021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران

قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران، مجموعه نکاتی است که با رعایت آنها، هم فعالیت های مجموعه شکل منظم تری به خود خواهد گرفت و هم کاربران شاهد دریافت خدمات با کیفیت تری خواهند بود. تدوین این قوانین در وهله اول با هدف احقاق حقوق کاربران و عمل در راستای اصول و ارکان مشتری مداری انجام شده است. همچنین این مقررات، به فعالیت های مرکز سخت افزار ایران رسمیت بیشتری داده و قانونی بودن این مرکز را تضمین نموده است. ازآنجا که رعایت حقوق مشتریان را یکی از رسالت های کاری خود می دانیم، در این مطلب به ارائه توضیحاتی در مورد قوانین و مقررات این مرکز پرداخته ایم.

آگاهی شما کاربران گرامی از جزئیات این مقررات، به شما کمک می کند که وظایف همکاران ما را به خوبی شناخته و در صورت هرگونه تخطی از این وظایف، مراتب را به مسئولین مرکز گزارش داده و پیگیری نمایید. با ما همراه باشید تا با قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران بیشتر آشنا شوید.

قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران

شرح قوانین مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، یک مرجع رسمی و معتبر است که ضمن توجه به نیازهای کاربران، به ارائه خدمات مورد نیاز آنها در حوزه تعمیر محصولات الکترونیک پرداخته است. این مرکز، با گزینش نیروهای زبده و مجرب، خدمات تخصصی و با کیفیتی را به کاربران ارائه نموده و یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر به شمار می رود. بخش ها و واحدهای بسیار متعددی در مرکز سخت افزار ایران وجود دارد که هریک، وظیفه بررسی و ترمیم یکی از انواع محصولات الکترونیک را بر عهده دارند. انواع مدل های ماشین های اداری، لوازم خانگی، کامپیوتر، لپ تاپ، آل این وان، سرور، ویدئو پروژکتور، سیستم های ویپ، گوشی موبایل، تبلت، دوربین، تجهیزات جانبی و … در واحدهای این مرکز مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرند.

روزانه تعداد زیادی محصول از برندهایی همچون اچ پی، سامسونگ، ال جی، کانن، اپل، توشیبا، شارپ، ریکو، کونیکا مینولتا، سونی، بوش، دوو، ایسر، ایسوس و … در این مرکز تعمیر می گردد. بدیهی است که اداره و هماهنگی این تعداد واحد بدون وجود قوانین مدون امکان پذیر نیست. به همین دلیل است که قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران تدوین شده و به فعالیت های این مجموعه، نظم و هماهنگی بخشیده است.

قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران

 • در این بخش، به مختصری از اصلی ترین موارد قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران اشاره می کنیم. این مقررات در هنگام مراجعه شما به مرکز، در قالب یک قبض به شما عزیزان ارائه می گردد.
 • پس از طی مراحل عیب یابی دستگاه، اطلاعات لازم در مورد نوع مشکل و هزینه تعمیرات به اطلاع کاربر می رسد.
 • عملیات تعمیر، تنها در صورت رضایت کامل کاربر آغاز خواهد شد.
 • اگر هزینه تعمیرات کمتر از 3000000 ریال باشد، نیازی به هماهنگی با کاربر نبوده و تعمیرات انجام می گردد.
 • دستگاه مورد نظر باید حداقل یک هفته در مرکز بماند. با توجه به نوع دستگاه و مشکل موجود، ممکن است این زمان طولانی تر شود.
 • در طی مراحل تعمیر، نیازی به تماس های مکرر کاربر با مرکز سخت افزار ایران نبوده و در صورت لزوم، همکاران ما با کاربر تماس می گیرند.
 • پس از پایان مراحل تعمیر، همکاران ما طی تماس با کاربر، وی را از وضعیت نهایی محصولش مطلع می سازند.
 • چنانچه در هریک از مراحل عیب یابی و تعمیر، کاربر قصد ادامه روند کار را نداشته باشد، تعمیرات متوقف شده و محصول به کاربر تحویل داده می شود.
 • در صورت نیمه کاره ماندن مراحل تعمیر به درخواست کاربر، هزینه عیب یابی از وی دریافت می گردد.
 • حداکثر زمان نگه داری دستگاه تعمیر شده در مرکز سخت افزار ایران، یک ماه می باشد. بعد از گذشت این زمان، مرکز هیچ مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • بر اساس قوانین و مقررات مرکز سخت افزار ایران، کارشناسان تنها عیوب مطرح شده از سوی کاربر را برطرف کرده و در قبال سایر مشکلات محصول مسئولیتی نخواهند داشت.
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند.
 • مهلت تست دستگاه   با توجه به  اقدامات انجام شده  روی دستگاه  و تشخیص  تکنسین متفاوت است.
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند. بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و مرکز سخت افزار ایران تعهدی در قبال آن ندارد .
 • مرکز سخت افزار ایران، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند کیف، گارد ، مموری کارت، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد، درصورت باز شدن در مرکز سخت افزار ایران از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • مرکز سخت افزار ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • حداکثر تا ۴۸ ساعت می توانید قطعات تعویض شده دستگاه خود را تست کنید.

مشتری مداری شعار اصلی مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران به عنوان بزرگ ترین مرکز تعمیرات در کشور، بیش از هر چیز دیگری به دنبال جلب رضایت مشتریان گرانقدر است. مشتری مداری به عنوان شعار اصلی این مرکز، در تمامی خدمات نمود عینی دارد. تمامی بخش های تعمیراتی به پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا مجهز شده اند تا کیفیت سرویس های ارائه شده به آخرین استانداردهای جهانی نزدیک تر باشد.

پرسنل بخش های مختلف مرکز سخت افزار ایران در راستای تحقق کامل مشتری مداری، با صبوری و گشاده رویی پاسخگوی کاربران محترم هستند. ما تلاش می کنیم با ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت خاطر مشتریان عزیزمان، نامی نیک در عرصه تعمیر لوازم الکترونیکی، ماشین های اداری، لوازم خانگی، موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر و انواع تجهیزات شبکه از خود به یادگار بگذاریم. در صورتی که هر گونه مشکل در روند تعمیرات دستگاه شما وجود داشت می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مشکل را مطرح نمایید. ما تا جلب رضایت کامل شما در کنارتان هستیم.

نمایندگی رسمی ایسوس / نمایندگی رسمی ایسر / نمایندگی رسمی اپل / نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی دل / نمایندگی رسمی فوجیتسو / نمایندگی رسمی اچ پی  / نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / نمایندگی رسمی لنوو / نمایندگی رسمی ال جی / نمایندگی رسمی ریکو / نمایندگی رسمی سامسونگ / نمایندگی رسمی شارپ / نمایندگی رسمی سونی / نمایندگی رسمی توشیبا / نمایندگی رسمی زیراکس / نمایندگی رسمی پاناسونیک / نمایندگی رسمی کپی / نمایندگی رسمی کیوسرا / نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ  / نمایندگی لوازم خانگی ال جی /