اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی ، یکی از اقدامات تخصصی مرکز سخت افزار ایران است که در قالب تعمیرات لوازم خانگی به کاربران ارائه می گردد. گفتنی است جمعی از دوره دیدگان متبحر در زمینه ی تعمیرات بخش های مختلف لباسشویی، با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته، عهده دار این مسئولیت هستند. در جهت ارائه ی خدمات با کیفیت به کاربران این محصول، جدیدترین دستگاه ها و ابزارآلات تعمیری موجود در دنیا در واحد تعمیرات وجود دارد.

از آنجا که لباسشویی دستگاهی بسیار پرکاربرد بوده و قطعات بسیاری در نحوه ی عملکرد آن تاثیرگذار هستند، همکاران ما نهایت دقت و تخصص خود را به کار می بندند تا کوچکترین خطایی در روند تعمیرات ماشین لباسشویی اتفاق نیفتد. مطالعه ی این مطلب، اطلاعات جامعی را در خصوص این دستگاه و تعمیرات آن در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد داد.

5/5 (8 امتیاز)
[us_image image=”15861″ size=”full” align=”center”]

نمایندگی تعمیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی قطعات انواع ماشین لباسشویی به متقاضیان است. کاربران تمامی مدلهای لباسشویی اعم از ال جی، لباسشویی سامسونگ، بوش، لباسشویی دوو، پاکشوما، لباسشویی اسنوا، لباسشویی میدیا، هایر، هیتاچی، لباسشویی پاناسونیک، لباسشویی سینجر و… می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال در عملکرد لباسشویی به نمایندگی تعمیر لباسشویی مراجعه کرده و اشکالات پیش آمده در این دستگاه را برطرف نمایند.

در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه وجود نداشته باشد، می‌توان خدمات مورد نیاز را به صورت تعمیر در محل لباسشویی دریافت کرد. برای استفاده از این سرویس می‌بایست با از طریق راه‌های ارتباطی موجود با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته شده و درخواست حضور تعمیرکار لباسشویی در محل ثبت گردد. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی عبارت است از:

تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی، تعویض واشر درب ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل حرکت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ، تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی، تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل آبگیری های مکرر و …

اختلالات مهم در تعمیرات ماشین لباسشویی

 

به طور کلی ماشین لباسشویی ممکن است با مشکلات عملکردی بسیاری روبرو شود. اما اختلالات مهم در تعمیرات ماشین لباسشویی عبارتند از: عدم روشن شدن چراغ تایمر، کار نکردن لباسشویی، توقف کار دستگاه پس از پایان آبگیری، ورود آب به مخزن لباسشویی در حالت خاموش بودن دستگاه، نشت آب در لباسشویی،

گرم نشدن آب مخزن لباسشویی، از کار افتادن موتور، لباسشویی پس از اتمام عمل آبگیری، عدم تخلیه آب از داخل مخزن لباسشویی، لرزش شدید لباسشویی، توقف ناگهانی عملکرد، لباسشویی در حین کار، عدم انجام عمل آبکشی در لباسشویی، کار نکردن دور تند لباسشویی و مواردی از این دست که به صورت ناگهانی در دستگاه به وجود آمده و به صورت متوالی ادامه دارند.

تعمیرات ماشین لباسشویی در هریک از این موارد، نیاز به مهارت ویژه  و شناخت کامل قطعات مختلف این دستگاه داشته و باید توسط افراد دارای تجربه انجام گردد.

[us_image image=”12322″ size=”full” align=”center”]

تعمیر لباسشویی در محل

همانگونه که می‌دانید امروزه، غالب سرویس های مرتبط با تعمیر لباسشویی بصورت سرویس در محل ارائه می گردد زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است. (مگر درشرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به نمایندگی تعمیر لباسشویی وجود داشته باشد). از همین رو کاربران کلیه مدلهای لباسشویی اعم از ال جی، سامسونگ، بوش، دوو، پاناسونیک، مدیا، هیتاچی و … می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در لباسشویی مورد استفاده خویش با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار لباسشویی را ثبت نمایند.

