اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات تبلت

تبلت ها هم مثل گوشی های هوشمند، ممکن است در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری دچار ایرادهایی شده و عملکرد درستی نداشته باشند. در این شرایط اگر دستگاه به صورت تخصصی ترمیم شود، می توان به استفاده مجدد از آن امیدوار بود. اما این کار باید توسط افرادی انجام شود که به خوبی با بخش های مختلف تبلت آشنایی دارند. مثلا تعمیرکار باید به خوبی بداند که هنگام شارژ نشدن تبلت یا خالی شدن باتری، باید کدام بخش ها را بررسی و ترمیم کند. به همین دلیل بهتر است تعمیرات تبلت را به متخصصین مجرب این حوزه محول کنید تا ضمن برطرف شدن ایرادات دستگاه، مشکلات دیگری در تبلت به وجود نیاید.

در ادامه ما روند تعمیر تبلت در مرکز سخت افزار ایران را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر تبلت شما اخیرا دچار ایراداتی شده و به درستی کار نمی کند، از شما دعوت می کنیم با تکنسین های نمایندگی مجاز تعمیر تبلت همراه باشید.

تعمیرات تبلت در تهران

از چه تبلتی استفاده می‌کنید؟ تبلت ایسوس یا سونی، سامسونگ، لنوو و …؟ چه مشکلی برای تبلت شما به وجود آمده است؟ آیا تبلت شما روشن نمی‌شود یا اینکه دائم هنگ می‌کند و ریستارت می‌شود؟ تبلت شما از هر مدلی که باشد و هر مشکلی که داشته باشد چه نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری، توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تبلت مورد عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی قرار می‌گیرد. اگر در تهران سکونت دارید برای استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید به یکی از شعبه‌های آن در مناطق مختلف تهران از سعادت‌آباد گرفته تا تجریش، فرجام، میرداماد، ستارخان، پیروزی، امیرآباد و ولیعصر مراجعه کنید. یا از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کنید.

تعمیرات تبلت در کرج

حتی اگر در کرج سکونت دارید و با مشکلی در تبلت خود مواجه شده‌اید، می‌توانید از خدمات عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری نمایندگی تعمیرات تبلت استفاده کنید. چراکه این مرکز علاوه‌بر اینکه در منطقه شاهین ویلا کرج شعبه دارد تمامی خدمات مرتبط با تعمیر انواع مدل‌های تبلت را به کاربران کرجی در هر کجای این کلان‌شهر که باشند از جهانشهر گرفته تا عظیمیه، گوهردشت، طالقانی، فردیس، هشتگرد، نظرآباد و … ارائه می‌دهد. با این وجود می‌توانید با خیال راحت عیب‌یابی و تعمیر تبلت خود را به این مرکز بسپارید.

تعمیرات تبلت سامسونگ

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیرات تبلت سامسونگ با حضور در نمایندگی سامسونگ قابل دریافت است. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات تبلت سامسونگ که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: تعمیرات آبخوردگی و آسیبهای ناشی از ضربه و سقوط، تعویضLCD شکسته تبلت سامسونگ، تعویض باتری تبلت سامسونگ، بازیابی اطلاعات از دست رفته تبلت سامسونگ، تعمیر Wi-Fi و مشکلات شبکه، رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی تبلت سامسونگ و … .

تمامی این سرویس‌ها، پس از طی مراحل عیب‌یابی و تشخیص دقیق نوع اشکال پیش آمده در دستگاه انجام می‌پذیرد. ضمن آنکه کلیه خدمات –جز در مواردی معدود نظیر بازیابی اطلاعات- مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر تبلت ال جی

تبلت تحویل داده شده به مرکز تعمیرات تبلت ال جی پس از طی فرآیند عیب‌یابی، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تحویل داده می‌شود تا اشکالات پیش آمده در آن مرتفع می‌گردد. در صورتی که اشکال پیش آمده در دستگاه، قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض قطعات تبلت ال جی باشد، این کار صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و محرز شدن عدم امکان تعمیر قطعه انجام می‌پذیرد.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر تبلت ال جی که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: احیا باتری تبلت ال جی، تعمیر مشکل داغ شدن ناگهانی تبلت، رفع مشکل ویروسی شدن تبلت، تعمیر خرابی آی سی، تعمیر خرابی مادربرد، تعمیر صفحه نمایش تبلت، تعویض دکمه هوم تبلت، تعمیر و تعویض قلم تبلت و …. .

تعمیرات تبلت اپل

بروز اشکالات سخت افزاری و یا نرم افزاری در تبلت اپل به هر دلیل که باشد بهترین راه جهت تعمیر و رفع آنها مراجعه به مراکز تخصصی و مجاز تعمیرات تبلت است. اگر چه وجود برخی مشکلات سخت افزاری در تبلت اپل نظیر شکستگی صفحه نمایش و مواردی از این دست به راحتی قابل تشخیص است اما گاه، نوع اشکال پیش آمده در تبلت چندان مشخص نیست آمده و دستگاه می بایست توسط کارشناسان و با استفاده از تجهیزات عیب یابی بررسی گردد.

از همین رو توصیه می‌شود برای تعمیر ساده‌ترین اشکالات، حتما به مراکز مجاز تعمیرات تبلت اپل، نظیر مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید. برخی از شایع ترین اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری که مرکز تعمیرات تبلت اپل برطرف می‌گردند عبارتند از: شکستگی صفحه نمایش تبلت اپل، خراب شدن کلید پاور تبلت، زود خالی شدن شارژ تبلت، داغ شدن ناگهانی تبلت، خراب شدن آی سی، خرابی مادربرد، بروز اشکال صدا در تبلت، خاموش شدن ناگهانی تبلت، هنگ کردن تبلت و … .

تعمیرات تبلت سونی

تبلت های سونی نیز همچون سایر تبلت های اندرویدی موجود در بازار ممکن است به هر دلیل، دچار اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری گردند. از میان اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری مشاهده شده در تبلت های سونی می‌توان به مشکل دوربین، هنگ کردن، پاسخ ندادن صفحه نمایش لمسی، تاخیر صدا در انجام برنامه‌ها و یا اجرای بازی‌ها، روشن نشدن تبلت، متصل نشدن وای فای و عدم حفظ اتصال، وجود اشکال در بروزرسانی، عدم شناسایی سیمکارت، شکستگی صفحه نمایش، خرابی باتری تبلت سونی، مشکل بوت نشدن یا راه اندازی مجدد تبلت، ویروسی شدن تبلت و … اشاره کرد.

