اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات تبلت

تبلت ها هم مثل گوشی های هوشمند، ممکن است در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری دچار ایرادهایی شده و عملکرد درستی نداشته باشند. در این شرایط اگر دستگاه به صورت تخصصی ترمیم شود، می توان به استفاده مجدد از آن امیدوار بود. اما این کار باید توسط افرادی انجام شود که به خوبی با بخش های مختلف تبلت آشنایی دارند. مثلا تعمیرکار باید به خوبی بداند که هنگام شارژ نشدن تبلت یا خالی شدن باتری، باید کدام بخش ها را بررسی و ترمیم کند. به همین دلیل بهتر است تعمیرات تبلت را به متخصصین مجرب این حوزه محول کنید تا ضمن برطرف شدن ایرادات دستگاه، مشکلات دیگری در تبلت به وجود نیاید.

در ادامه ما روند تعمیر تبلت در مرکز سخت افزار ایران را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر تبلت شما اخیرا دچار ایراداتی شده و به درستی کار نمی کند، از شما دعوت می کنیم با تکنسین های نمایندگی مجاز تعمیر تبلت همراه باشید.

تعمیرات تخصصی تبلت

تعمیرات تبلت در تهران

از چه تبلتی استفاده می‌کنید؟ تبلت ایسوس یا سونی، سامسونگ، لنوو و …؟ چه مشکلی برای تبلت شما به وجود آمده است؟ آیا تبلت شما روشن نمی‌شود یا اینکه دائم هنگ می‌کند و ریستارت می‌شود؟ تبلت شما از هر مدلی که باشد و هر مشکلی که داشته باشد چه نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری، توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تبلت مورد عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی قرار می‌گیرد. اگر در تهران سکونت دارید برای استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید به یکی از شعبه‌های آن در مناطق مختلف تهران از سعادت‌آباد گرفته تا تجریش، فرجام، میرداماد، ستارخان، پیروزی، امیرآباد و ولیعصر مراجعه کنید. یا از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کنید.

تعمیرات تبلت در کرج

حتی اگر در کرج سکونت دارید و با مشکلی در تبلت خود مواجه شده‌اید، می‌توانید از خدمات عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری نمایندگی تعمیرات تبلت استفاده کنید. چراکه این مرکز علاوه‌بر اینکه در منطقه شاهین ویلا کرج شعبه دارد تمامی خدمات مرتبط با تعمیر انواع مدل‌های تبلت را به کاربران کرجی در هر کجای این کلان‌شهر که باشند از جهانشهر گرفته تا عظیمیه، گوهردشت، طالقانی، فردیس، هشتگرد، نظرآباد و … ارائه می‌دهد. با این وجود می‌توانید با خیال راحت عیب‌یابی و تعمیر تبلت خود را به این مرکز بسپارید.

تعمیرات تبلت سامسونگ

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیرات تبلت سامسونگ با حضور در نمایندگی سامسونگ قابل دریافت است. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات تبلت سامسونگ که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: تعمیرات آبخوردگی و آسیبهای ناشی از ضربه و سقوط، تعویضLCD شکسته تبلت سامسونگ، تعویض باتری تبلت سامسونگ، بازیابی اطلاعات از دست رفته تبلت سامسونگ، تعمیر Wi-Fi و مشکلات شبکه، رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی تبلت سامسونگ و … .

تمامی این سرویس‌ها، پس از طی مراحل عیب‌یابی و تشخیص دقیق نوع اشکال پیش آمده در دستگاه انجام می‌پذیرد. ضمن آنکه کلیه خدمات –جز در مواردی معدود نظیر بازیابی اطلاعات- مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر تبلت ال جی

تبلت تحویل داده شده به مرکز تعمیرات تبلت ال جی پس از طی فرآیند عیب‌یابی، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تحویل داده می‌شود تا اشکالات پیش آمده در آن مرتفع می‌گردد. در صورتی که اشکال پیش آمده در دستگاه، قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض قطعات تبلت ال جی باشد، این کار صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و محرز شدن عدم امکان تعمیر قطعه انجام می‌پذیرد.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر تبلت ال جی که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: احیا باتری تبلت ال جی، تعمیر مشکل داغ شدن ناگهانی تبلت، رفع مشکل ویروسی شدن تبلت، تعمیر خرابی آی سی، تعمیر خرابی مادربرد، تعمیر صفحه نمایش تبلت، تعویض دکمه هوم تبلت، تعمیر و تعویض قلم تبلت و …. .

