021-62948

اشتراک گذاری

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگِ مرکز سخت افزار ایران در دو حوزه ی فروش و تعمیرات خدمات رسانی می کند. کاربران می توانند برای خرید انواع محصولات به صورت اورجینال به نمایندگی رسمی سامسونگ مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. مشتریان گرامی می توانند به منظور آشنایی بیشتر با دستگاه های سامسونگ به نمایندگی مجاز سامسونگ مراجعه کرده و کلیه ی اطلاعات تخصصی و فنی محصولات را از آنان دریافت نمایند.

بهره مندی از این اطلاعات تخصصی کمک می کند تا کاربران با قابلیت های دستگاه بیشتر آشنا شده و خریدی هوشمندانه و متناسب با نیاز کاربری خود را تجربه کنند. در ادامه قصد داریم سایر خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی SAMSUNG را به شما عزیزان معرفی کنیم. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی سامسونگِ مرکز سخت افزار ایران بر محور اصل مشتری مداری و احترام به مشتری انجام می شود.

نمایندگی سامسونگ

خدمات نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات سامسونگ و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه های سامسونگ به متقاضیان است.

خدمات تخصصی نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ منحصر به دستگاهی خاص نیست و کاربران کلیه دستگاه‌های سامسونگ می‌توانند -در صورت مواجهه با هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه خویش- به مرکز تعمیرات سامسونگ‌ مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند.

در حوزه فروش نیز نمایندگی فروش سامسونگ، مجموعه‌ای جامع از کلیه محصولات سامسونگ را در اختیار دارد و عرضه کننده کلیه محصولات این برند به همراه برترین خدمات پشتیبانی و پس از فروش است. در بخش زیر برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر محصولات سامسونگ که با حضور در این مرکز قابل دریافت است، معرفی شده است. نمایندگی سامسونگ کلیه ی خدمات تعمیراتی را ارائه می کند. واحد های تعمیرات سامسونگ و خدمات ارائه شده در آن به شرح زیر است:

نمایندگی موبایل سامسونگ

کاربران موبایل سامسونگ تمامی خدمات مورد نیاز خود را می توانند از نمایندگی موبایل سامسونگ دریافت کنند. این خدمات شامل خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر موبایل سامسونگ می باشد. نمایندگی سامسونگ جهت اطمینان خاطر مشتریان از کیفیت خدمات ارائه شده، تمامی آنها را چه در بخش فروش و چه تعمیر گارانتی می نماید. برای استفاده از خدمات این مجموعه می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما از شرایط دریافت خدمات و راه های ارتباطی مطلع شده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

مدیریت نمایندگی تلویزیون سامسونگ IHC، به استاندارهای موجود توجه کرده و در راستای ارتقاء سطح کیفی خدماتش، بخشی مجزا را به بررسی و فروش این محصول اختصاص داده است. نمایندگی مجاز تلویزیون سامسونگ، به پیشرفته ترین ابزار و دستگاه های این حوزه بصورت اورجینال مجهز شده و تکنسین های متخصص و ماهری در این مرکز فعالیت می کنند. به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات این مرکز، می توان به خدمات پس از فروش این محصول اشاره کرد که کاربران با استفاده از آن، نیازی به مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات نخواهند داشت.

نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ

کمپانی سامسونگ سال هاست که در زمینه ی تولید و عرضه ی انواع لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه فعالیت موفقی داشته است. به طور کلی می توان گفت محصولات سامسونگ به دلیل کیفیت ساختاری و قابلیت های مدرن از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این محبوبیت بالا باعث شده که نیاز به خدمات مرتبط در کشور ما افزایش یافته و کاربران به دنبال مرکزی مطمئن برای دریافت سرویس های مورد نظر خود باشند. نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ درگاهی معتبر در راستای ارائه ی خدمات تخصصی فروش، ترمیم، تعمیر و بازیابی انواع محصولات خانگی برند مطرح Samsung می باشد.