آنچه در تعمیر و رفع هر یک از این اشکالات مهم است، عیب‌یابی صحیح، شناسایی علت اشکال پیش آمده و بکارگیری برترین و کارامدترین روش تعمیر است. کاربران تبلت های سونی می‌توانند جهت دریافت تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری به مرکز تخصصی تعمیرات تبلت مراجعه نمایند.

تعمیرات تبلت ایسوس

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تبلت ایسوس منحصر به قطعه‌ای خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری مرتبط با این دستگاه نظیر شکستگی گلس یا صفحه نمایش، خرابی ویبره، شکستگی قلم، خرابی دکمه های تبلت نظیر دکمه هوم، خرابی تاچ، شکستگی قاب تبلت و مواردی از این دست را شامل می‌گردد. شایان ذکر است در نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس، در صورت نیاز به تعویض قطعات تبلت این کار صرفاً پس از اطمینان از خرابی کامل قطعه، عدم امکان تعمیر آن و در نهایت کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می‌شود.

باید توجه داشت که تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تبلت های ایسوس در صورتی که به دست کارشناسان این حیطه و با استفاده از تجهیزات تخصصی این کار انجام پذیرد می‌تواند کیفیت اولیه تبلت معیوب را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با یک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

تعمیرات تخصصی تبلت

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تبلت مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه ‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. تعمیرات تبلت در این مرکز به دلیل اِعمال پاره ای از عملیات گردگیری و بازیابی در حین تعمیر منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و رفع عیوب نهفته در آن گشته و سبب می گردد تا کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید.

بهره ‌مندی کارشناسان این مرکز از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت ‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان تبلت ها گشته است. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تبلت ضمن تعهد به رعایت تمامی اصول مشتری‌مدار، ملزم به رعایت تمامی استانداردهای بین المللی در زمینه ترمیم و تعمیر می باشند. این مرکز کادری متخصص و کارآمد از برترین کارشناسان این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه‌های خود را تعمیر و رفع نمایید.

تعمیر هارد تبلت

یکی از اقداماتی است که ممکن است در روند تعمیر تبلت انجام شود، ترمیم هارد است. همانطور که می دانید اطلاعات تبلت در هارد ذخیره می شود و علت اهمیت بالای این قطعه نیز همین مسئله است. هارد یا آسیب سخت افزاری می بیند یا بر اثر مشکلات و ایرادهای نرم افزاری دچار ایراد می شود. همکاران ما برای تعمیر هارد تبلت، اول این قطعه را بررسی می کنند تا بدانند که کدام بخش آن آسیب دیده است. سپس با انجام اقدامات لازم مشکلات سخت افزاری آن را برطرف می کنند. در صورت نیاز، فرایند ریکاوری هارد نیز انجام می شود تا کاربران مجددا به اطلاعاتشان دسترسی داشته باشند.

تعمیر تاچ تبلت

تعمیر تاچ جزء مهم ترین مراحل تعمیرات تبلت است که معمولا با تعمیر ال سی دی مشترک است. البته معمولا آسیب دیدگی های تاچ به گونه ای هستند که عملا امکان ترمیم این بخش وجود ندارد. در این شرایط باید lcd تعویض شود تا همراه با آن مشکلات تاچ نیز برطرف گردند. برای این منظور، باید تبلت با استفاده از ابزار خاصی باز شده و کانکتورهای باتری، دوربین و دکمه هوم جدا شوند.

اگر تعمیرکار به اندازه کافی در این زمینه مهارت نداشته باشد، ممکن است بر اثر یک خطا مشکلات تبلت را بیشتر کند. مثلا ممکن است نمایشگر هم از کار بیفتد و ناچار به صرف هزینه بالایی برای ترمیم آن شوید. توصیه اکید می کنیم برای جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه، تعمیر تاچ تبلت خود را به تکنسین های مجرب و مراکز معتبر محول کنید. گاهی هم مشکل نرم افزاری است و تکنسین های تعمیرات تبلت برای ترمیم تاچ، تنها چند اقدام نرم افزاری انجام می دهند.

تعمیر باتری تبلت

باتری تبلت یا موبایل بر اثر عواملی همچون شارژ اشتباه، نوسانات برق و استفاده نادرست، دچار آسیب دیدگی شده و یا از کار می افتد. مشکلات و ایرادهای باتری ممکن است روی سایر بخش های تبلت نیز تاثیر منفی گذاشته و هزینه های تعمیراتی را افزایش دهند. به همین دلیل ضروری است که اقدامات تعمیری لازم برای ترمیم این قطعه در اسرع وقت انجام گردد. ممکن است در طول فرایند تعمیر باتری تبلت، نیاز به تعویض این قطعه باشد که البته در بیشتر موارد هم همینطور است. در این صورت، باتری قدیمی با نمونه جدید و اصل جایگزین شده و به این ترتیب، مشکلات ناشی از خرابی این قطعه برطرف خواهد شد. برای اطمینان از تعویض بی نقص و اصولی باتری، بهتر است این کار را در مراکز و تعمیرگاه های معتبر تعمیرات تبلت انجام دهید.

تعمیر سوکت شارژ تبلت

روند تعمیر سوکت شارژ تبلت به این ترتیب است که اگر آلودگی در داخل سوکت وجود داشته باشد، با استفاده از ابزار مخصوصی این قسمت را تمیز می کنند. در صورت کوتاه شدن پین ها، تکنیسن آنها را با استفاده از انبردست بالا کشیده و به حالت اولیه باز می گرداند. در صورت خرابی سوکت، وضعیت کابل های میکرو usb کانکتور نیز اصلاح می شود. جالب است بدانید که شارژ نشدن تبلت در بسیاری از موارد ناشی از خرابی سوکت است و یک بررسی و ترمیم ساده می تواند به راحتی منجر به برطرف شدن مشکل شود. تعمیرات تبلت در صورت خرابی سوکت شارژ، یک کار تخصصی است و تنها باید توسط تکنسین های این حوزه و با استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه انجام شود.