تعمیرات تبلت اپل

بروز اشکالات سخت افزاری و یا نرم افزاری در تبلت اپل به هر دلیل که باشد بهترین راه جهت تعمیر و رفع آنها مراجعه به مراکز تخصصی و مجاز تعمیرات تبلت است. اگر چه وجود برخی مشکلات سخت افزاری در تبلت اپل نظیر شکستگی صفحه نمایش و مواردی از این دست به راحتی قابل تشخیص است اما گاه، نوع اشکال پیش آمده در تبلت چندان مشخص نیست آمده و دستگاه می بایست توسط کارشناسان و با استفاده از تجهیزات عیب یابی بررسی گردد.

از همین رو توصیه می‌شود برای تعمیر ساده‌ترین اشکالات، حتما به مراکز مجاز تعمیرات تبلت اپل، نظیر مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید. برخی از شایع ترین اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری که مرکز تعمیرات تبلت اپل برطرف می‌گردند عبارتند از: شکستگی صفحه نمایش تبلت اپل، خراب شدن کلید پاور تبلت، زود خالی شدن شارژ تبلت، داغ شدن ناگهانی تبلت، خراب شدن آی سی، خرابی مادربرد، بروز اشکال صدا در تبلت، خاموش شدن ناگهانی تبلت، هنگ کردن تبلت و … .

تعمیرات تبلت سونی

تبلت های سونی نیز همچون سایر تبلت های اندرویدی موجود در بازار ممکن است به هر دلیل، دچار اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری گردند. از میان اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری مشاهده شده در تبلت های سونی می‌توان به مشکل دوربین، هنگ کردن، پاسخ ندادن صفحه نمایش لمسی، تاخیر صدا در انجام برنامه‌ها و یا اجرای بازی‌ها، روشن نشدن تبلت، متصل نشدن وای فای و عدم حفظ اتصال، وجود اشکال در بروزرسانی، عدم شناسایی سیمکارت، شکستگی صفحه نمایش، خرابی باتری تبلت سونی، مشکل بوت نشدن یا راه اندازی مجدد تبلت، ویروسی شدن تبلت و … اشاره کرد.

آنچه در تعمیر و رفع هر یک از این اشکالات مهم است، عیب‌یابی صحیح، شناسایی علت اشکال پیش آمده و بکارگیری برترین و کارامدترین روش تعمیر است. کاربران تبلت های سونی می‌توانند جهت دریافت تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری به مرکز تخصصی تعمیرات تبلت مراجعه نمایند.

تعمیرات تبلت ایسوس

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تبلت ایسوس منحصر به قطعه‌ای خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری مرتبط با این دستگاه نظیر شکستگی گلس یا صفحه نمایش، خرابی ویبره، شکستگی قلم، خرابی دکمه های تبلت نظیر دکمه هوم، خرابی تاچ، شکستگی قاب تبلت و مواردی از این دست را شامل می‌گردد. شایان ذکر است در نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس، در صورت نیاز به تعویض قطعات تبلت این کار صرفاً پس از اطمینان از خرابی کامل قطعه، عدم امکان تعمیر آن و در نهایت کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می‌شود.

باید توجه داشت که تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تبلت های ایسوس در صورتی که به دست کارشناسان این حیطه و با استفاده از تجهیزات تخصصی این کار انجام پذیرد می‌تواند کیفیت اولیه تبلت معیوب را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با یک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

تعمیرات تخصصی تبلت

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تبلت مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه ‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. تعمیرات تبلت در این مرکز به دلیل اِعمال پاره ای از عملیات گردگیری و بازیابی در حین تعمیر منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و رفع عیوب نهفته در آن گشته و سبب می گردد تا کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید.