این مرکز با استفاده از دانش کارشناسان فروش مجرب و اعمال مشاوره های رایگان، شما را در تجربه ی یک خرید رضایتبخش یاری می نماید. همچنین خاطرنشان می نماییم که کلیه ی کاربران تولیدات سامسونگ می توانند جهت رفع اختلالات دستگاه های خانگی این کمپانی به شعب نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کرده و از اقدامات تعمیراتی مطابق با استاداردهای جهانی بهره مند گردند.

نمایندگی سامسونگ در تهران و شهرستان

نمایندگی سامسونگ در راستای رفاه بیشتر کاربران این برند محبوب در اغلب شهرستان ها شعب گوناگونی را راه اندازی کرده است. هر یک از این شعب سرویس های تعمیراتی و فروش محصولات را ارائه می کنند. در صورتی که شما ساکن یکی از استان های تهران و یا البرز هستید می توانید به نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران و کرج مراجعه و کرده انواع سرویس های تعمیراتی و یا خرید محصولات را دریافت نمایید.

جدیدترین محصولات سامسونگ در نمایندگی رسمی سامسونگ همراه با ضمانت نامه ی معتبر به فروش می رسند. خدمات ارائه شده در کلیه ی شعب در تهران و شهرستان ها تحت حمایت مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.

نمایندگی رسمی سامسونگ در کرج

نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران در کرج ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، تعویض قطعات، بهسازی، ترمیم، و فروش محصولات سامسونگ به مراجعان است.

متقاضیان سرویس‌های مذکور می‌توانند به نمایندگی ihc Samsung در کرج مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در این نمایندگی منحصر به سرویس یا محصولی خاص نیست و کلیه تولیدات این برند، اعم از لپ تاپ، موبایل، تبلت، تلویزیون، پرینتر و … را شامل می‌گردد.

نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران و شهرستان

نمایندگی تعمیر محصولات سامسونگ

کاربران کلیه دستگاه‌های سامسونگ – اعم از موبایل، تبلت لپ تاپ، آل این وان، تلویزیون، پرینتر، کپی، فکس، لوازم خانگی (شامل یخچال فریزر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی و …)- می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ ihc تماس گرفته و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به متقاضیان ارائه نمایند. برای آن دسته از محصولاتی که امکان جابجایی و حمل آنها نیست، و یا حمل و تحویل آنها به تعمیرگاه دشوار است- سرویس تعمیرات در محل سامسونگ درنظر گرفته شده است. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیرات سامسونگ، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل یکی از واحد های فعال در نمایندگی سامسونگ است. انواع موبایل های هوشمند در نمایندگی رسمی سامسونگ با بهره مندی از تجهیزات مدرن و کاربردی قابل تعمیر می باشد. در صورتی که موبایل سامسونگ به تعویض قطعات و یا تعویض ال سی دی و گلس نیاز داشت می توانید به واحد تعمیر موبایل مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در واحد تعمیرات سامسونگ ارائه می شود. از رایج ترین مشکلات تلویزیون ها می توان به شکستگی و آبخوردگی پنل ، دو نیم شدن تصاویر ، قطع صدای تلویزیون اشاره کرد. انواع مشکلات ذکر شده در واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ قابل رفع می باشند.

تعمیرات ماشین های اداری سامسونگ

سامسونگ یکی از برترین تولید کنندگان انواع ماشین های اداری از قبیل دستگاه کپی ، پرینتر و … می باشد. کلیه ی ماشین های اداری دارای سیستم بسیار حساسی بوده و با کوچکترین ناهماهنگی دچار اختلال در عملکرد می شوند.

ماشین های اداری در ظاهر بسیار ساده اما به جهت داخلی سیستم بسیار پیچیده ای دارند به همین علت در صورت خرابی لازم است توسط تعمیرکاران حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرند. تعویض و تعمیر انواع ماشین های اداری سامسونگ در واحد تعمیرات سامسونگ انجام می شود. دسترسی این واحد به انواع قطعات امکان جای گذاری قطعات فرسوده با نمونه های اورجینال را فراهم کرده است.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

انواع لوازم خانگی سامسونگ از جمله اسپلیت ، کولرگازی ، یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، مایکروفر ، اجاق گاز ، جاروبرقی و … در واحد تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ قابل تعمیر هستند. مهندسان با بهره مندی از اطلاعات تخصصی انواع دستگاه ها و آشنایی با قطعات آن ها می توانند در مدت زمانی کوتاه تمامی عیوب آن ها را برطرف نمایند.