نمایندگی تعمیرات تبلت

نمایندگی تعمیرات تبلت متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یک محصول به کاربران گرامی ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید تمامی پرسش ها و درخواستهای خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز سخت افزار ایران خدمات تخصصی تعمیرات تبلت اپل ، تعمیرات تبلت ایسوس ، تعمیرات تبلت دل ، تعمیرات تبلت لنوو ، تعمیرات تبلت هواوی ، تعمیرات تبلت سامسونگ ، تعمیر تبلت ال جی و… را به کاربران گرامی ارائه می نمایند.

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران عبارتند از:

 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی
 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات تبلت
 • ارائه خدمات سخت افزاری در محل
 • مشاوره در انتخاب تجهیزات سخت‌افزاری مناسب براساس نیاز کاربران

 • ارائه خدمات در محل ( مخصوص شرکت ها)
 • پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری
 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی قطعات سخت افزاری (CPU، مادربرد، هارد، رم، کارت گرافیک و …

 • تعمیر قطعات تبلت
 • تعمیرات نرم افزاری تبلت
 • تعمیرات سخت افزاری تبلت
 • نصب نرم افزارها ی مورد نیاز کاربران

تعمیر انواع تبلت

تبلت یا رایانه تخت (به انگلیسی Tablet Computer یاTablet ) یک رایانه قابل حمل است که از یک تلفن همراه یا دستیار دیجیتال شخصی، بزرگتر است و دارای یک صفحه لمسی است. هدف اصلی تبلت، انجام امور با استفاده از تماس صفحه نمایش به جای استفاده از صفحه‌کلید است. در حال حاضر تبلت های متنوعی به بازارهای جهانی عرضه گشته اند؛ تبلت هایی که می توانند نیاز و سلیقه هر کاربری را برآورده سازند. تبلت سامسونگ ، تبلت اپل یا آیپد ، تبلت ال جی ، تبلت سونی ، تبلت ایسوس ، تبلت اچ تی سی ، تبلت اچ پی و… از جمله تبلت های پرطرفدار موجود در بازار هستند. اگر شما نیز از طرفداران تبلت ها هستید می توانید با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران به بخش تعمیرات تبلت رفته و خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

خدمات مرکز تعمیر تبلت

 • تعمیرات تبلت
 • تعویض دوربین تبلت
 • تعمیرات تخصصی برد انواع تبلت
 • تعمیرات تبلت و تعویض باتری تبلت
 • تعویض تاچ و ال سی دی انواع تبلت

 • نصب رام انواع تبلت
 • تعمیرات دوربین تبلت
 • تعمیر آی سی تغذیه تبلت
 • فلش نرم افزاری انواع تبلت
 • تعویض آی سی تغذیه تبلت

 • تعمیر  اسپیکر تبلت
 • تعویض اسپیکر تبلت
 • تعمیر میکروفن تبلت
 • تعویض میکروفن تبلت
 • تعویض پلیت آنتن تبلت
 • تعمیرات پلیت آنتن تبلت

تعمیر و تعویض قطعات تبلت

 • باتری تبلت شارژ نمی شود
 • باتری تبلت زود تخلیه می کند
 • تبلت ضربه خورده و تصویر ندارد
 • تاچ تبلت کند شده و یا عمل نمی کند
 • تعمیرات تبلت  در صورت ضربه خوردن و روشن نشدن

 • کندی سرعت تبلت
 • خرابی کلید پاور تبلت
 • ریختن مایعات برروی تبلت
 • برطرف کردن داغ شدن تبلت
 • تعمیرات تبلت در صورت خرابی سوکت شارژ
 • تعمیرات تبلت در صورت کم شدن نور صفحه نمایش

رفع مشکلات رایج در تبلت

خراشیده شدن لنز دوربین تبلت

بسیاری از تبلت ها دارای مشکل خراشیده شدن لنز دوربین هستند. با گذشت زمان لنز دارای خش های زیادی خواهد شد که بر روی عکس هایی که می گیرید تاثیر دارد. به نظر می آید که این خش ها به وسیله قاب هایی که دارای لایه اضافه در قسمت شیشه لنز هستند به وجود می آیند. این لایه برای کاهش اثر انگشت بر روی لنز تعبیه شده اند.

تخلیه سریع باتری تبلت

  طول عمر اغلب باتری های تبلت به تدریج کاهش می یابد، ولی برخی معتقدند که تخلیه سریع باتری بعد از به روزرسانی نرم افزاری تبلت به وجود می آید. بسیار محتمل است که این مشکل مربوط به برنامه خاصی باشد.

حل مشکل کم شدن / قطع شدن  صدا در تبلت

  ممکن است هنگام استفاده از اسپیکر تبلت ناگهان صدای آن قطع شود. در این حالت ممکن است درایور اسپیکر در تبلت شما نصب نباشد که بانصب آن مشکل حل خواهد شد. در غیراین صورت  این مشکل می تواند  یک مساله سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد. اگر مشکل سخت افزاری باشد ، مربوط به پورت هدفون، یا اسپیکر و… است. گاهی مشکل مربوط به خرابی آی سی ها ،  مادر برد و کارت صدا  است.

در صورت بروز هر یک از این مشکلات باید با یک مرکز تعمیر معتبر تماس بگیرد. مرکز سخت افزار ایران با استفاده از کارشناسان مجرب و تحصیل کرده که در کار خود از بهترین متدها به همراه دانش روز بهره می گیرند، مشکل اسپیکر تبلت را در اسرع وقت حل خواهد کرد. کارشناسان مرکز پس از بررسی و عیب یابی تبلت شما اسپیکر را تعمیر  و در صورت لزوم تعویض خواهند کرد.

 فلش نرم افزاری تبلت

  ممکن است تبلت شما با آسیب های مختلفی چون ویروسی شدن ، هنگ کردن ،  بوت لوپ شدن و … مواجه شود. در صورت تداوم این مشکلات  مجبور هستیم تبلت را فلش نماییم. در عملیات فلش در واقع تمامی اطلاعات نرم افزاری داخل  تبلت را پاک کرده و اطلاعات اصلی تبلت را جایگزین می کنند، در واقع با این کار تبلت شما از لحاظ نرم افزاری به تنظیمات روز اول برمی گردد و هر اطلاعات و فایل اضافی که در تبلت باشد مانند؛ (عکس، موزیک، فیلم و ویروس و ….) از داخل حافظه ی اصلی گوشی پاک می شود.