بهره ‌مندی کارشناسان این مرکز از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت ‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان تبلت ها گشته است. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تبلت ضمن تعهد به رعایت تمامی اصول مشتری‌مدار، ملزم به رعایت تمامی استانداردهای بین المللی در زمینه ترمیم و تعمیر می باشند. این مرکز کادری متخصص و کارآمد از برترین کارشناسان این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه‌های خود را تعمیر و رفع نمایید.

تعمیر هارد تبلت

یکی از اقداماتی است که ممکن است در روند تعمیر تبلت انجام شود، ترمیم هارد است. همانطور که می دانید اطلاعات تبلت در هارد ذخیره می شود و علت اهمیت بالای این قطعه نیز همین مسئله است. هارد یا آسیب سخت افزاری می بیند یا بر اثر مشکلات و ایرادهای نرم افزاری دچار ایراد می شود. همکاران ما برای تعمیر هارد تبلت، اول این قطعه را بررسی می کنند تا بدانند که کدام بخش آن آسیب دیده است. سپس با انجام اقدامات لازم مشکلات سخت افزاری آن را برطرف می کنند. در صورت نیاز، فرایند ریکاوری هارد نیز انجام می شود تا کاربران مجددا به اطلاعاتشان دسترسی داشته باشند.

تعمیر تاچ تبلت

تعمیر تاچ جزء مهم ترین مراحل تعمیرات تبلت است که معمولا با تعمیر ال سی دی مشترک است. البته معمولا آسیب دیدگی های تاچ به گونه ای هستند که عملا امکان ترمیم این بخش وجود ندارد. در این شرایط باید lcd تعویض شود تا همراه با آن مشکلات تاچ نیز برطرف گردند. برای این منظور، باید تبلت با استفاده از ابزار خاصی باز شده و کانکتورهای باتری، دوربین و دکمه هوم جدا شوند.

اگر تعمیرکار به اندازه کافی در این زمینه مهارت نداشته باشد، ممکن است بر اثر یک خطا مشکلات تبلت را بیشتر کند. مثلا ممکن است نمایشگر هم از کار بیفتد و ناچار به صرف هزینه بالایی برای ترمیم آن شوید. توصیه اکید می کنیم برای جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه، تعمیر تاچ تبلت خود را به تکنسین های مجرب و مراکز معتبر محول کنید. گاهی هم مشکل نرم افزاری است و تکنسین های تعمیرات تبلت برای ترمیم تاچ، تنها چند اقدام نرم افزاری انجام می دهند.

تعمیر باتری تبلت

باتری تبلت یا موبایل بر اثر عواملی همچون شارژ اشتباه، نوسانات برق و استفاده نادرست، دچار آسیب دیدگی شده و یا از کار می افتد. مشکلات و ایرادهای باتری ممکن است روی سایر بخش های تبلت نیز تاثیر منفی گذاشته و هزینه های تعمیراتی را افزایش دهند. به همین دلیل ضروری است که اقدامات تعمیری لازم برای ترمیم این قطعه در اسرع وقت انجام گردد. ممکن است در طول فرایند تعمیر باتری تبلت، نیاز به تعویض این قطعه باشد که البته در بیشتر موارد هم همینطور است. در این صورت، باتری قدیمی با نمونه جدید و اصل جایگزین شده و به این ترتیب، مشکلات ناشی از خرابی این قطعه برطرف خواهد شد. برای اطمینان از تعویض بی نقص و اصولی باتری، بهتر است این کار را در مراکز و تعمیرگاه های معتبر تعمیرات تبلت انجام دهید.

تعمیر سوکت شارژ تبلت

روند تعمیر سوکت شارژ تبلت به این ترتیب است که اگر آلودگی در داخل سوکت وجود داشته باشد، با استفاده از ابزار مخصوصی این قسمت را تمیز می کنند. در صورت کوتاه شدن پین ها، تکنیسن آنها را با استفاده از انبردست بالا کشیده و به حالت اولیه باز می گرداند. در صورت خرابی سوکت، وضعیت کابل های میکرو usb کانکتور نیز اصلاح می شود. جالب است بدانید که شارژ نشدن تبلت در بسیاری از موارد ناشی از خرابی سوکت است و یک بررسی و ترمیم ساده می تواند به راحتی منجر به برطرف شدن مشکل شود. تعمیرات تبلت در صورت خرابی سوکت شارژ، یک کار تخصصی است و تنها باید توسط تکنسین های این حوزه و با استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه انجام شود.

