021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر کمپرسور ساید بای ساید

تعمیر کمپرسور ساید بای ساید در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. این مرکز آرشیوی از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات تعمیراتی را فراهم نموده و فرایند تعمیر یخچال را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می دهد. کمپرسور یکی از قطعات مهم یخچال است که در فرایند خنک سازی این محصول نقش دارد.

خرابی این قطعه منجر به مختل شدن سیکل سرمادهی شده و به دنبال آن، مصرف برق یخچال را نیز به میزان چشمگیری افزایش می دهد. در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی کلی این قطعه کاربردی، به ارائه اطلاعاتی در مورد مشکلات و روش های تعمیر آن بپردازیم. با استفاده از نکات ارائه شده در این مطلب می توانید مشکلات کمپرسور ساید بای ساید خود را به موقع شناسایی کرده و برطرف نمایید؛ شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می نماییم.

کمپرسور چیست؟

قطعات یخچال یا مکانیکی هستند و یا الکترونیکی؛ کمپرسور جزء قطعات مکانیکی این دستگاه است و همانطور که گفتیم، در سیکل سرمادهی تاثیرگذار می باشد. پیستون، میلنگ و چند سوپاپ، بخش های تشکیل دهنده این قطعه هستند که با هماهنگی یکدیگر، عملکرد کمپرسور را امکان پذیر می سازند. میلنگ از طریق یک موتور آسنکرون درون محفظه کمپرسور قرار گرفته که با چرخش خود باعث می شود پیستون شبیه به تلمبه عمل کرده و با باز و بسته شدن سوپاپ ها ، گاز در لوله ها و سیلندر به گردش در آید.

جالب است بدانید که تداوم گردش گاز در این لوله ها موجب می شود یخچال بتواند مواد غذایی را خنک نماید. در واقع کمپرسور ساید بای ساید گاز مبرد فریون را داخل کانالهای اوپراتور گردانده و فشرده می کند. این گاز سپس درون کندانسور خنک شده و به مایع تبدیل می شود. بروز هرگونه مشکل در عملکرد کمپرسور، فرایند سرما دهی یخچال را دچار اختلال کرده و این دستگاه را نیازمند بررسی و تعمیرات تخصصی می نماید.

اختلالات رایج کمپرسور

اتومات نکردن کمپرسور ساید بای ساید یکی از مهم ترین و اصلی ترین مشکلات این قطعه به شمار می رود. در این حالت کمپرسور به صورت مداوم کار کرده و هیچ گونه سرمایی تولید نمی کند. در این شرایط ممکن است اختلالی در مسیر گردش گاز ایجاد شده باشد و به این ترتیب، چرخش گاز به درستی صورت نگیرد. یکی دیگر از اختلالات رایج این قطعه، غیر طبیعی بودن صدای کمپرسور است که گاهی برای کاربران نیز آزار دهنده خواهد بود. همچنین کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی معتقدند که گرم بودن بیش از حد یخچال نیز می تواند ناشی از وجود ایراد در کمپرسور باشد.

گاهی هم ممکن است که کمپرسور به صورت عادی کار کند، اما هیچ میزانی از سرما در یخچال تولید نگردد. به این ترتیب باید گفت که اغلب مشکلات کمپرسور ساید بای ساید به راحتی قابل تشخیص بوده و می توان با شناسایی به موقع آنها، هرچه سریع تر روند ترمیم را آغاز نمود. فراموش نکنید که در صورت بروز هریک از مشکلات ذکر شده در کمپرسور یخچال ساید خود، هرچه سریع تر به نمایندگی تعمیرات یخچال در مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و اقدام به تعمیر این قطعه به صورت تخصصی نمایید.

تعمیرات کمپرسور ساید بای ساید

با توجه به اهمیت کمپرسور در عملکرد یخچال و نیز حساسیت بالای این قطعه، روند ترمیم آن باید در اولین فرصت انجام گردد. برای بررسی و تعمیر این قطعه، نیاز به دانش فنی و تجربه بالایی است و به هیچ عنوان نباید ترمیم آن را به افراد ناشی و کم تجربه بسپارید. ترمیم این قطعه باید توسط افرادی انجام شود که از مهارت و دانش فنی لازم در این حوزه برخوردار هستند. تعمیرکاران ما در مرکز سخت افزار ایران، با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه خود، تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید به کاربران ارائه می دهند.

لازم است بدانید که در روند تعمیرات کمپرسور در این مرکز، از جدید ترین و کارآمد ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا استفاده می شود. به این ترتیب مراحل ترمیم با سرعت بیشتری انجام شده و کلیه مشکلات کمپرسور برطرف می گردند. همکاران ما هرگونه اقدامی را که برای تعمیر کمپرسور لازم باشد انجام داده و در صورت نیاز این قطعه را با یک نمونه اورجینال تعویض می نمایند. تخصص این افراد از بروز هرگونه خطا در روند تعمیر کمپرسور یخچال ساید بای ساید جلوگیری می کند.

تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید در یک محیط تخصصی و مجهز در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. نمایندگی تعمیر یخچال در این مرکز، با به کار گیری نوین ترین متدهای روز دنیا و استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته، خدمات بی نقصی را در حیطه رفع مشکلات انواع یخچال ساید به کاربران ارائه می دهد. تیم تعمیراتی این مرکز از میان افرادی انتخاب شده اند که از تخصص و مهارت بالایی در زمینه ترمیم ساید بای ساید برخوردارند.

از این رو شما عزیزان می توانید از رفع کلیه مشکلات یخچال خود در این مرکز اطمینان کامل داشته باشید. گفتنی است مرکز تعمیرات ساید بای ساید، فعالیت های خود را محدود به یک برند خاص نکرده و انواع ساید بای ساید ال جی، سامسونگ، پاناسونیک، دوو، شارپ، توشیبا و … را پذیرش و تعمیر می نماید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.