به زبان ساده می توان گفت : فلش کردن یک عملیات نرم افزاری است و بسته به نوع تبلت حداکثر نیم ساعت زمان می برد. در این عملیات هیچ قطعه ای از تبلت دستکاری یا کم و زیاد نمی شود. عمل فلش کردن در صورتی که توسط متخصصین و به درستی انجام شود،  آسیبی به تبلت شما نخواهد زد.

ریختن مایعات روی تبلت

ریختن آب یا چای یا هر نوع مایعی روی تبلت ها به وفور روی می دهد. می توان گفت: این بدترین اتفاق برای کسانی است که از ابزارهای الکتریکی استفاده می‌کنند و اگر اقدامات لازم انجام نشود معمولا منجربه به سوختن مدارهای الکترونیکی خواهد شد. چند اقدام ساده می تواند به شما کمک کند تا از بروز این فاجعه جلوگیری کنید.

 تبلت خود را خاموش کنید. این کار باید خیلی سریعتر و قبل از این که شما بخواهید مایعات ریخته شده روی گوشی را پاک کنید انجام شود. هدف از انجام این کار قطع جریان الکتریکی موجود در مدارها قبل از رسیدن آب‌ به آن‌ها است.

 تبلت خود را با یک دستمال بدون پرز خشک کنید. این مرحله باید با دقت کامل انجام شود. ابتدا با دقت تمامی مایعات روی قسمت بیرونی تبلت مانند پورت‌ها، بلندگو‌ها و میکروفون را خشک کنید. سپس قسمت‌های قابل جدا شدن تبلت مانند سیم‌کارت، باتری و … را نیز جدا کرده و به طور کامل خشک کنید.

 بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل تبلت خود را روشن کنید. اگر تبلت شما روشن نشد می توانید مشکل را با متخصیص ما در میان بگذارید. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران در اسرع وقت به حل مشکل شما خواهند پرداخت.

سوالات متداول تعمیرات تبلت

مرکز سخت افزار ایران واحد ارتباط با مشتریان را به منظور آنالیز عملکرد کارکنان و نیز بررسی انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی راه اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از این بخش هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات خویش را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری نمایید. این امکان نیز فراهم شده است تا شما هموطنان گرامی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر حضور کارشناسان سرویس و تعمیر در محل را ثبت نمایید.

پس از تماس شما و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان تعمیر به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه هیا معیوب تان را آغاز می‌ نمایند. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. کادر پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهند بود. شما کاربران گرامی می توانید کلیه پرسش های خویش را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ های این حوزه را دریافت نمایید.

  رام  همان  ورژن آندرویدی است که برای یک  تبلت  طراحی  شده است. اگر رام یک تبلت دیگر را برای تبلت خودتان فلش بزنید و نصب کنید، تبلت شما Bric و غیر قابل استفاده خواهد شد.

  رام در واقع همان فریم ور ( Frameware ) است. به وسیله ی رام جدید تبلت را آپدیت میکنیم و این کار باعث میشود تا تبلت سریعتر کار کند.

دو نوع رام وجود دارد :

 • رام رسمی: این نوع از رام که به آن رام کوک شده یا کاستوم هم گفته می شود نیاز به روت کردن ندارد و می توان آن ها را در سایت شرکت های سازنده پیدا کرد .
 • رام های غیر رسمی یا کوک شده : این رام ها توسط افراد متخصص و کارشناسان ساخته می شوند و دارای آخرین تغییرات و آپدیت ها هستند . برای استفاده از رام های کوک شده گوشی شما باید روت شده باشد.

بنابراین برای نصب این رام ها داشتن تخصص و مهارت لازم ضروری است . متخصصین مرکز سخت افزار ایران  با داشتن اطلاعات کافی در مورد رام ها با توجه به برندگوشی یا تبلت شما به نصب آن اقدام خواهند کرد.  

  فناوری که امروزه ما آن را به عنوان Touch Screen و یا صفحه نمایش های لمسی می شناسیم نخستین بار در سال ۱۹۷۱ و در مرکز تحقیقات دانشگاه کنتاکی آمریکا توسط  دکتر Samuel Hurst پا به عرصه ی وجود گذاشت. او با اختراع اولین حس گر لمسی به روش ساده تری برای ورود اطلاعات دست یافت.  این حس گر مانند نمونه های امروزی شفاف و حساس نبود ولی بعدها پایه ای برای تاسیس شرکتی تحت نام Elographics برای کار برروی این تکنولوژی نوظهور گردید.  در سال ۱۹۷۴ نمونه ی شفاف این تکنولوژی توسط شرکت Elographics  ارائه شد،  که تا به امروز نیز یکی از کارآمد ترین روش ها در ساخت صفحه نمایش های لمسی به حساب می آید.

شکستن تاچ تبلت

تاچ و ال سی دی ممکن است به هم پیوسته و یا از هم جدا باشند. در صورتی که این دو قطعه از هم جدا باشند تاچ  روی ال سی دی قرار می گیرد . قطعه ای که روی گوشی می بینید در واقع تاچ آن  هست. تاچ  تبلت بسیار حساس است و ممکن است در صورت عدم مراقبت و استفاده ی نادرست در معرض آسیب های مختلف قرار بگیرد؛ خش بردارد و یا در اثر بی دقتی بشکند. در صورتی که تاچ  بشکند  باید تعویض شود. گاهی  ممکن است مجبور باشیم  هم تاچ و هم ال سی دی را تعویض کنیم. لذا مراقبت از ال سی دی مراقبت از تاچ نیز هست،  زیرا در حقیقت این تاچ است که ابتدا آسیب می بیند. برای مراقبت از تاچ تبلت خود مطالبی که درخصوص مراقبت از ال سی دی در سایت آمده است را مطالعه فرمایید .

  یکی از مشکلات رایجی که در هنگام کار با تبلت ممکن است با آن مواجه شوید داغ شدن بیش از حد دستگاه است . سرچشمه ی این مشکل بیش تر مربوط به فعالیت بیش از اندازه ی سخت افزار دستگاه به ویژه CPU و RAM می باشد.

  برنامه هایی هستند که از منابع سخت افزاری مانند سی پی یو در زمان طولانی به طور مخفیانه استفاده می کنند و همیشه باعث گرم شدن گوشی یا تبلت می شوند. علاوه بر سی پی یو قطعات دیگر نیز در این داغ شدن دخیل هستند.

باتری : در اثر استفاده زیاد داغ میکند و طبیعی است.

–  صفحه ی نمایش : در اثر روشن ماندن طولانی داغ می شود.

