خدمات پس از فروش یخچال

خدمات پس از فروش یخچال به مجموعه خدماتی اشاره دارد که خریداران پس از تحویل محصول دریافت می کنند. این خدمات تنها توسط مراکز معتبر ارائه شده و به نوعی ضامن اصل بودن کالا نیز می باشد. مرکز سخت افزار ایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز فروش و تعمیر انواع لوازم خانگی، فعالیت های خود را تنها تا زمان فروش این محصولات محدود نکرده است. این مرکز در راستای تحقق شعار مشتری و نیل به اهداف خود در این زمینه، بعد از فروش یخچال نیز کاربران خود را حمایت می کند.

به طور کلی سرویس های پس از فروش یخچال شامل خدماتی همچون نصب و راه اندازی، رفع مشکلات و نیز تعمیرات می شود. این سرویس ها تنها شامل محصولات اورجینال شده و در قبال محصولات غیر اصل، هیچ گونه خدماتی ارائه نمی شود. با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران، ضمن اطمینان کامل از اصل بودن کالای خریداری شده، می توانید خدمات پس از فروش یخچال را نیز دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید.

خدمات پس از فروش یخچال

شرح خدمات پس از فروش یخچال

یخچال محصولی است که تنها خریدن آن کافی نبوده و در هنگام استفاده نیز باید نکاتی را در مورد آن مد نظر قرار داد. به عنوان مثال این محصول باید به درستی نصب و طراز شود تا بتوان از آن انتظار داشت که کارکرد عادی داشته باشد. همچنین اگر یخچال مشکلی در عملکرد خود داشته باشد، این مشکل باید در اسرع وقت برطرف شود. مرکز سخت افزار ایران نیازهای متفاوت خریداران این محصول را به خوبی درک کرده و شرایطی را برای آنها فراهم کرده که بتوانند پس از خرید محصول نیز خدمات مورد نیازشان را از این مرکز دریافت نمایند. نکته ویژه این است که کاربران می توانند خدمات پس از فروش یخچال را در منزل خود دریافت کنند. در بخش های بعدی در این مورد توضیح بیشتری خواهیم داد.

موارد خدمات پس از فروش یخچال

به عنوان اصلی ترین مواردی که در خدمات پس از فروش یخچال انجام می گردد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه توضیحاتی به کاربران در مورد نحوه عملکرد یخچال
  • تعمیرات تخصصی یخچال
  • سرویس در محل یخچال و …
  • تعویض قطعات معیوب یخچال
  • تست یخچال پس از نصب و اطمینان از عملکرد درست آن
  • ارائه مشاوره های تعمیراتی به کاربران در خدمات پس از فروش
  • ارائه ضمانت نامه معتبر خرید به کاربران
  • نصب و راه اندازی یخچال
  • بررسی و رفع مشکلات عملکردی یخچال

ضمانت نامه فروش یخچال

یکی از اصلی ترین موارد خدمات پس از فروش یخچال، ارائه ضمانت نامه فروش به کاربران است. این ضمانت نامه به شما ارائه شده و این معنی را می دهد که محصولی که خریداری کرده اید اورجینال است. این ضمانت نامه تعهداتی را برای فروشنده ایجاد می کند که یکی از آنها، ارائه خدمات پس از فروش است. به همین منظور برخی از مراکز خدماتی علاقه ای به ارائه این گارانتی نداشته و این کار را برای کاربران انجام نمی دهند.

این در حالی است که مرکز سخت افزار ایران به پشتوانه فعالیت های قانونی خود و نیز اهمیت و ارزشی که برای رعایت اصول مشتری مداری قائل است، به کاربران ضمانت نامه رسمی ارائه داده و به این صورت توانسته در زمینه ارائه خدمات پس از فروش یخچال موفق عمل کند.

خدمات پس از فروش یخچال در منزل

در بخش های قبلی اشاره کردیم که خدمات پس از فروش یخچال در منزل کاربران به آنها ارائه می شود. به جز ارائه گارانتی، مابقی موارد این خدمات به گونه ای است که برای اجرای آنها باید به منزل کاربران مراجعه شود. البته ارائه این خدمات در منزل، بیشتر در جهت راحتی کاربران بوده و مرکز سخت افزار ایران با هدف تامین آرامش کاربران خود این سرویس را راه اندازی کرده است.

به این ترتیب، پس از خرید یخچال مورد نظر، همکاران ما به محل شما اعزام شده و ضمن نصب محصول، نکاتی را در مورد نحوه استفاده از قابلیت های مختلف یخچال برای شما تشریح می کنند. همچنین چنانچه پس از نصب متوجه وجود مشکلی در عملکرد یخچال خود شدید، می توانید با همکاران ما تماس گرفته و خدمات با کیفیتی را در جهت رفع مشکل دریافت نمایید.

تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال و کلیه خدمات و سرویس های مربوط به آن را می توانید از مرکز سخت افزار ایران دریافت نمایید. برای این منظور، واحدی مجزا در این مرکز راه اندازی شده است که به پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات تعمیری روز دنیا مجهز شده است. به گونه ای که برای ترمیم هرگونه مشکل این محصول، ابزار مورد نیاز آن در دسترس تعمیرکاران می باشد. از آنجا که تعمیر یخچال مقوله ای تخصصی بوده و نیازمند مهارت بالایی است، تکنسین های مجرب در این مرکز، فرایند ترمیم را بر عهده گرفته اند. به این ترتیب، شما کاربران گرامی می توانید از کیفیت بالای خدمات ارائه شده اطمینان کامل داشته باشید.

لازم به ذکر است که مدیریت مرکز سخت افزار ایران، با هدف تامین آرامش کاربران خود، اقدام به راه اندازی سرویس در محل برای تعمیرات یخچال نموده است. به این ترتیب، شما کاربران گرامی می توانید با برقراری یک تماس با شماره تلفن مرکز سخت افزار ایران، تعمیر یخچال خود را پیگیری نمایید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، در طول سالها فعالیت خود، به ارائه خدمات تخصصی در حوزه ترمیم محصولات الکترونیک اشتغال دارد. انواع لوازم خانگی، ماشین های اداری، تجهیزات رایانه ای، گوشی های هوشمند و تبلت، قطعات جانبی و … در این مرکز مورد بررسی و تعمیر تخصصی قرار می گیرد. همچنین خدمات این مرکز بسیار گسترده بوده و سطح وسیعی از برندهایی همچون: ال جی، سامسونگ، کانن، ریکو، اچ پی، کونیکا مینولتا، سونی، اپل، شارپ، توشیبا و … را در بر می گیرد. لازم است بدانید که مشتری مداری شعار اصلی مرکز سخت افزار ایران بوده و کارشناسان در راستای تحقق همه جانبه این شعار تلاش می کنند.

در صورت نیاز به هرگونه خدمات در حوزه محصولات الکترونیکی خود، می توانید به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید. شماره مرکز سخت افزار ایران در سایر بخش های سایت ذکر شده است.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+