تعمیرات تبلت در تهران
تعمیرات تخصصی تبلت
تعمیر تبلت در کرج

نمایندگی تعمیرات تبلت

نمایندگی تعمیرات تبلت متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یک محصول به کاربران گرامی ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید تمامی پرسش ها و درخواستهای خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز سخت افزار ایران خدمات تخصصی تعمیرات تبلت اپل ، تعمیرات تبلت ایسوس ، تعمیرات تبلت دل ، تعمیرات تبلت لنوو ، تعمیرات تبلت هواوی ، تعمیرات تبلت سامسونگ ، تعمیر تبلت ال جی و… را به کاربران گرامی ارائه می نمایند.

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران عبارتند از:

 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی
 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات تبلت
 • ارائه خدمات سخت افزاری در محل
 • مشاوره در انتخاب تجهیزات سخت‌افزاری مناسب براساس نیاز کاربران
 • ارائه خدمات در محل ( مخصوص شرکت ها)
 • پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری
 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی قطعات سخت افزاری (CPU، مادربرد، هارد، رم، کارت گرافیک و …
 • تعمیر قطعات تبلت
 • تعمیرات نرم افزاری تبلت
 • تعمیرات سخت افزاری تبلت
 • نصب نرم افزارها ی مورد نیاز کاربران

تعمیر انواع تبلت

تبلت یا رایانه تخت (به انگلیسی Tablet Computer یاTablet ) یک رایانه قابل حمل است که از یک تلفن همراه یا دستیار دیجیتال شخصی، بزرگتر است و دارای یک صفحه لمسی است. هدف اصلی تبلت، انجام امور با استفاده از تماس صفحه نمایش به جای استفاده از صفحه‌کلید است. در حال حاضر تبلت های متنوعی به بازارهای جهانی عرضه گشته اند؛ تبلت هایی که می توانند نیاز و سلیقه هر کاربری را برآورده سازند. تبلت سامسونگ ، تبلت اپل یا آیپد ، تبلت ال جی ، تبلت سونی ، تبلت ایسوس ، تبلت اچ تی سی ، تبلت اچ پی و… از جمله تبلت های پرطرفدار موجود در بازار هستند. اگر شما نیز از طرفداران تبلت ها هستید می توانید با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران به بخش تعمیرات تبلت رفته و خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

خدمات مرکز تعمیر تبلت

 • تعمیرات تبلت
 • تعویض دوربین تبلت
 • تعمیرات تخصصی برد انواع تبلت
 • تعمیرات تبلت و تعویض باتری تبلت
 • تعویض تاچ و ال سی دی انواع تبلت
 • نصب رام انواع تبلت
 • تعمیرات دوربین تبلت
 • تعمیر آی سی تغذیه تبلت
 • فلش نرم افزاری انواع تبلت
 • تعویض آی سی تغذیه تبلت
 • تعمیر  اسپیکر تبلت
 • تعویض اسپیکر تبلت
 • تعمیر میکروفن تبلت
 • تعویض میکروفن تبلت
 • تعویض پلیت آنتن تبلت
 • تعمیرات پلیت آنتن تبلت

تعمیر و تعویض قطعات تبلت

 • باتری تبلت شارژ نمی شود
 • باتری تبلت زود تخلیه می کند
 • تبلت ضربه خورده و تصویر ندارد
 • تاچ تبلت کند شده و یا عمل نمی کند
 • تعمیرات تبلت  در صورت ضربه خوردن و روشن نشدن
 • کندی سرعت تبلت
 • خرابی کلید پاور تبلت
 • ریختن مایعات برروی تبلت
 • برطرف کردن داغ شدن تبلت
 • تعمیرات تبلت در صورت خرابی سوکت شارژ
 • تعمیرات تبلت در صورت کم شدن نور صفحه نمایش

رفع مشکلات رایج در تبلت

خراشیده شدن لنز دوربین تبلت

بسیاری از تبلت ها دارای مشکل خراشیده شدن لنز دوربین هستند. با گذشت زمان لنز دارای خش های زیادی خواهد شد که بر روی عکس هایی که می گیرید تاثیر دارد. به نظر می آید که این خش ها به وسیله قاب هایی که دارای لایه اضافه در قسمت شیشه لنز هستند به وجود می آیند. این لایه برای کاهش اثر انگشت بر روی لنز تعبیه شده اند.