(توصیه می شود در زمان تماس، نوع اشکالات پیش آمده در لباسشویی، دلیل خرابی پیش آمده (دستکاری، خرابی قطعه و …) و در نهایت مدت زمان استفاده از دستگاه را با کارشناسان در میان گذاشته شود). بلافاصله پس از این تماس هماهنگی‌های لازم انجام شده و کارشناس مربوطه به محل اعزام می‌گردد.کارشناسانی که جهت تعمیر لباسشویی در محل اعزام می‌گردند، معمولاً زبده‌ترین کارشناسان تعمیر هستند تا بهبود دستگاه در همان یک جلسه حاصل شود. برخی از رایج ترین اشکالاتی که توسط کارشناسان تعمیر لباسشویی در محل برطرف می‌گردد عبارت است از: تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و …. .

تعمیرات انواع ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها سرویس‌های تخصصی مرتبط با یکی از برندهای ماشین لباسشویی به مراجعان ارائه می‌گردد. برخی از پارتهای تخصصی فعال در این مرکز عبارتند از:

پارت تعمیر لباسشویی ال جی، پارت تعمیر لباسشویی سامسونگ، واحد تعمیرات ماشین لباسشویی بوش، واحد تعمیر لباسشویی دوو، پارت تعمیر لباسشویی پاکشوما، پارت تعمیر لباسشویی اسنوا، واحد تعمیر لباسشویی میدیا، واحد تعمیر لباسشویی هایر، پارت تعمیر لباسشویی هیتاچی، پارت تعمیرات لباسشویی پاناسونیک، واحد تعمیر لباسشویی سینجر و…  .

کاربران کلیه برندهای مذکور می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش با این مرکز تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر ماشین لباسشویی را ثبت نمایند. توصیه می‌شود در حین تماس با مرکز سخت افزار ایران نوع اشکال پیش آمده در دستگاه را با اوپراتور این مرکز در میان بگذارید.

[us_image image=”9708″ size=”full” align=”center”]

تعمیر لباسشویی ال جی:

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات مرتبط با این محصول به متقاضیان است. دارندگان انواع ماشین‌های لباسشویی ال جی می‌توانند با بروز هر گونه اشکال و ناکارامدی در این دستگاه‌ها، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی LG تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایند.

(شایان ذکر است غالب سرویس های مرتبط با تعمیر لباسشویی ال جی بصورت سرویس در محل ارائه می گردد زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است. (مگر درشرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به تعمیرگاه وجود داشته باشد). برخی از تخصصی ترین و رایج ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی عبارتند از تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی، تعمیر و تعویض برد، تعویض کمک، تعویض پمپ تخلیه، تعویض شیر برقی، سیم کشی، تعمیر دیگ و بلبرینگ و شفت و ….

[us_image image=”9705″ size=”full” align=”center”]

تعمیر لباسشویی اسنوا:

نمایندگی لباسشویی اسنوا با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه بهسازی و تعمیر، به استفاده کنندگان لباسشویی های اسنوا ارائه دارد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید سرویس های مورد نیاز خود را دریافت کرده و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید.

توصیه می شود تا زمان حضور کارشناس از راه‌اندازی دستگاه خودداری کنید و دستگاه را خاموش نگاه دارید. بعلاوه در زمان حضور تعمیرکار لباسشویی اسنوا، اشکالات پیش آمده در دستگاه، دستکاری های احتمالی در تنظیمات (که ممکن است با انگیزه تعمیر دستگاه توسط شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان در دستگاه انجام شده است)، جزییات و شرح کامل نوع اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با وی در میان بگذارید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ:

اگر دارنده یکی از لباسشویی های سامسونگ هستید و در طول روزهای اخیر، این دستگاه، اختلالاتی را در حین کار و شستشوی لباس نشان می دهد، توصیه ما به شما استفاده از حضور یک کارشناس جهت بررسی دستگاه است. توصیه می شود تا زمان حضور کارشناس از راه‌اندازی دستگاه خودداری کنید و دستگاه را خاموش نگاه دارید.