چیپ آنتن و وایرلس : این چیپ به دلیل انتقال زیاد اطلاعات در دراز مدت باعث داغی دستگاه می شود.

مین برد اصلی ، چیپ حافظه و… از دیگر قطعاتی هستند که با توجه به برند تبلت در داغی آن موثرند.

چرا سرعت تبلت کم شده است ؟

یکی از معایب دستگاه های اندرویدی این است که پس از گذر زمان و استفاده ی مداوم از برنامه ها دستگاه دچار افت سرعت می شوند. تبلت ها نیز از این عیب مصون نیستند و مشاهده می شود که  بسیاری از  کاربران از کندی سرعت تبلت خود شکایت دارند. عوامل مختلفی در کندی سرعت تبلت شما دخیل هستند که در این قسمت چند مورد از این عوامل ذکرمی شود :

–           برنامه های اندروید که در تبلت شما نصب است موجب کند شدن سرعت می شوند. ممکن است از برنامه هایی  در گوشی استفاده بکنید که به مرور زمان سنگین تر شده اند و رم بیشتری می خواهند.

–           اگر شما در طول مدتی که از  تبلت استفاده می کنید آپدیت های سیستم اندروید را دریافت نکرده اید ، تبلت شما دچار افت سرعت خواهد شد.

–           مورد دیگر حجم بازی های تبلت است که سرعت سیستم را کاهش خواهند داد.

–           سیستم عامل ها کم و بیش ابزاری مکانیکی به حساب می آیند و پس از مدتی  در آن ها فرسودگی مشاهده می شود. سیستم عامل ویندوز مشکل خاصی ایجاد نمی کند زیرا کاربر با نصب مجدد ویندوز سرعت رایانه اش را افزایش می دهد اما در گوشی ها و تبلت های اندرویدی قضیه متفاوت است. چرا که کاربر  توانایی لازم برای نصب مجدد سیستم عامل را ندارد. در این گونه موارد راه کارهایی وجود دارد ، تا این مشکل را برطرف کنیم.

 

جهت حل مشکل کندی سرعت تبلت به موارد زیر توجه کنید :

 

۱-  از کار انداختن اپلیکیشن‌هایی که کاربردی ندارند.

هرقدر که فضای خالی تبلت شما  کمتر باشد، سرعت اندروید هم پایین‌تر خواهد بود. فایل های مربوط به عکس ، موسیقی پاک کنید و اپلیکیشن هایی را که از آن ها استفاده نمی کنید حذف نصب کنید.

 

۲. بخش «cashe» اپلیکیشن را پاک کنید .

اپلیکیشن‌هایی که چندین بار به حافظه ی کوتاه مدت تبلت منتقل شده‌اند تا در دسترس باشند، باعث کندی گوشی خواهند شد. پاک کردن بخش «cashe» اپلیکیشن‌ها را می‌توانید از طریق منوی اپلیکیشن‌ها، یکی یکی انجام دهید. در قسمت «cashe» گزینه «clear cashe» را انتخاب کنید.

 

۳٫عکس های پس زمینه که به صورت  متحرک هستند را حذف کنید

این عکس‌ها نیز مانند ویجت‌ها از عمر باطری کم می‌کنند و سرعت را کاهش می‌دهند. اگر انگشت خود را روی صفحه اصلی چند ثانیه نگه دارید ،می‌توانید عکس پس زمینه را تغییر دهید.

 1. ویجت‌ها (widgets) را محدود کنید.

ویجت‌ها باطری را ضعیف می‌کنند و سرعت اندروید را کاهش می‌دهند. کم کردن تعداد ویجت‌ها، به خصوص آن‌ها که به اطلاعات بیشتری نیاز دارند مثل فیسبوک، سرعت گوشی یا تبلت اندروید شما را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد.

 1. انیمیشن‌ها را غیر فعال کنید

 غیر فعال کردن انیمیشن‌ها در سیستم عامل گوشی  یکی از عواملی است که می‌تواند سرعت اندروید شما را افزایش دهد، است. برای این کار، به بخش تنظیمات (Setting) بروید و گزینه «Developer options» را انتخاب کنید. به پایین صفحه بروید تا به گزینه «Drawing option» برسید. سپس، در بخش «Window animation scale» گزینه «off» را انتخاب کنید. با این کار انیمیشن‌هایی که موقع باز کردن، بستن و تغییر اپلیکیشن‌ها اتفاق می‌افتند، غیر فعال می‌شود.

 1. نرم افزار ها را همواره به روز نگه دارید.

به روز شدن‌ نرم افزارها، هم از نظر امنیتی و هم بهتر شدن عملکرد دستگاه به شما کمک خواهد کرد.

 

۷- روت کردن (Rooting)

روت کردن به شما این امکان را می‌دهد تا سرعت پردازنده دستگاه خود را بهبود ببخشید.

  فناوری که امروزه ما آن را به نام Touch Screen و یا صفحه نمایش های لمسی می شناسیم نخستین بار در سال ۱۹۷۱ و در مرکز تحقیقات دانشگاه کنتاکی آمریکا توسط  دکتر Samuel Hurst پا به عرصه ی وجود گذاشت. او با اختراع اولین حس گر لمسی به روش ساده تری برای ورود اطلاعات دست یافت. این حسگر مانند نمونه های امروزی شفاف و حساس نبود ولی بعدها پایه ای برای تاسیس شرکتی تحت نام Elographics برای کار برروی این تکنولوژی نوظهور گردید. در سال ۱۹۷۴ نمونه ی شفاف این تکنولوژی  توسط شرکت Elographics  ارائه شد،  که تا به امروز نیز یکی از کارآمد ترین روش ها در ساخت صفحه نمایش های لمسی به حساب می آید.

   تاچ و ال سی دی ممکن است به هم پیوسته و یا از هم جدا باشند. در صورتی که این دو قطعه از هم جدا باشند تاچ  روی ال سی دی قرار می گیرد. قطعه ای که روی گوشی و تبلت می بینید در واقع تاچ آن است. تاچ  تبلت بسیار حساس است و ممکن است در صورت عدم مراقبت و استفاده ی نادرست در معرض آسیب های مختلف قرار بگیرد ؛ خش بردارد و یا در اثر بی دقتی بشکند. در صورتی که تاچ  بشکند  باید تعویض شود . گاهی  ممکن است مجبور باشیم  هم تاچ و هم ال سی دی را تعویض کنیم. لذا مراقبت از ال سی دی مراقبت از تاچ نیز هست زیرا در حقیقت این تاچ است که ابتدا آسیب می بیند. برای مراقبت از تاچ تبلت خود مطالبی که درخصوص مراقبت از ال سی دی در سایت آمده است مطالعه کنید .

