021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعویض قطعات پرینتر

در شرایطی که خرابی و اختلال پیش آمده در قطعات پرینتر، قابل تعمیر نباشد، کاربر چاره ای جز تعویض قطعات پرینتر نخواهد داشت. میزان خرابی برخی قطعات گاه به اندازه ای است که تعویض آنها بسیار مقرون بصرفه تر از تعمیر آنهاست. بنابراین تعویض قطعات پرینتر بدل به انتخاب نخست کاربر می گردد و گزینه تعمیر کنار گذاشته می شود. در ارتباط با تعویض قطعات پرینتر آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی است.

در صورتی که امکان دسترسی به قطعات اصل وجود نداشته باشد، بهتر است در صورت اجازۀ صاحب دستگاه، از قطعاتی استفاده شود که سازگاری و کیفیت آنها در طول تجربه کاری تعمیرکار، به اثبات رسیده باشد. بعلاوه عملیات مرتبط با تعویض قطعات پرینتر می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که تخصص و مهارت لازم را داشته باشند.

عدم وجود تخصص در این کار احتمال آسیب‌رسانی به سایر قطعات را در طول فرآیند تعویض قطعات پرینتر بالا می برد. یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی تجهیزات چاپ، مرکز سخت افزار ایران است که کاربران گرامی می توانند با حضور در آن تخصصی ترین سرویس های مرتبط با پرینتر، دستگاه کپی، فکس و … را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعویض قطعات پرینتر

مرکز تعویض قطعات پرینتر

مرکز تعویض قطعات پرینتر ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقاء و تعمیر انواع پرینتر به کاربران این محصولات است. کاربران دستگاه های پرینتر صرف نظر از نوع دستگاه و مشکل پیش آمده در آن می توانند به مرکز تعمیر و تعویض قطعات پرینتر واقع در مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایند و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر دستگاه خویش را دریافت کنند. سرویس های ارائه شده در این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با برترین اساتید این حوزه، برخوردار از بالاترین سطح کیفی است.

غالب قطعات تعویض شده در واحد تعویض قطعات پرینتر، به دلیل اِعمال برخی تنظیمات و گردگیری های دوره ای، کیفیتی تازه یافته و بدین واسطه پرینتر را بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می کنند. در صورتی که امکان حضور در تعمیرگاه نباشد، می توان از سیستم تعمیر در محل پرینتر استفاده کرد. در صورت استفاده از این سیستم، کارشناسان تعمیر و تعویض قطعات پرینتر خود به محل مورد نظر مراجعه کرده و سرویس های مورد نیاز را بر روی دستگاه اِعمال می نمایند.

خدمات واحد تعویض قطعات پرینتر

 • تعمیر و تعویض درب شکسته پرینتر تعمیر
 • تعمیر و تعویض LCD چاپگر ، خرابی LCD
 • تعویض تونر پرینتر
 • تعویض و تعمیر برد فرمتر پرینتر
 • تعمیر و تعویض فیوزینگ پرینتر
 • تعویض RAM دستگاه های پرینتر و پلاتر
 • تعویض کلیه قطعات و لوازم الکترونیک مرتبط با پرینتر
 • تعویض کابل پاور
 • تعویض سیم USB
 • تعویض قطعات معیوب پرینتر
 • تعویض درام  پرینتر 
 • تعویض هد پرینتر

تعمیر و تعویض قطعات پرینتر

تعمیر و تعویض قطعات پرینتر در این مرکز محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و تمامی مدلهای پرینتر اعم از جوهری، لیزری و … را دربر میگیرد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص تخصصی و غیرتخصصی با مرکز تعمیرات پرینتر تماس گرفته و خواستار راهنمایی و مشاوره از کارشناسان این مرکز باشید. در موارد عادی و غیرتخصصی، کارشناسان ما راهکارهایی جهت تعمیرات پرینتر به شما ارائه خواهند داد تا نیازی به حمل دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه نباشد و اشکالات ایجاد شده به صورت تلفنی رفع گردد.

در موارد تخصصی و اشکالات فنی شدید، شما می توانید دستگاه خود را به واحد تعمیر و تعویض قطعات پرینتر تحویل داده و پس از طی فرآیندهای تعمیر، آن را به صورت سالم، گردگیری شده و بی هیچ عیب و نقصی دریافت نمایید. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر ضمن رفع کلیه ایرادات و اشکالات ایجاد شده در دستگاه، به دلیل اِعمال برخی گردگیری ها و تنظیمات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه را بازخواهند یافت و به دستگاه شما عمر دوباره خواهند بخشید.

تعمیرات پرینتر

مرکز تعمیرات پرینتر  ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه، اعم از تعمیر، ترمیم، بهسازی، سرویس های دوره ای، تعویض قطعات پرینتر و … به مراجعان محترم است. تعمیرات پرینتر در این مرکز محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و تمامی مدلهای پرینتر اعم از جوهری، لیزری و … را دربر میگیرد. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر و مراجعه به پارت مربوطه، سرویس های مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

در صورتی که امکان حضور در تعمیرگاه نباشد، می توان از سیستم تعمیر در محل پرینتر استفاده کرد. در صورت استفاده از این سیستم، کارشناسان تعمیرات پرینتر خود به محل مورد نظر مراجعه کرده و سرویس های مورد نیاز را بر روی دستگاه اِعمال می نمایند. تمامی خدمات ارائه شده به دست تعمیرکاران مرکز تعمیرات پرینتر، به دلیل اطمینان از سطح مهارت و خبرگی ایشان، گارانتی و تضمین شده است. (مواردی نظیر تعمیر کارتریج و شارژ کارتریج دارای گارانتی نیست و پس از اتمام کار، دستگاه در حضور مشتری تست می گردد).

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران  با بیش از دو دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در ارائه خدمات مرتبط با بهبود، بهسازی و تعمیر دستگاه های الکترونیکی، خانگی و ارتباطی حرکت کرده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران و مشتریان خویش ارائه نماید.

این شرکت با مجهزترین دستگاه های عیب یابی و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه های مختلف فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر نظیر تعمیرات پرینتر-، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را به کاربران دستگاه های گوناگون داراست.

مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به ویژه خدمات مرکز تعمیرات پرینتر- زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

1/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.