021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر پیکاپ رولر پرینتر

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با دستگاه پرینتر، که با حضور در مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است، تعمیر پیکاپ رولر پرینتر است. همانگونه که می دانید پیکاپ رولر، چرخه پلاستیک مانندی است که کار کشیدن کاغذ به درون پرینتر را توسط پد زیری و با یک بار چرخش که اصطلاحاً به آن درایو کردن می گویند انجام می دهد. بروز خرابی و اختلال در  پیکاپ رولر، سبب می گردد که پرینتر نتواند کاغذهای مورد نیاز جهت چاپ را به درون خود بکشد و چاپ اسناد انجام نشود.

در هر حال خرابی‌های پیش آمده در این بخش از دستگاه، به دلیل تأثیر مستقیم بر فرایند چاپ، می بایست در اولین فرصت مرتفع گردد. اگر شما نیز در طول روزهای اخیر متوجه خرابی و اختلال در عملکرد این بخش از پرینتر خود گشته اید می توانید با حضور در مرکز تعمیر پیکاپ رولر پرینتر سرویس های مرتبط با بهسازی این دستگاه را دریافت نمایید.

تعمیر پیکاپ رولر پرینتر در محل

سرویس و تمیز کردن پیکاپ رولر پرینتر

سرویس پیکاپ رولر پرینتر فرآیند چندان پیچیده ای نیست و کاربر با اندک تخصص و مهارتی می تواند آن را به انجام رساند. اگر شما نیز به دلیل گیر کردن های مکرر کاغذ به این نتیجه رسیده اید که نیاز به سرویس و تمیز کردن پیکاپ رولر پرینتر خود دارید می توانید با پیاده سازی مراحل زیر این کار را انجام دهید. در صورتی که امکان انجام این کار را ندارید می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات پرینتر و حضور در پارت تعمیر پیکاپ رولر پرینتر خدمات مرتبط با این قطعه را دریافت نمایید.

  • در گام نخست پرینتر را از برق کشیده و اجازه دهید که دستگاه کاملا خنک شود. پس از آن برای سهولت کار کاتریج دستگاه را خارج نمایید.
  • نکته: پیکاپ رولر عموماً در دو رنگ آبی و طوسی تولید می شود و محل قرارگیری آن پشت کارتریج است.
  • در این مرحله نیاز است تا دکمه پیکاپ رولر را به سمت جلوی پرینتر بچرخانید. پس از این کار به آرامی پیکاپ رولر را به مستقیم بکشید.
  • یک پارچه نخی ساده برداشته و آنرا آغشته به الکل کنید و بر روی پیکاپ رولر به آرامی بکشید.
  • گرد و خاک احتمالی و غبار موجود در پیکاپ را با دستمال نخی تمیز پاک کنید و اجازه دهید پیکاپ خشک شود.
  • پیکاپ رولر را در محل خود قرار دهید و دکمه آنرا به سمت عقب پرینتر بچرخانید.
  • در مرحله آخر از سرویس و تعمیر پیکاپ رولر پرینتر، کاتریج را سر جای خود قرار دهید و درب پرینتر را ببندید.
  • پرینتر  را به برق بزنید و آن را برای کار آماده کنید.
تعویض پیکاپ رولر پرینتر با قطعه اورجینال

تعویض و تعمیر پیکاپ رولر پرینتر

تعمیر پیکاپ رولر یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که توسط تعمیرکاران مجرب و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تلاش کارشناسان ما در مرکز تعمیر تعمیر پیکاپ رولر بر بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و عدم تعویض قطعات آن است.

لیکن در صورتی که پس از بررسی های اولیه و کارشناسی، عدم امکان تعمیر تعمیر پیکاپ رولر پرینتر پی اعلام گردد این امکان فراهم گشته تا این بخش از دستگاه توسط قطعه اورجینال و برچسب دار شرکتی تعویض گردد. در صورت نیاز به تعویض، قطعه موردنظر از انبار واقع در واحد تعمیر پرینتر – با ضمانت اصل و اورجینال بودن- تهیه شده و در روند تعویض پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه بکار خواهد رفت.

نکات مهم در سرویس، تعویض و تعمیر پیکاپ رولر پرینتر

یکی از نکاتی که می بایست در زمان سرویس، تعویض و تعمیر پیکاپ رولر پرینتر به آن توجه داشت آن است که می بایست از دست زدن به تراسفر رولر خوداری کرد. ترانسفر رولر غلطک لاستیک اسفنجی سیاه رنگی است که در زیر محل قرار گیری کارتریج است. بهتر برای این کار از یک ورق کاغذ استفاده شود. روش آن نیز آن است که در هنگام تعویض یا تمییز کردن پیکاپ رولر، کاغذ را روی ترانسفر رولر قراردهید.

نکته دیگر آن است که به دلیل اینکه در تمیز کردن پیکاپ رولر معمولاً از الکل استفاده می شود و این ماده اشتعال‌زاست بهتر است تمیز کردن پیکاپ رولر را در محلی به دور از آتش یا هر ماده دیگری که سبب اشتعال الکل می شود، انجام دهید. همچنین اجازه دهید تا پیکاپ رولر بعد از تمیز کردن کاملا خشک شود سپس آن را در جای خود قرار دهید. قویاً توصیه می شود که قبل از خشک شدن پیکاپ رولر پرینتر را به برق نزنید. در صورت نبود الکل می توانید پارچه بدون پرز را به مقدار بسیار کم مرطوب نمایید و پیکاپ رولر را تمیز نمایید. در صورتی که مهارت این کار را ندارید بهتر است به کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران، واحد تخصصی تعمیر پیکاپ رولر پرینتر مراجعه نمایید.

واحد های تعمیرات پرینتر

در صورتی که کاربر یکی از پرینترهای رنگی، سیاه و سفید و … هستید و در حال حاضر دستگاه شما به هر دلیل دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته می‌توانید با حضور در مرکز تعمیر پرینتر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز از جمله خدمات مرتبط با تعمیر پیکاپ رولر پرینتر بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی های سازنده هر پرینتر صورت می‌پذیرد.

در مرکز تعمیرات پرینتر، تمامی سرویس های اعمال شده بر روی پرینترهای معیوب، صرفاً پس از عیب یابی صحیح دستگاه و شناسایی علت اشکالات پیش آمده صورت می گیرد. بعلاوه کارشناسان تعمیرات پرینتر به سبب برخوداری از برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول، توانایی آن را دارند تا هریک از پرینترهای معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند. واحدهای تعمیرات پرینتر در بخش زیر معرفی گشته اند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، چاپ، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است. 

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است؛. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.