دسترسی این مجموعه به انواع قطعات و ابزار آلات سبب شده تا تعمیرات انواع لوازم خانگی در این مجموعه امکان پذیر می شود. شارژ گاز یخچال و انواع اسپلیت از دیگر خدمات تخصصی ارائه شده در واحد تعمیرات لوازم خانگی به شمار می رود.

تعمیرات مانیتور سامسونگ

با توجه به اینکه مانیتور ها یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های مورد استفاده برای کاربران هستند در صورتی که احتیاط لازم برای استفاده از آن ها در نظر گرفته نشود آسیب دیدگی های بسیاری را برای مانیتور ایجاد می کند.

مانیتور های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ تحت تاثیر رطوبت ، ضربه و … دچار خرابی شده و در صورت وجود آسیب دیدگی هایی از این قبیل لازم است توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر مانیتور عیب یابی و تعمیر شوند.

نمایندگی فروش سامسونگ

نمایندگی فروش سامسونگ، خدمات تخصصی را در زمینه فروش محصولات مختلف این برند به کاربران ارائه می دهد. واحد فروش نمایندگی مجاز سامسونگ توسط افرادی اداره می شود که تجربه بالایی در این حوزه داشته و با انواع تولیدات این برند محبوب آشنایی کامل دارند. ما تلاش می کنیم که خدمات فروش را به حد اعلا رسانده و شرایطی را فراهم کنیم که مشتریان بهترین خرید را تجربه کنند. نمایندگی فروش Samsung تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند و مجوزهای لازم را از سازمان های مربوطه اخذ کرده است.

لذا مشتریان عزیز می توانند اطمینان داشته باشند که کولر مورد نظرشان اورجینال است و کیفیت لازم را نیز دارا می باشد. مشاوره فروش، خدمات گسترده پس از فروش و ارائه ضمانت نامه معتبر، بخشی از مزایایی هستند که با مراجعه به واحد فروش نمایندگی سامسونگ از آنها بهره مند می شوید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند که در میان انبوه مدل های موجود، بهترین محصول را انتخاب کرده و از قابلیت های آن بهره مند شوید.

سوالات متداول نمایندگی سامسونگ

در این بخش به مجموعه ای از سوالات پر تکرار کاربران در مورد نمایندگی سامسونگ و نحوه فعالیت این مجموعه پاسخ می دهیم. اگر شما هم در مورد نمایندگی مجاز سامسونگ سوال یا ابهامی دارید، مطالعه این بخش کمک می کند که پاسخ مناسب را دریافت کنید.

چگونه با نمایندگی سامسونگ تماس بگیریم؟

برای برقراری تماس با نمایندگی سامسونگ می توانید از طریق شماره تلفن این مرکز، با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید. شماره نمایندگی Samsung در صفحه تماس با ما همین وب سایت ذکر شده است. همچنین از طریق صفحات ما در فضای مجازی هم می توانید مشکل دستگاه را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را از تکنسین های مجرب ما دریافت کنید.

آیا نمایندگی سامسونگ در شهرستانها شعبه دارد؟

بله. شعب متعدد نمایندگی سامسونگ در شهرستانها با هدف تسهیل و تسریع سرویس دهی به کاربران غیر تهرانی راه اندازی شده اند. برای دریافت خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی سامسونگ در شیراز، مشهد، تبریز، کرمان، اصفهان، اهواز، یزد، مازندران، رشت و … با نمایندگی رسمی سامسونگ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

نمایندگی سامسونگ شهرستانها چگونه فعالیت می کند؟

شعبه های مختلف نمایندگی مجاز سامسونگ در شهرستانها به صورت غیر حضوری فعالیت می کنند. کاربران از طریق پست، دستگاهشان را به نمایندگی Samsung تهران می فرستند و تعمیرکاران مجرب آن را تعمیر می کنند. سپس دستگاه با رعایت اصول ایمنی بسته بندی شده و به آدرس مورد نظر مشتری ارسال می گردد.

