اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون

با پیشرفت تکنولوژی تلویزیون ها نیز هر روزه به قابلیت های بیشتری مجهز شدند. یکی از این قابلیت ها بهره مندی این دستگاه ها از بلوتوث بود. در صورتی که شما یکی از کاربران این دستگاه ها هستید به راحتی می توانید از اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون استفاده کرده و برنامه ، فیلم و مسابقات مورد علاقه ی خود را دنبال نمایید. برای متصل کردن هدفون بی سیم به تلویزیون راه های بسیاری وجود دارد که در ادامه به بررسی پنج نمونه از آن ها می پردازیم. البته استفاده از این قابلیت در تلویزیون های مختلف متفاوت است و به همین دلیل لازم است از تمامی روش های موجود اطلاع داشته و سپس برای اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون از آن ها استفاده کنید. در صورتی که از طریق مراحل ذکر شده همواره راهی برای اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون وجود نداشت با مرکز تعمیر تلویزیون ال سی دی تماس گرفته و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون

4 روش اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون

پیش از هر چیز می‌بایست از وجود قابلیت بلوتوث در تلویزیون خود مطمئن گردید. برای این کار به منوی مخفی دستگاه بروید. پس از ورود به منوی مخفی خدمات تلویزیون، از میان گزینه‎های موجود، Bluetooth را در منوی Engineering پیدا کنید. سپس گزینه Bluetooth را فعال نمایید و تلویزیون را روشن خاموش کنید. در ادامه به بخش مرتبط با گزینه‎های صدا بروید. در میان این گزینه‌ها، گزینه جستجوی هدفون و اتصال به آن را پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

  1. در صورت استفاده از دستگاه‎های جانبی در کنار تلویزیون، پشتیبانی دستگاه از بلوتوث را بررسی نمایید. معمولاً دستگاه‎هایی چون استریم مدیا یا کنسول‎های بازی، می توانند صدا را از طریق بلوتوث انتقال دهند. برای مثال Roku روی کنترل از راه دور خود یک فیش صدا دارد که شما می‎توانید هدفون خود را به آن متصل کنید. بنابراین برای اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون ابتدا از امکان اتصال توسط بلوتوث در دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.
  2. برای استفاده از این روش و اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون به یک فرستنده ی بلوتوث نیاز دارید. این دستگاه می‎تواند قابلیت پشتیبانی از بلوتوث را به تلویزیون شما اضافه کند. این دستگاه به جک خروجی صدای ۳٫۵ میلی متری تلویزیون متصل می‎شود و امکان انتقال صدا توسط بلوتوث را برای شما ایجاد می کند. دستگاهIndigo Low Latency Bluetooth Transmitter یک مبدل بلوتوثی است که می توانید از آن استفاده کنید.
  3. اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون از طریق مادون قرمز یکی دیگر از روش های موجود برای دریافت و انتقال صدا می باشد. هدفون هایی که دارای مادون قرمز هستند یکی دیگر از دستگاه هایی هستند که برای اتصال بی سیم می توانید از آن استفاده کنید. مزیت چنین دستگاه‌هایی آن است که برخلاف هدفون‎های RF اختلالی در کیفیت صدا به وجود نمی‎آورند. برای استفاده از هدفون‌های مادون قرمز کافی است تا یک فرستنده را به جک خروجی صدای تلویزیون متصل ‎کنید. اگر تلویزیون مورد استفاده ی شما از سیستم مادون قرمز پشتیبانی نمی کند و همچنین هدفون شما از این فرستنده بی بهره است لازم است فرستنده ی مادون قرمز را به صورت مجزا تهیه کنید.
  4. در صورتی که روش‌های پیشین برای اتصال هدفون بی سیم به تلویزیون، مناسب نبودند می‌توانید از یک هدفون بی سیم RF (امواج رادیویی) استفاده کنید. این هدفون دارای فرستنده‌ای است که به جک خروجی صدای تلویزیون متصل می‎شود و از طریق امواج رادیویی صدا را به هدفون انتقال می‌‌دهد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون به دلیل بهره مندی از گروهی افراد متخصص و حرفه ای می تواند انواع تلویزیون های ال سی دی ، ال ای دی ، پلاسما ، اولد ، کیولد و … را با هر شکلی که باشند تعمیر و بررسی نماید. دسترسی این واحد به انواع ابزار و قطعات نیز سبب شد تا فرآیند تعمیر انواع مانیتور و تلویزیون در مدت زمانی کوتاه انجام شود. تعمیرات تلویزیون در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و از تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است، پشتیبانی می کند. کلیه ی خدمات ارائه شده و همچنین تعویض انواع قطعات آسیب دیده ی تلویزیون با جای گذاری مدل های اورجینال تحت نظر مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.

اخبار، اطلاعات، مقالات و سوالات متداول کاربران و محصولات مربوط به آن را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+