مشکلاتی که در هنگام شارژ تبلت ممکن است با آن مواجه شوید به سه دسته تقسیم می شوند :

۱-  تبلت  اصلا شارژ نمی شود.

۲-  شارژر قطع و وصل می شود.

۳-  تبلت به آهستگی شارژ می شود و مدت زمان شارژ شدن آن طولانی است. 

  در این قسمت به ذکر مطالبی می پردازیم که در صورت بروز مشکلات فوق می تواند به شما کمک کند، مطالب را به دقت مطالعه کنید اما اگر توانایی لازم برای انجام آن ها را ندارید بهتر است قبل از هر کاری با یک متخصص مشورت کنید.

۱-  تست باتری : استفاده از دکمه (Power) 

  خاموش شدن ناگهانی ممکن است برای تمام لوازم الکترونیکی ازجمله ؛  گوشی، تبلت، لپ تاپ و …… بیفتد. در این شرایط دکمه قدرت دستگاه  از کار می افتد و  اصطلاحا دستگاه قفل می کند. در این شرایط اولین راهکار  بیرون آوردن باتری و قرار دادن مجدد آن است. اگر باتری دستگاه شما قابل جدا کردن است این روش را امتحان کنید.

  اگر دستگاه شما روشن نمی شود و با نگه داشتن دکمه قدرت نیز  اتفاقی نمی افتد ممکن است که فقط شارژ نداشته باشد. دستگاه را به شارژر متصل کنید و مدتی بگذارید تا شارژ شود.توجه کنید در صورتی که مشکل شارژ باشد بلافاصله پس از زدن شارژر دستگاه شما روشن نمی شود و باید ۱۰ دقیقه صبر کنید. اگر دستگاه با فشار دادن دکمه قدرت روشن نشد در حالی که هنوز به شارژ است دکمه قدرت را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید.

۲-  بررسی پورت شارژ

  تبلت را به شارژ وصل کنید، روشن شدن چراغ قرمز نشان دهنده ی سلامت برد اصلی می باشد در غیر اینصورت قسمت تغذیه گوشی شما  صدمه دیده است.

– اگر چراغ روشن نشد،  بررسی کنید که پورت شارژ تمیز باشد. هرگونه خمیدگی در سر کابل شارژر یا پورت دستگاه می تواند عاملی برای درست شارژ نشدن باشد.

۳-  بازگرداندن دستگاه به تنظیمات اولیه ی کارخانه (  reset factory )

  این احتمال وجود دارد که سیستم عامل با یکی از  نرم افزار هایی که اخیرا نصب کرده اید شما دچار اخلال شده باشد.

   راهی برای بازگرداندن دستگاه به حالت اول و از بین بردن اخلال در اندروید وجود دارد. این راه تمام داده های دستگاه شما پاک می کند و آن را به حالت اولیه باز می گرداند. در حالیکه دکمه قدرت را نگه داشته اید، دکمه افزایش صدا را بزنید. سپس با استفاده از دکمه های افزایش و کاهش صدا کزینه ی Wipe data/factory reset را انتخاب کنید و با زدن دکمه قدرت تایید کنید. گزینه ی Yes را انتخاب کنید و دکمه قدرت را بزنید.

۴-  خرابی باتری

  اگر با انجام تمام مراحل فوق هنوز با مشکل مواجه هستید، ممکن است باتری دستگاه شما دچار مشکل شده باشد در این صورت با تعویض باتری مشکل حل خواهد شد. بعد از تعویض باتری اگر باز هم تبلت شما شارژ نشد جهت عیب یابی و رفع مشکل با یک متخصص مشورت کنید.

متخصصین مرکز سخت افزار ایران  با کسب مهارت و تجربه ی لازم در خصوص تعمیر تبلت آماده ی پاسخگویی و حل مشکلات شما می باشند.

  عملکرد تمامی سخت افزار ها در حقیقت وابسته به نرم افزار است . نرم افزاراست که به یک وسیله ی الکترونیک روح و حرکت می بخشد ، مانند ویندوز روی کامپیوتر ، اندروید روی گوشی و تبلت . رام یا سیستم عامل گوشی را با اصطلاحی به نام فلش زدن بر روی سخت افزار پیاده می کنند تا سخت افزار قابل استفاده گردد . به همین دلیل فلش کردن نه تنها مضر نیست بلکه می تواند  موجب تقویت عملکرد گوشی یا تبلت شما گردد .

  کار نکردن دکمه ها و یا به اصلاح قفل شدن یا هنگ کردن موبایل یا تبلت از مشکلاتی است که ممکن است برای دستگاه شما اتفاق بیفتد. این مشکل دلایل مختلفی دارد؛ نصب یک نرم افزار جدید، بالا بودن حجم برنامه ها و یا ویروسی شدن و .. از عواملی است که درفرایند  قفل شدن گوشی و عمل نکردن دکمه ها موثر است. مطالعه ی موارد ذیل می تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند :

  تبلت  را خاموش کنید. این کار را با نگه داشتن دکمه پاور انجام دهید. اگر دکمه  ی پاور کار نمی کند با فشردن همزمان دکمه پاور و کلید زیاد کردن صدا به مدت ۱۰ ثانیه  سیستم را مجددا راه اندازی کنید.

  اگر با استفاده از روش بالا موفق به راه اندازی مجدد گوشی خود نشدید، باتری دستگاه خود را جدا وپس از حدود ۱۰ ثانیه مجدد سر جای خود قراردهید و دستگاه را روشن نمایید.

اگر هنگام استفاده از برنامه خاصی دستگاه شما قفل می کند، آن برنامه را پاک نمایید.

  در صورتی که از طریق هیچ یک از راه حل های بالا گوشی شما از حالت قفل (هنگ) خارج نشد، لازم است تا آن را به تنظیمات ابتدایی کارخانه برگردانید. در این حالت کلیه ی  اطلاعاتی را که در داخل حافظه گوشی دارید از دست خواهید داد.

اگر مشکل همچنان ادامه داشت با متخصیص تعمیر تبلت تماس بگیرید.

  می توان گفت فلش کردن تبلت سرتاپا مزیت است.  با فلش کردن ویروس های تبلت را از بین  می بریم ، خطاهای موجود در سیستم عامل را رفع می کنیم، در خیلی از مواقع بعد از فلش کردن  مصرف باتری به دلیل سبکی نرم افزاری کاهش می یابد، از دیگر مزیت های فلش کردن ؛ افزایش سرعت تبلت است. علاوه بر این ها می توان از فلش کردن برای ارتقا دادن نسخه ی سیستم عامل استفاده کرد.

نشانه های خرابی باتری تبلت

هنگام خرابی باتری این مشکلات برای تبلت پیش می اید:

 • تبلت خود به خود خاموش می شود.
 • تبلت هنگ می کند.
 • تنظیمات تاریخ وساعت به هم می ریزد.
 • باتری سریع خالی می شود.

اگر یکی از این مشکلات را تنها یک بار در تبلت خود مشاهده کردید، نشانگر خرابی باتری نیست. اگر باتری خراب باشد این نشانه ها به دفعات درتبلت ظاهر می شود.

  مشکلی که بسیاری از کاربران از آن شکایت دارند کم نور شدن صفحه نمایش تبلت است. این مشکل دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که در این قسمت به ذکر چند مورد از آن ها  می پردازیم :

۱-  فلت ال سی دی مشکل دارد.

۲-  آب وارد دستگاه شده است.

۳-  دستگاه در معرض گرد و غبار فراوان قرار گرفته است.

۴-  مسیر لایت ال سی دی مشکل دارد و ولتاژ  کافی به پنل لایت نمی رسد.

۵-  ال سی دی به درستی در صفحه نگه دارنده قرار نگرفته و یا جابه جا شده است.

  اگر با مشکل کم نور شدن صفحه نمایش تبلت مواجه هستید، مشکل شما ممکن است مربوط به هریک از موارد فوق باشد اما  قبل از دیدن و بررسی دستگاه نمی توان نظر قطعی در مورد آن داد. لذا در صورتی که نور صفحه نمایش تبلت شما کم شده حتما با یک متخصص تماس بگیرید.

   عمل نکردن دکمه پاور تبلت  از جمله مشکلات رایج است که ممکن است برای تبلت شما نیزاتفاق بیفتد. در این مواقع تبلت شما به درستی کار می‌کند، با این تفاوت که دیگر دکمه پاوری ندارد! امروزه اکثر تبلت های  اندرویدی دکمه ی Home را ندارند، د راین جا این سوال پیش می آید که اگر پاور خراب شد باید چه کنیم؟!

– تبلت را از حالت استندبای خارج کنید . برای این کار راه های زیادی وجود دارد :

راه اول: زمانی که کسی با شما تماس می‌گیرد گوشی شما روشن‌شده و می‌توانید به راحتی کنترل آن را به دست بگیرید!

راه دوم: گوشی خود را توسط شارژر به برق متصل کنید! گوشی شما روشن‌شده و می‌توانید با آن کار کنید!

راه سوم: اگر گوشی شما دکمه فیزیکی دوربین دارد، با نگه داشتن آن می‌توانید گوشی را روشن کرده و با آن کار کنید!

– نصب نرم افزار برای  تبدیل دکمه ی افزایش و کاهش صدا به پاور

  این نرم‌افزار همان‌طور که از نامش پیداست، دکمه ولوم اسمارت فون شما را به پاور تبدیل می‌کند! این نرم افزار نیازی به روت شدن گوشی شما ندارد و به راحتی بر روی اکثر اسمارت فون های اندرویدی کار می‌کند! بعد از نصب این نرم افزار، شما به راحتی با فشردن دکمه‌های صدا، می‌توانید گوشی خود را از حالت استندبای خارج کنید و با لمس گزینه Screen off که بر روی نوتیفیکشن بار شما اضافه شده است می‌توانید گوشی خود را خاموش‌ کنید.

 این راهکارها همه موقتی هستند و هیچ کدام به طور دائمی توصیه نمی‌شوند و این نرم افزارها ممکن است به مرور بر باتری و سنسورهای گوشی شما تاثیر مخرب بگذارند! پس حتما در اولین فرصت با یک مرکز تعمیر معتبر تماس بگیرید.

  ریختن آب یا چای یا هر نوع مایعی روی تبلت ها به وفور روی می دهد. می توان گفت : این  بدترین اتفاق برای کسانی است که از ابزارهای الکتریکی استفاده می‌کنند واگر اقدامات لازم انجام نشود معمولا منجربه به سوختن مدارهای الکترونیکی خواهد شد. چند اقدام ساده می تواند به شما کمک کند تا از بروز این فاجعه جلوگیری کنید :

– تبلت خود را خاموش کنید. این کار باید خیلی سریعتر و قبل از این که شما بخواهید مایعات ریخته شده روی گوشی را پاک کنید انجام شود. هدف از انجام این کار قطع جریان الکتریکی موجود در مدارها قبل از رسیدن آب‌ به آن‌ها است.

– تبلت خود را با یک دستمال بدون پرز خشک کنید. این مرحله باید با دقت کامل انجام شود. ابتدا با دقت تمامی مایعات روی قسمت بیرونی تبلت مانند پورت‌ها، بلندگو‌ها و میکروفون را خشک کنید. سپس قسمت‌های قابل جدا شدن تبلت مانند سیم‌کارت، باتری و … را نیز جدا کرده و به طور کامل خشک کنید.

–  بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل تبلت خود را روشن کنید. اگر تبلت شما روشن نشد می توانید مشکل را با متخصیص ما در میان بگذارید. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران در اسرع وقت به حل مشکل شما خواهند پرداخت.

رفع مشکل تاچ (صفحه لمسی) تبلت

گاهی اوقات تاچ دستگاه به درستی کار نمی کند. برای رفع این مشکل، متخصصان ما در مرکز سخت افزار ایران، اقدامات زیر را انجام می دهند:

۱- فلش کردن تبلت (ریختن دوباره رام)

۲-به روزرسانی سیستم عامل دستگاه

۳-دانگرید سیستم عامل دستگاه (بازگرداندن سیستم عامل به نسخه قدیمی تر)

۴-تعویض تاچ

۵-نصب رام شخصی

۶-برگشت به تنظیمات کارخانه (RESET FACTORY)

  یکی از مشکلات رایجی که در هنگام کار با تبلت ممکن است با آن مواجه شوید داغ شدن بیش از حد دستگاه است. سرچشمه ی این مشکل بیش تر مربوط به فعالیت بیش از اندازه ی سخت افزار دستگاه به ویژه CPU و RAM می باشد.

  برنامه هایی هستند که از منابع سخت افزاری مانند سی پی یو در زمان طولانی به طور مخفیانه استفاده می کنند و همیشه باعث گرم شدن گوشی یا تبلت می شوند. علاوه بر سی پی یو قطعات دیگر نیز در این داغ شدن دخیل هستند.

باتری : در اثر استفاده زیاد داغ میکند و طبیعی است.

–  صفحه ی نمایش : در اثر روشن ماندن طولانی داغ می شود.

چیپ آنتن و وایرلس : این چیپ به دلیل انتقال زیاد اطلاعات در دراز مدت باعث داغی دستگاه می شود.

مین برد اصلی ، چیپ حافظه و… از دیگر قطعاتی هستند که با توجه به برند تبلت در داغی آن موثرند.

چند توصیه جهت جلوگیری از داغ شدن بیش از حد تبلت

 • تبلت را در سطح خنک قرار دهید.
 • با خواندن دفترچه ی راهنمای تبلت خود طرز صحیح شارژ کردن را بیاموزید.
 • تبلت را مدت طولانی در شارژ قرار ندهید . شارژ هفتاد یا هشتاد درصد کافی است.
 • از شارژرهای ارزان و تقلبی برای شارژ کردن تبلت استفاده نکنید.
 • زمانی که تبلت در حال شارژ است، با آن کار نکنید.
 • از گذاشتن تبلت در قاب یا کاور پلاستیکی/ لاستیکی بپرهیزید. پلاستیک نارساناست و مانع انتقال گرمای تبلت به خارج می‌شود و درنتیجه دمای دستگاه بالا می‌رود.
 • نرم‌افزارهای گوشی خود را به‌روز نگه دارید تا مطمئن باشید آخرین اشکالات در اپلیکیشن‌ها و سیستم عامل دستگاه شما رفع شده است.
 • برای مدت طولانی و پیوسته با تبلت خود بازی نکنید.
 • مدت طولانی به شبکه ۳G/4G متصل نشوید . خوب است هر از چند گاهی به تبلت خود استراحت دهید تا خنک شود.

۱۰-اگر قطعه‌ای از تبلت خراب شده، آن را تعمیر کنید یا اگر مثل بعضی گوشی‌ها از اساس مشکل دارد، به فکر تعویض آن باشید.

رفع مشکلات رایج تبلت

 • بر طرف کردن مشکل App2sd
 • بر طرف کردن مشکل Root Data
 • بر طرف کردن مشکل Stock Rom
 • بر طرف کردن مشکل Wipe DATA
 • بر طرف کردن مشکل Recovery OS
 • بر طرف کردن مشکل Custom Rom
 • بر طرف کردن مشکل Standard Rom
 • بر طرف کردن مشکل The Touch does not work
 • بر طرف کردن مشکل Consume too much battery
 • بر طرف کردن مشکل The keyboard does not work
 • بر طرف کردن مشکل The USB PORT does not work
 • بر طرف کردن مشکل Camera in standby mode Error

 • رفع مشکل NO WIFI
 • تعمیر مشکل NOT SIM
 • تعمیر مشکل NO POWER
 • بر طرف کردن مشکل Cid Lock
 • رفع مشکل NO RECIVE RADIO
 • بر طرف کردن مشکل Flash data
 • تعمیر CAMERA NOT DETECTED
 • بر طرف کردن مشکل DFU MODE
 • بر طرف کردن مشکل Pattern Lock
 • رفع مشکل Vibration does not work
 • بر طرف کردن مشکل Persian Language
 • بر طرف کردن مشکل RECOVERY MODE
 • بر طرف کردن مشکل UNLOCK FACTORY
 • بر طرف کردن مشکل Speakers not working
 • بر طرف کردن مشکل INSTALLAPP CRACKED

 • رفع مشکل NO BT
 • تعمیر مشکل NO SP
 • رفع  مشکل NO MIC
 • تعمیر مشکل NO LITE
 • تعمیر مشکل NO BOOT
 • رفع مشکل NO DISPLAY
 • تعمیر مشکل NO BAZER
 • رفع مشکل NO CHARGE
 • رفع  مشکل AUTO RESET
 • رفع مشکل SIM NOT VALID
 • تعمیر مشکل NOT CHARGING
 • تعمیر مشکل NO DATA DISPLAY
 • تعمیر مشکل CONTACT SERVICE
 • تعمیر مشکل memory card not detected
 • رفع مشکل White screen after the error is a weak battery

تعمیرات تبلت و مقالات مرتبط

تعمیرات تبلت در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی، لحیم کاری و تعمیر به شیوه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه به کمترین میزان ممکن می رسد و دستگاه تعمیر شده نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آن به صفر می رسد. کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت به دلیل حضور در دوره های کارشناسی-تخصصی تسلط کاملی بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول یافته و قادر هستند تا درکمترین زمان و با بهترین کیفیت تمامی عیوب ایجاد شده در آن را رفع نمایند.

بهره‌مندی کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این راستا را بهبود و ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان این دستگاه گشته است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه خویش، با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. مطالب و مقالات دیگر مرتبط با این بخش از طریق لینک های زیر در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

در بخش زیر پاره ای از اخبار و مطالب مرتبط با این محصول، خدمات مرتبط با آن، تعمیرات و مقولاتی از این دست در اختیار کاربران قرار داده شده است. اگر شما نیز از طرفداران پروپاقرص تبلت هستید خوانش مطالب زیر به شما توصیه می گردد.

لینک های مرتبط : نمایندگی سونی /  تعمیرات موبایل / نمایندگی دل / نمایندگی ایسوس / نمایندگی لنوو /تعمیرات ایسوس / نمایندگی کونیکا مینولتا / نمایندگی شارپ / تعمیر کپی شارپ / نمایندگی فتوکپی شارپ / تعمیر موبایل هوآوی / تعمیر تبلت هوآوی / نمایندگی هوآوی / تعمیر موبایل / تعمیر تبلت / تعمیرات لپ تاپ / تعمیرات نوت بوک  /  نمایندگی ال جی / نمایندگی سامسونگ /تعمیر ویدئو پروژکتور / نمایندگی لنوو

امتیاز شما به این نوشته