تعمیرات تخصصی تبلت

تخلیه سریع باتری تبلت

  طول عمر اغلب باتری های تبلت به تدریج کاهش می یابد، ولی برخی معتقدند که تخلیه سریع باتری بعد از به روزرسانی نرم افزاری تبلت به وجود می آید. بسیار محتمل است که این مشکل مربوط به برنامه خاصی باشد.

تعمیر تبلت

حل مشکل کم شدن / قطع شدن  صدا در تبلت

  ممکن است هنگام استفاده از اسپیکر تبلت ناگهان صدای آن قطع شود. در این حالت ممکن است درایور اسپیکر در تبلت شما نصب نباشد که بانصب آن مشکل حل خواهد شد. در غیراین صورت  این مشکل می تواند  یک مساله سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد. اگر مشکل سخت افزاری باشد ، مربوط به پورت هدفون، یا اسپیکر و… است. گاهی مشکل مربوط به خرابی آی سی ها ،  مادر برد و کارت صدا  است.

در صورت بروز هر یک از این مشکلات باید با یک مرکز تعمیر معتبر تماس بگیرد. مرکز سخت افزار ایران با استفاده از کارشناسان مجرب و تحصیل کرده که در کار خود از بهترین متدها به همراه دانش روز بهره می گیرند، مشکل اسپیکر تبلت را در اسرع وقت حل خواهد کرد. کارشناسان مرکز پس از بررسی و عیب یابی تبلت شما اسپیکر را تعمیر  و در صورت لزوم تعویض خواهند کرد.

تعمیرگاه تخصصی تبلت

 فلش نرم افزاری تبلت

  ممکن است تبلت شما با آسیب های مختلفی چون ویروسی شدن ، هنگ کردن ،  بوت لوپ شدن و … مواجه شود. در صورت تداوم این مشکلات  مجبور هستیم تبلت را فلش نماییم. در عملیات فلش در واقع تمامی اطلاعات نرم افزاری داخل  تبلت را پاک کرده و اطلاعات اصلی تبلت را جایگزین می کنند، در واقع با این کار تبلت شما از لحاظ نرم افزاری به تنظیمات روز اول برمی گردد و هر اطلاعات و فایل اضافی که در تبلت باشد مانند؛ (عکس، موزیک، فیلم و ویروس و ….) از داخل حافظه ی اصلی گوشی پاک می شود.

به زبان ساده می توان گفت : فلش کردن یک عملیات نرم افزاری است و بسته به نوع تبلت حداکثر نیم ساعت زمان می برد. در این عملیات هیچ قطعه ای از تبلت دستکاری یا کم و زیاد نمی شود. عمل فلش کردن در صورتی که توسط متخصصین و به درستی انجام شود،  آسیبی به تبلت شما نخواهد زد.

تعمیر تبلت

ریختن مایعات روی تبلت

ریختن آب یا چای یا هر نوع مایعی روی تبلت ها به وفور روی می دهد. می توان گفت: این بدترین اتفاق برای کسانی است که از ابزارهای الکتریکی استفاده می‌کنند و اگر اقدامات لازم انجام نشود معمولا منجربه به سوختن مدارهای الکترونیکی خواهد شد. چند اقدام ساده می تواند به شما کمک کند تا از بروز این فاجعه جلوگیری کنید.

 تبلت خود را خاموش کنید. این کار باید خیلی سریعتر و قبل از این که شما بخواهید مایعات ریخته شده روی گوشی را پاک کنید انجام شود. هدف از انجام این کار قطع جریان الکتریکی موجود در مدارها قبل از رسیدن آب‌ به آن‌ها است.

 تبلت خود را با یک دستمال بدون پرز خشک کنید. این مرحله باید با دقت کامل انجام شود. ابتدا با دقت تمامی مایعات روی قسمت بیرونی تبلت مانند پورت‌ها، بلندگو‌ها و میکروفون را خشک کنید. سپس قسمت‌های قابل جدا شدن تبلت مانند سیم‌کارت، باتری و … را نیز جدا کرده و به طور کامل خشک کنید.

 بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل تبلت خود را روشن کنید. اگر تبلت شما روشن نشد می توانید مشکل را با متخصیص ما در میان بگذارید. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران در اسرع وقت به حل مشکل شما خواهند پرداخت.

سوالات متداول تعمیرات تبلت

مرکز سخت افزار ایران واحد ارتباط با مشتریان را به منظور آنالیز عملکرد کارکنان و نیز بررسی انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی راه اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از این بخش هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات خویش را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری نمایید. این امکان نیز فراهم شده است تا شما هموطنان گرامی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر حضور کارشناسان سرویس و تعمیر در محل را ثبت نمایید.

پس از تماس شما و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان تعمیر به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه هیا معیوب تان را آغاز می‌ نمایند. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. کادر پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهند بود. شما کاربران گرامی می توانید کلیه پرسش های خویش را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ های این حوزه را دریافت نمایید.

رفع مشکلات رایج تبلت

 • بر طرف کردن مشکل App2sd
 • بر طرف کردن مشکل Root Data
 • بر طرف کردن مشکل Stock Rom
 • بر طرف کردن مشکل Wipe DATA
 • بر طرف کردن مشکل Recovery OS
 • بر طرف کردن مشکل Custom Rom
 • بر طرف کردن مشکل Standard Rom
 • بر طرف کردن مشکل The Touch does not work
 • بر طرف کردن مشکل Consume too much battery
 • بر طرف کردن مشکل The keyboard does not work
 • بر طرف کردن مشکل The USB PORT does not work
 • بر طرف کردن مشکل Camera in standby mode Error
 • رفع مشکل NO WIFI
 • تعمیر مشکل NOT SIM
 • تعمیر مشکل NO POWER
 • بر طرف کردن مشکل Cid Lock
 • رفع مشکل NO RECIVE RADIO
 • بر طرف کردن مشکل Flash data
 • تعمیر CAMERA NOT DETECTED
 • بر طرف کردن مشکل DFU MODE
 • بر طرف کردن مشکل Pattern Lock
 • رفع مشکل Vibration does not work
 • بر طرف کردن مشکل Persian Language
 • بر طرف کردن مشکل RECOVERY MODE
 • بر طرف کردن مشکل UNLOCK FACTORY
 • بر طرف کردن مشکل Speakers not working
 • بر طرف کردن مشکل INSTALLAPP CRACKED
 • رفع مشکل NO BT
 • تعمیر مشکل NO SP
 • رفع  مشکل NO MIC
 • تعمیر مشکل NO LITE
 • تعمیر مشکل NO BOOT
 • رفع مشکل NO DISPLAY
 • تعمیر مشکل NO BAZER
 • رفع مشکل NO CHARGE
 • رفع  مشکل AUTO RESET
 • رفع مشکل SIM NOT VALID
 • تعمیر مشکل NOT CHARGING
 • تعمیر مشکل NO DATA DISPLAY
 • تعمیر مشکل CONTACT SERVICE
 • تعمیر مشکل memory card not detected
 • رفع مشکل White screen after the error is a weak battery

تعمیرات تبلت و مقالات مرتبط

تعمیرات تبلت در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی، لحیم کاری و تعمیر به شیوه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه به کمترین میزان ممکن می رسد و دستگاه تعمیر شده نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آن به صفر می رسد. کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت به دلیل حضور در دوره های کارشناسی-تخصصی تسلط کاملی بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول یافته و قادر هستند تا درکمترین زمان و با بهترین کیفیت تمامی عیوب ایجاد شده در آن را رفع نمایند.

بهره‌مندی کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این راستا را بهبود و ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان این دستگاه گشته است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه خویش، با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. مطالب و مقالات دیگر مرتبط با این بخش از طریق لینک های زیر در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

در بخش زیر پاره ای از اخبار و مطالب مرتبط با این محصول، خدمات مرتبط با آن، تعمیرات و مقولاتی از این دست در اختیار کاربران قرار داده شده است. اگر شما نیز از طرفداران پروپاقرص تبلت هستید خوانش مطالب زیر به شما توصیه می گردد.