آیا نمایندگی سامسونگ فروش هم دارد؟

بسیاری از کاربران می خواهند بدانند که نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران در زمینه فروش محصولات این برند هم فعالیت دارد یا خیر. پاسخ مثبت است و ما به صورت موردی، فروش تولیدات برند محبوب سامسونگ را نیز انجام می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید از طریق شماره های موجود، با واحد تخصصی فروش سامسونگ تماس بگیرید.

آیا نمایندگی مجاز سامسونگ خدمات تعمیر در محل ارائه می دهد؟

دستگاه هایی مثل یخچال، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون و … که جابجایی و انتقال آنها به مرکز تعمیرات دشوار است، مشمول خدمات تعمیر در محل سامسونگ قرار دارند. برای دریافت سرویس در محل سامسونگ، ضمن برقراری تماس با نمایندگی مجاز سامسونگ، درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما ضمن دریافت آدرس و اطلاعات لازم، به محل مورد نظرتان اعزام شده و وسیله را به نحو احسن ترمیم می کنند.

چگونه شکایات خود را در نمایندگی سامسونگ پیگیری کنیم؟

اگر شکایت و یا انتقادی نسبت به نحوه خدمات دهی نمایندگی سامسونگ یا تعمیر دستگاه خود در این مرکز داشتید، کافی است شماره تماس و شماره رسید خود را از طریق شماره های موجود در بخش تماس با ما، به تیم پشتیبانی ارائه دهید. همکاران ما مشکل را پیگیری کرده و تا برطرف شدن آن و جلب رضایت شما در کنارتان هستند.

شعبه های نمایندگی سامسونگ تهران کجا هستند؟

ساکن هر نقطه از تهران که باشید می توانید به یکی از شعب نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران در نزدیکی خود مراجعه کنید. شعبه مرکزی نمایندگی سامسونگ تهران در ستارخان  واقع است و دیگر شعب نیز در سعادت آباد، میرداماد، تجریش، ولیعصر، پیروزی و فرجام راه اندازی شده اند. شماره تماس تمامی شعب در صفحه تماس با وب سایت نمایندگی Samsung قید شده است.

آدرس نمایندگی سامسونگ در کرج کجاست؟

برای دسترسی راحت تر و سریع تر ساکنین استان البرز به خدمات مربوط به محصولات سامسونگ، نمایندگی Samsung در کرج هم راه اندازی شده است. این شعبه واقع در شاهین ویلاست و به تمامی مناطق استان از جمله طالقان، هشتگرد، اشتهارد، نظرآباد، شهرک صنعتی بهارستان، صفادشت، ماهدشت، محمدشهر، فردیس، ملارد و … نیز خدمات رسانی می کند.

تعمیرات سامسونگ

تعمیرات سامسونگ از پارت های مختلف تشکیل شد است. هر یک از این قسمت ها به صورت مجزا وظیفه ی تعمیرات یکی از محصولات را به صورت مجزا اعمال می کنند. مهندسان و کارشناسان تعمیرات سامسونگ به دلیل بهره مندی از مهارت ها و علوم تعمیراتی می توانند انواع عیوب دستگاه ها را در مدت زمانی کوتاه برطرف کنند.

دسترسی واحد نمایندگی رسمی سامسونگ به مجهز ترین امکانات سبب شده تا امکان تعمیر انواع دستگاه های سامسونگ با هر گونه عیب و ایراد در این مجموعه فراهم شود. تمامی دستگاه ها پس از تعمیر برای مشتریان گرامی تست شده و در صورت کارکرد درست تحویل داده می شوند. تمامی خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات سامسونگ برای کاربران تضمین می شود.

4.8/5(49 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *