021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

قبل از خرید دستگاه کپی چه سوال‌هایی بپرسیم؟

اینکه بدانیم قبل از خرید دستگاه کپی چه سوال‌هایی بپرسیم ما را به سمت خرید دستگاه کپی مناسب شرایط اختصاصی خودمان هدایت می کند. مهم است که با آگاهی در مسیر خرید گام برداریم. مهم است که نیاز و بودجه مان را قبل از خرید دستگاه کپی بسنجیم و به تناسب آنها مدلی مناسب را انتخاب کنیم. امروزه استفاده از دستگاه کپی در بسیاری از ادارات کوچک و بزرگ کارایی دارد.

نبود آن مشکلات جدی و هرج و مرج و سردرگمی های زیادی را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل است که از ابتدای کار باید با در نظر گرفتن شرایط اختصاصی خود و هدف اصلی مان از خرید یک دستگاه کپی، اقدام به خرید کنیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به همراه هم بررسی کنیم که بهتر است قبل از خرید دستگاه کپی چه سوال‌هایی بپرسیم.

 در خرید دستگاه کپی مناسب چه فاکتور هایی مهم است؟

قبل از اینکه در انواع و اقسام کارایی های یک دستگاه کپی غرق شوید، از خودتان بپرسید که دقیقا چه نیازی به دستگاه کپی دارید؟ آیا می‌خواهید برخی از فایل‌ها را از طریق دستگاه کپی به فرد دیگری ایمیل شود؟ یا در جایی کار می کنید که لازم است هر کارمند از سهمیه ماهانه خودش کپی بگیرد؟ آیا قصدتان از خرید کپی نوشتن و ارسال نامه است؟ چه اندازه فضا برای نگهداری و قرار دادن یک دستگاه کپی دارید؟ و… .

پاسخ یه این پرسش ها در خرید دستگاه کپی مناسب مهم است. پس وقتی می گوییم قبل از خرید دستگاه کپی چه سوال‌هایی بپرسیم، باید بی چون و چرا به سراغ نیاز و بودجه مان برویم و سوالاتی در این حوزه بپرسیم و پاسخ دقیق بدهیم تا به دنبال آن بتوانیم انتخابی بهینه داشته باشیم.

اینکه می پرسیم بهتر است قبل از خرید دستگاه کپی چه سوال‌هایی بپرسیم به این معناست که خود را در یک چالش مهم قرار بدهیم. چالشی که قدرت جیب ما و اندازه نیاز مان در آن دخیل است.  پس شک نکنید پاسخ به هر پرسشی قبل از خرید دستگاه کپی مناسب، در یک انتخاب خوب، سرنوشت ساز است.

اهمیت طرح سوال برای خرید دستگاه کپی

دستگاه کپی دستگاهی پر کاربرد است. بخش مهمی از نیازهای معلمان در مدارس، کارمندان در ادارات مختلف، مراکز چاپ بزرگ و کوچک و … را تامین می کند. به همین دلیل است که خرید دستگاه کپی مناسب بسیار مهم است.

تنها روش برای اینکه بتوانیم دستگاهی مناسب شرایط خود بخریم این است که قبل از اقدام به خرید سوالاتی طرح کنیم و با دقت به همه آنها پاسخ دهیم. سپس پاسخ ها را در کنار هم قرار دهیم تا کاملا روشن شود که هدف ما از خرید دستگاه کپی چیست.

 

لیست سوال هایی قبل از خرید دستگاه کپی مناسب

 

  • چه اندازه می توانیم برای خرید اولیه دستگاه کپی هزینه کنیم؟
  • چه اندازه برای تهیه مواد مصرفی می توانیم هزینه کنیم؟
  • کیفیت سند چاپی چه اندازه مهم است؟
  • چند مدل کار می خواهیم از دستگاه کپی بکشیم؟ منظورمان این است که آیا به غیر از کپی به پرینت و اسکن هم فکر می کنید؟
  • بودجه و بودجه و بودجه

 

  • هدف ما از خرید دستگاه کپی چیست؟ برای مثال مصرف روزانه شخصی داریم یا یک مرکز چاپ داریم یا می خواهیم در یک اداره یا بانک از آن استفاده کنیم.
  • چه تعداد کپی در یک روز یا دقیق تر در یک ساعت از دستگاه کپی انتظار داریم؟
  • سرعت دستگاه کپی چه اندازه برای ما مهم است؟
  • آیا رنگی بودن یا نبودن دستگاه کپی فرقی می کند؟
  • چه قدر فضا برای قرار دادن و نگهداری دستگاه کپی داریم؟

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی همه مشکلات این دستگاه را بررسی و مرتفع می سازیم. مرکز سخت افزار ایران به دلیل واکاوی و آنالیز مدل های مختلفی از دستگاه کپی به خوبی با ساختار درونی این دستگاه آشنایی دارد و به راحتی می تواند صفر تا صد مشکلات و اختلالات را شناسایی و رفع کند.

در این نمایندگی تمامی برند های تولید کننده دستگاه کپی  بررسی می شوند. مهم نیست که دستگاه شما از چه مدل و تولید کدام کمپانی است. در هر صورت به کمک امکانات و تجهیزات مدرنی که در نمایندگی اصلی دستگاه کپی فراهم است، مشکلات ریشه یابی و ریشه کن می شود. برای دریافت جزئیات بیشتر پیرامون تعمیرات کپی و آگاهی از سایر امکانات و تسهیلات تماس بگیرید.

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.