ماشین های ظرفشویی یکی از کارآمد ترین ابزار موجود در هر خانه و هتل ها و مراکز اداری به شمار می روند. خشک کن ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین امکانات این دستگاه می باشد. ظروف شسته شده در ماشین ظرفشویی پس از اتمام شستشو به وسیله ی خشک کن ، خشک می شوند. خشک کن ماشین ظرفشویی در مدل های مختلفی در دستگاه ها طراحی شده است.

در بعضی از ماشین های ظرفشویی از سیستم میعانی برای خشک کردن ظرف ها استفاده می شود. به طوری که ظروف بدون استفاده از المنت برای تولید گرما و به طور طبیعی خشک می شوند. این موضوع مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد، در این سیستم از آب داغ برای مرحله ی آخر آبکشی استفاده می شود.

آب داغ هوای داخل دستگاه را گرم کرده و این هوای گرم در اثر برخورد با استیل سرد محفظه به مایع تبدیل شده و به بیرون چکیده و بعد خشک می شود. این نوع از ماشین های ظرفشویی که از سیستم cool dray یا خشک کن بهره مند هستند برای خشک کردن ظروف از المنت حرارتی استفاده نمی شود.

خرابی موتور خشک کن ماشین ظرفشویی باعث خیس ماندن ظروف شده و لکه های زیادی را بر روی ظروف ایجاد می کند. در صورت بروز خرابی در این قطعه لازم است از افراد متخصص و تیم تعمیرات ظرفشویی کمک بگیرید.

خشک کن ماشین ظرفشویی

تعمیر خشک کن ماشین ظرفشویی

تعمیر خشک کن ماشین ظرفشویی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همان طور که پیش تر گفتیم این دستگاه اگر با اختلال خشک نکردن ظروف مواجه شود منجر به وجود لکه های بسیاری بر ظروف می شود. خشک کن ماشین ظرفشویی از اصلی ترین قطعات این دستگاه به شمار می آید.

به طور کلی اگر این قطعه دچار اختلال بشود شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی بی فایده بوده و لازم است برای پاک کردن لکه های به جا مانده دوباره برای شستن ظرف ها اقدام کنید. برای رفع این مشکل و سایر اختلالات ماشین ظرفشویی از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.

قطعات داخلی ماشین های ظرفشویی بسیار حساس و زیاد هستند. پیچیدگی داخلی این دستگاه نیاز به حضور تعمیرکار متخصص را چند برابر می کند.

مشکلات ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی صرف نظر از نوع برند این دستگاه ها دارای اختلالاتی مشابه با یکدیگر می باشند. همان طور که اشاره کردیم خرابی موتور خشک کن یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه است. نشتی آب از ظرفشویی، عدم تخلیه آب از ماشین، آب گیری نکردن ماشین ظرفشویی، روشن نشدن ماشین ظرفشویی، خوب شسته نشدن ظروف در ماشین از رایج ترین مشکلات این دستگاه به شمار می رود.

به یاد داشته باشید هرگونه دست کاری و تعمیرات ناآگاهانه آسیب دیدگی های بیشتری را برای دستگاه به همراه خواهد داشت. به همین دلیل برای رفع این عیوب لازم است حتما از افراد متخصص کمک بگیرید.

خدمات واحد تعمیرات ماشین ظرفشویی

 • ارائه گارانتی معتبر در نمایندگی تعمیر ظرفشویی
 • بررسی و عیب یابی تخصصی انواع مدل های ظرفشویی
 • تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی
 • رفع مشکلات عملکردی انوع ظرفشویی
 • رفع ارورهای مختلف انواع مدل های ظرفشویی
 • تعویض قطعات داخلی ماشین ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض موتور خشکن کن ماشین ظرفشویی
 • سرویس و پاکسازی قطعات ظرفشویی
 • تعمیرات تخصصی پمپ در نمایندگی تعمیر ظرفشویی
 • ترمیم و تعویض موتور ظرفشویی
 • تعمیر تخصصی هیدروستات ظرفشویی
 • تمیز کردن یا تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی
 • تعمیرات تخصصی ظرفشویی در محل
 • استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض قطعات معیوب ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی

مرکز تعمیرات ظرفشویی در راستای رفاه بیشتر مشتریان به دلیل بهره مندی از بهترین ابزارآلات مدرن می تواند انواع ماشین های ظرفشویی را تعمیر کند. تعمیرات ظرفشویی به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد. آشنایی و تسلط کادر فنی این مرکز بر تمام قطعات داخلی ماشین ظرفشویی سبب شده تا تعمیرات این دستگاه با سرعت بالایی انجام شود.

تلاش تیم تعمیراتی این مرکز بر ترمیم و تعمیر قطعات است اما در مواردی که خرابی قطعات پیشرفته باشد لازم  است قطعات فرسوده و مستهلک با نمونه های اورجینال خود جایگزین شوند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با هدف جلب رضایت مشتریان تمام خدمات مورد نیاز کاربران را در مدت زمانی کوتاه ارائه می کند. این مرکز با گردآوری گروهی از متخصصان تمام خدمات مرتبط با دستگاه های الکترونیکی را ارائه می کند. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تمام خدمات مرتبط با انواع تبلت ها، ماشین های اداری، موبایل، لپ تاپ، انواع لوازم خانگی و … را با کیفیتی مناسب ارائه می کند.

خدمات این مرکز در سطح بسیار گسترده ای ارائه می شود. برترین برند های دستگاه های الکترونیکی از جمله کنون، اپل، زیراکس، ریکو، کونیکا مینولتا، سونی، سامسونگ، ال جی ، توشیبا و … را ارائه می کند. این مرکز به دلیل دسترسی به تمام ابزارآلات مدرن و تجهیزات لازم برای تعمیرات، تمام خدمات را به بهترین شکل ممکن ارائه می کند. تمام خدمات ارائه شده در این مرکز دارای تضمین می باشند.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را دنبال نمایید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+