021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

سوالات متداول بازیابی اطلاعات

سوالات متداول بازیابی اطلاعات مجموعه ای ارزشمند است که نکات مفید و کاربردی درباره بازیابی اطلاعات و حاشیه های مربوط به آن را به کاربران ارائه می دهد. مرور مجموعه سوالات متداول بازیابی اطلاعات به شما کمک می کند تا بتوانید مشکل خود را بیابید و راه های رفع آن را نیز پیدا کنید. در ادامه به تعدادی از این پرسش و پاسخ ها در قالب سوال و جواب های تشریحی اشاره می کنیم؛ همراه ما باشید؛

این سوال یکی از سوالات متداول بازیابی اطلاعات  است. وقتی این مشکل را دارید، به احتمال بسیار زیاد نمی توانید به اطلاعات هارد خود نیز دسترسی داشته باشید. باید بدانید که وقتی هارد شما صداهای عجیب داشته باشد، به این معنی است که هارد به احتمال زیاد یا دچار ضربه شدید شده یا نوسانات برق به آن آسیب رسانده است. به دنبال این اتفاقات عدم دسترسی به اطلاعات هم کاملا طبیعی است. باید به یک مرکز تعمیراتی مراجعه کنید و ایراد موجود را برطرف کنید.

در این نمونه از مشکلات هارد، به احتمال زیاد هارد مورد نظر درگیر مشکل فریموری است. باید از یک مرکز معتبر کمک بگیرید تا بتوانید مشکل را با موفقیت حل کنید.

این سوال یک نمونه دیگر از سوالات متداول بازیابی اطلاعات است. باید بگوییم بازگشت و ریکاوری اطلاعات اینگونه هارد ها بسیار بستگی به شدت و حدت ضربه وارد شده دارد. باید پس از بررسی های دقیق درباره احتمال بازیابی اطلاعات اینگونه هارد ها اظهار نظر شود. لذا توصیه می کنیم که خودتان شخصا کاری را انجام ندهید که منجر به وخیم تر شدن اوضاع شود. در اولین فرصت از یک مرکز معتبر بازیابی اطلاعات هارد کمک بگیرید.

علت این مشکل می تواند فریموری ، بدسکتوری یا ضربه خوردن هارد باشد. باید بررسی های بیشتری انجام شود.

اگر هارد شما اصلا روشن نشود به احتمال خیلی زیاد برد هارد سوخته است و ناچارا باید تعویض شود.

این سوال یک نمونه دیگر از سوالات متداول بازیابی اطلاعات است. باید بدانید که اطلاعات هارد فرمت شده در صورتی که هارد را دستکاری نکرده باشید، امکان بازیابی دارد. البته به شرطی که اطلاعات جدیدی در هارد ذخیره نکرده باشید.

این سوال هم یک نمونه از سوالات متداول بازیابی اطلاعات است. در حالی که امروز و این لحظه بدون هیچ مشکلی از هارد خود استفاده می کنید، کاملا ناگهانی و بدون اینکه هیچ اتفاق افتاده باشد، وقتی برای استفاده مجدد از هارد اقدام می کنید، با کمال تعجب می بینید که نمی توانید به اطلاعات دسترسی داشته باشید؛ باید بگوییم که علت اصلی این مشکل این است که هارد را به صورت safe از سیستم جدا نکرده اید و در نتیجه اطلاعات شما پاک شده است. در این وضعیت هیچ دستکاری در هارد انجام ندهید، اطلاعات جدیدی در آن ذخیره نکنید و از یک مرکز بازیابی اطلاعات معتبر کمک بخواهید.

عواملی نظیر بدسکتوری ، فریموری ، خرابی هد و … منجر به دیتکت نشدن هارد می شوند؛ باید هارد تست شود تا مشکل مشخص شود و درصد احتمال ریکاوری تعیین شود. از یک مرکز معتبر کمک بگیرید.

اگر هارد شما آبخورده و خیس شده است و روشن هم نمی شود، به احتمال قوی برد هارد سوخته است، هرچه زود تر هارد خود را به یک مرکز معتبر تعمیراتی ارجاع دهید.

سرورها به دلایل مختلفی از کار می‌افتند؛ برخی از متداول ترین این دلایل عبارتند از فرمت کردن مجدد دیسک، خرابی مکانیکی، ویروس‌ها، استهلاک هاردها و مشکل در نرم‌افزار ها.

مرکز بازیابی اطلاعات

مرکز بازیابی اطلاعات به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته بهترین و امن ترین خدمات و سرویس ها را در زمینه بازیابی اطلاعات در اختیار کاربران قرار می دهد. مرکز بازیابی اطلاعات به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. این مرکز به کلین روم های صد در صد تخصصی و حرفه ای مجهز است. تمام خدمات مرکز بازیابی اطلاعات تضمین شده هستند. دریافت اطلاعات بیشتر از طریق تماس امکان پذیر است.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.