بعلاوه در زمان حضور تعمیرکار لباسشویی، اشکالات پیش آمده در دستگاه، دستکاری های احتمالی در تنظیمات (که ممکن است با انگیزه تعمیر دستگاه توسط شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان در دستگاه انجام شده است)، جزییات و شرح کامل نوع اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با وی در میان بگذارید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات لباسشویی های سامسونگ است. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و کلیه مدل ها، دوقلو، درب از جلو و … را شامل می گردد.

[us_image image=”15860″ size=”full” align=”center”]

تعمیر لباسشویی بوش:

لباسشویی‌های بوش یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین لباسشویی‌های موجود در بازار هستند. اما گاه استفاده نادرست و عدم توجه به استانداردهای کار با این دستگاه‌ها، زمینه‌ساز خرابی و از کارافتادگی آنها می‌شود. در صورت خرابی ماشین های لباسشویی بوش، توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی آنها را صرفاً از تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی نظیر مرکز تعمیر لباسشویی دریافت نمایید.

(غالب سرویس های مرتبط با تعمیر لباسشویی بوش بصورت سرویس در محل ارائه می گردد؛ زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است). شایان ذکر است کلیه سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی لباسشویی بوش، به منظور آسودگی خاطر کاربران مشمول گارانتی و ضمانت می‌باشند.

تعمیر لباسشویی شارپ:

عیب یابی دستگاه های لباسشویی برخلاف گذشته، نیاز به ترفندهای خاص خود دارد. ترفندهایی که تعمیرکاران بی‌تجربه و نابلد از آنها بی اطلاعند و چه بسا در بررسی های اولیه بلافاصله خواستار تغییر و تعویض قطعه معیوب باشند. این در حالی است که ممکن است با اندک دستکاری و تغییر تنظیمات پنل، امکان بهبود عملکرد لباسشویی وجود داشته باشد.

بنابراین اکیداً توصیه می شود تعمیر لباسشویی شارپ ‌خود را صرفاً به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه بسپارید. مرکز تعمیرات لوازم خانگی  یکی از مجموعه های فعال در حوزه تعمیر لباسشویی‌ است که در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه خدماتی با کیفیت و البته همراه با ضمانت، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گشته است.

تعمیر لباسشویی توشیبا:

ماشین لباسشویی توشیبا یک ابزار مفید با عملکرد بسیار ساده است. نکته اساسی در این دستگاه، و البته سایر دستگاه های لباسشویی، کیفیت ساخت و قطعات آن است. وگرنه تفاوت خاصی میان برندها و مدلهای ماشین لباسشویی وجود ندارد. در بحث تعمیر لباسشویی توشیبا نیز اگرچه سادگی عملکرد دستگاه، بنظر تعمیر آن را ساده نشان میدهد اما باید در نظر داشت که تشخیص عیب نخستین مرحله تعمیر لباسشویی توشیبا است که بدون داشتن تخصص و دانش کافی نمی توان به این کار اقدام کرد.

زیرا تشخیص عیب به درستی انجام نشده و در نهایت فرآیند تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا با اشکال مواجه می شود. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی توشیبا عبارت است از:

تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی، تعویض محفظه دراور پودر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی توشیبا، تعویض واشر درب ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل حرکنت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ، تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی (ماشین لباسشویی فقط آبگیری می کند و عملیات بعدی را انجام نمی دهد)، تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی و…. .

[us_image image=”9706″ size=”full” align=”center”]

عیب‌یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی

اگر در طول روزهای اخیر متوجه ناکارامدی و بروز اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی خود شده اید بهتر است پیش از تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی، موارد ذکر شده در بخش زیر را مطالعه نمایید. در بخش زیر، رایج ترین اشکالات ماشین لباسشویی و علل آنها درج شده است. همانطور که مشاهده خواهید کرد، برخی از اشکالات پیش آمده در این دستگاه نیاز به حضور کارشناس تعمیر لباسشویی  ندارد و توسط خود شخص قابل رفع است.

1- آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و یا شروع آبگیری پس از شروع یک برنامه

در این شرایط توصیه کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی بررسی موارد زیر است:

  • بررسی این مسئله که آب ورودی باز باشد.
  • بررسی فیلتر ورودی آب بر روی شیر برقی که آشغال نگرفته باشد.
  • شیر برقی را بررسی نمایید و اگر برد به آن فرمان داده باشد بر روی ورودی های آن ولتاژ برق را باید داشته باشید.
  • این احتما نیر وجود دارد که برد دچار خراب شده باشد.
  • احتمال دیگر مربوط به خرابی هیروستات است.
  • در اینگونه موارد خطاهای نمایش داده شده توسط دستگاه می تواند در عیب یابی صحیح دستگاه کمک کند.

2-تخلیه نکردن ماشین لباسشویی در پایان برنامه شستشو

 کارشناسان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی توصیه می کنند با بروز این اشکال، این موارد را بررسی کرده و جهت رفع اشکالات پیش امده اقدام می‌نمایند. چک و بررسی فیلتر موجود در پایین سمت راست مربوط به پمپ تخلیه، عدم تاخوردگی شیلنگ خروجی و در نهایت باز بودن راه فاضلاب و راه آب خروجی.

3-باز نشدن در ماشین لباس شویی علی‌رغم تمام شدن برنامه شستشو

 در صورت بروز این اشکال کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی این موارد را محتمل می دانند: خرابی قلاب در ماشین لباس شویی، خرابی میکروسویچ یا قفل الکترونیکی در ماشین لباس شویی، وجود اشکال در اتصالات مربوط به قفل، فعال بودن حالت Rinse Hold و در نهایت وجود اشکال در پمپ تخلیه با برد در صورت وجود آب در ماشین لباسشویی.

4-لرزش غیرعادی ماشین لباس شویی در زمان خشک کردن

در صورت بروز این اشکال کارشناسان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی این موارد را محتمل می دانند: تراز نشدن صحیح دستگاه و وجود شیب، نیاز به تعویض بلبرینگ های دستگاه، همگن و هم‌وزن نبودن لباس های موجود در دستگاه (سبک و سنیگن بود لباس‌ها؛ مثلاً قرار دادن حوله با لباس حریر نازک)، ضرورت تعویض کمک‌های لباسشویی

5-سفیدک زدن البسه

 رفع این اشکال با بررسی این موارد امکانپذیر است: مناسب بودن یا نبودن پودر استفاده شد، زیاد بودن میزان پودر استفاده شده، عدم انتخاب برنامه مناسب و سازگار با لباس، نیاز دستگاه به جرمگیری.

قطعات تاثیرگذار در تعمیرات ماشین لباسشویی

مشکلاتی که در بخش قبلی به آنها اشاره شد، حکایت از خرابی و یا حتی فرسودگی قطعات لباسشویی دارند. لذا باید برخی قطعات به دقت بررسی شده و مورد تعمیر و چه بسا تعویض قرار گیرند. از جمله قطعات تاثیرگذار در تعمیرات ماشین لباسشویی، می توان به سیم های برق، پریز برق، کلید قطع و وصل، میکروسوییچ، موتور تایمر، چرخ دنده ها، فیلترهای آب دستگاه، هیدرواستات،

شیر مکانیکی دستگاه، لاستیک دور در، مخزن لباسشویی، کاسه نمد، ترموستات، المنت، پلاتین تایمر، تسمه لباسشویی، یاتاقان، بلبرینگ، خازن و لاستیکهای دور در اشاره نمود.

البته باید متذکر شویم که گاهی شدت آسیب در این قطعات به اندازه ای است که باید دست به دامان تعویض آنها شد. لذا گاهی تعمیرات ماشین لباسشویی نیاز به جایگزینی قطعات فرسوده با نمونه های یدکی دارد.

پیشگیری از تعمیرات ماشین لباسشویی

حتما مستحضر هستید که تعمیرات ماشین لباسشویی، فرآیندی زمان بر بوده و حتی در صورت استفاده از خدمات سرویس در محل، باز هم دردسرهایی را با خود به همراه خواهد داشت. از این رو در این قسمت به ارائه ی توصیه هایی اقدام می کنیم که از بروز مشکل در این محصول جلوگیری کرده و لباسشویی را از تعمیر بی نیاز می سازد.

به منظور پیشگیری از تعمیرات ماشین لباسشویی، می توانید نکات بسیار ساده ای را رعایت کرده و این امر را عملی سازید. به عنوان مثال، همواره میزان بار دستگاه را در حالت تعادل با مقدار مندرج بر روی ماشین لباسشویی، نگه داشته و سعی کنید از این ظرفیت، تجاوز نکنید.

نکته ی دیگر استفاده از شوینده های مناسب با ماشین لباسشویی است. با این کار، تا حد زیادی می توانید به سالم ماندن دستگاه خود کمک کنید. همچنین، بیش از حد از لباسشویی خود کار نکشید چرا که این عادت، یکی از مخرب ترین موارد برای این محصول به شمار می رود. با رعایت این نکات، می توانید از تعمیر ماشین لباسشویی خود پیشگیری کرده و علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود، مدت زمان بیشتری از محصولتان استفاده نمایید.

[us_image image=”5994″ size=”full” align=”center”]

مرکز تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی، ارائه دهنده ی خدمات ترمیم و رفع نقایص کلیه ی دستگاه ها و وسایلی است که در گروه بندی لوازم خانگی جای می گیرند. وسایلی همچون: یخچال، ماشین لباسشویی، اسپلیت، کولر گازی، مایکروویو و … در این مرکز به صورت تخصصی بررسی و تعمیر می شوند.

لازم به ذکر است که به دلیل ظرافت دستگاه های نام برده شده، تعمیرات آنها توسط افراد دارای تخصص و مهارت انجام می گردد. همچنین، در این واحد، شاهد وجود آرشیوی بی نظیر از جدید ترین تجهیزات و دستگاه های تعمیراتی روز دنیا هستیم.

از این رو می توان اطمینان داشت که هریک از لوازم خانگی معیوب در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، به شکل تخصصی و بدون نقص تعمیر خواهند شد. ضمن اینکه در واحد مذکور، خدمات سرویس در محل لوازم خانگی نیز به کاربران ارائه می گردد.

[us_grid columns=”4″ items_quantity=”4″ taxonomy_category=”%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c,%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c” items_layout=”blog_classic”]

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، با برخورداری از سابقه ای چندین ساله، به ارائه ی خدمات تعمیری انواع لوازم حوزه ی تکنولوژی مبادرت می ورزد. آنچه این مرکز را از سایر مراکز خدماتی مشابه متمایز کرده است، حضور تکنسین هایی است که به واسطه ی برخورداری از تخصص و مهارتی مثال زدنی، قادر به رفع مشکلات انواع مدل های لوازم الکترونیکی در برندهای مختلف می باشند.

البته وجود تجهیزات بسیار پیشرفته و قطعات درجه یک در واحدهای تعمیراتی مجموعه نیز عامل دیگری در متمایز بودن خدمات مرکز سخت افزار ایران می باشد. ضمن اینکه همکاران ما در این مجموعه، عمل به اصول مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و در راستای کسب رضایت شما کاربران گرامی، از هیچ گونه تلاشی فروگزار نبوده و نیستند.

تعهد و اخلاق مداری کارکنان این مرکز نیز مصداق دیگری از اهمیت تکریم مشتری در مرکز سخت افزار ایران می باشد. شما کاربران گرامی می توانید به این مرکز مراجعه نموده و خدمات لازم را در جهت ترمیم هریک از محصولات سامسونگ، ال جی، توشیبا، شارپ، کانن، ایسر، کونیکامینولتا، اپل، htc، اچ پی، ایسوس، نیکون، فوجیتسو، بوش و کلیه ی برندهای تولیدکننده ی لوازم الکترونیک، دریافت نمایید.