021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر جاروبرقی

به منظور آشنایی مخاطبان با صفر تا صد تعمیر جاروبرقی، در این مقاله بر آن شدیم تا در مورد مشکلات متداول جاروبرقی، نحوه عیب یابی و تعمیر این ایرادات و خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران، اطلاعاتی ارائه کنیم.

مرکزسخت افزار ایران به عنوان بزرگترین مرکز تعمیر انواع لوازم خانگی و برقی شناخته می شود. این مرکز با برخورداری از کادری مجرب و آموزش دیده، عیب یابی و تعمیرات انواع جاروبرقی را در مدت زمان اندک و با کیفیت بالا انجام می دهد. از این رو توصیه می شود در صورت بروز هر گونه ایراد در عملکرد جاروبرقی خود، به صورت حضوری و یا آنلاین با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

تعمیر جاروبرقی در محل و منزل

عیب یابی ایرادات رایج جاروبرقی

طبق نظر کارشناسان و توصیه های تولیدکنندگان انواع جاروبرقی، کاربران باید در استفاده از این محصول، نکات مهمی را رعایت کنند. این نکات در دفترچه راهنمای جاروبرقی بیان شده اند که به کاربران در چگونگی استفاده از این محصولات و نگهداری از آنها کمک می کنند؛ اما اگر به هر دلیل با ایراد در عملکرد این دستگاه مواجه شدید و نیاز به تعمیر جاروبرقی بود، اولین اقدام، تماس با نمایندگی تعمیرات این دستگاه ها است.

از دستکاری جاروبرقی خودداری کرده و کار را به تکنسین های باتجربه بسپارید. این افراد به دلیل تجربه بالا و حضور در دوره های آموزش تعمیرات جاروبرقی، با ساختمان انواع این محصولات آشنایی داشته و عیب یابی این محصولات را به سرعت انجام می دهند. از جمله ایرادات و مشکلات جاروبرقی که با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران می توانید به راحتی آنها را عیب یابی و تعمیر کنید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داغ کردن جاروبرقی
 • روشن نشدن جاروبرقی
 • کار نکردن جاروبرقی
 • جرقه زدن جاروبرقی
 • انتشار بوی سوختگی از جاروبرقی
 • کاهش مکش جاروبرقی
 • خاموش نشدن جاروبرقی

تعمیر روشن نشدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی از ایراداتی است که می تواند منجر به نگرانی کاربران این دستگاه شود. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که با این مشکل مواجه شده اید توصیه می شود قبل از هر کاری از برقراری جریان برق ساختمان و عدم ایراد در پریز مطمئن شوید. چنانچه ایرادی در این موارد وجود نداشت، دستگاه را از برق جدا کنید و با تکنسین های مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

این افراد با بررسی دوشاخه و کابل جاروبرقی، سعی می کنند ایراد به وجود آمده را رفع کنند. سپس سراغ بررسی راه های برقراری جریان هوا در دستگاه مانند لوله تلسکوپی و خرطومی می ‌روند. در صورتی که به دلیل تجمع آشغال در راه این لوله ها، راه جریان هوا مسدود شده باشد، به دلیل تحمیل فشار به موتور، دستگاه روشن نخواهد شد. با رفع این گرفتگی، تعمیر جاروبرقی به سرعت پایان می یابد.

نیم سوز شدن و یا سوختن موتور نیز از دلایل روشن نشدن جاروبرقی است. در این موارد با تعویض موتور، مشکل رفع می شود. تکنسین های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی با استفاده از متدهای روز دنیا و تجهیزات مدرن، تعمیر این دستگاه ها را در مدت زمان اندکی انجام داده و جاروبرقی تعمیر شده را به شما تحویل می دهند.

تعمیرات کاهش مکش جاروبرقی

اگر مشکل جاروبرقی شما، کاهش مکش آن است و به دنبال یافتن پاسخ مناسب برای این سؤال هستید که دلیل کم شدن مکش جاروبرقی چیست و چگونه باید این مشکل را برطرف کنیم باید به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مراجعه کنید. در این مراکز اقدامات زیر توسط تکنسین های ماهر برای تعمیر جاروبرقی انجام می شود:

بررسی انسداد در جاروبرقی:

اگر در لوله تلسکوپی، پارویی و خرطومی این دستگاه، انسدادی وجود داشته باشد، مکش دستگاه کاهش خواهد یافت. با رفع این انسداد، مشکل رفع می شود.

پر شدن مخزن دستگاه: مخزن هر جاروبرقی با توجه به مدل آن دارای ظرفیت مخصوصی است. از این رو هر از چند گاهی باید آن را بررسی کرده و در صورت پر شدن، آن را تخلیه و یا تعویض کنید.

بررسی فیلتر جاروبرقی:

جاروبرقی ها برای این که دارای قدرت مکش کافی بوده و هوای خروجی از آن فاقد هر گونه گرد و غبار باشد، مجهز به فیلتر هستند. در صورتی که فیلتر جاروبرقی به دلیل جذب گرد و غبار زیاد، اشباع شده باشد باید آن را تعویض کرد یا فیلتر را از جای خود درآورده و بعد از شستشو و خشک کردن، در جای خود قرار داد.

ایراد در واشر و تسمه دستگاه :

ایراد در موتور جاروبرقی و دیگر قطعات داخلی نیز باید بررسی شود تا تعمیر جاروبرقی با کیفیت بالایی صورت پذیرد.

عیب یابی صدای زیاد جاروبرقی

جاروبرقی جزو آن دسته از لوازمی است که به هنگام کار، صدای زیادی دارد؛ اما در برخی موارد به دلیل بروز ایراد در یکی از قطعات دخلی آن، این صدا به صورت ناهنجار بوده و موجب آزار و اذیت ساکنین خانه می شود. از این رو باید برای تعمیر جاروبرقی اقدام کرده و مشکل بالا بودن صدای آن را رفع نمود.

برای بررسی این ایراد و تعمیر آن باید ابتدا احتمال وجود نشتی هوا در دستگاه، وجود انسداد در لوله های آن و شکستگی در غلتک های این دستگاه چک شود. در صورت عدم وجود مشکل در این قطعات باید موتور، پیچ های بدنه، بلبرینگ های جاروبرقی و فن جاروبرقی را بررسی کرد. تکنسین های نمایندگی تعمیر جاروبرقی در صورت نیاز، این قطعات را تعویض می کنند و پس از تست جاروبرقی، آن را به شما تحویل خواهند داد.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات جارو برقی

 • دسترسی آسان:

این مجموعه در نقاط مختلف تهران دارای شعبه های فعال است. در ضمن شعبه این نمایندگی در کرج نیز فعالیت دارد. از این رو مشتریان می توانند به راحتی به هر کدام از این شعب مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند. در ضمن امکان مراجعه آنلاین و تلفنی نیز فراهم شده است. کاربران در صورت برقراری تماس تلفنی، مشمول دریافت خدمات مشاوره رایگان نیز خواهند شد.

 • تعمیر تخصصی جاروبرقی:

کادر این مرکز تعمیر جاروبرقی از میان افراد کار بلد و آموزش دیده انتخاب شده اند. از این رو تعمیرات در این نمایندگی به صورت تخصصی انجام می شود. اولویت تکنسین های این مجموعه، تعمیر قطعات معیوب و تعویض آنها در صورت نیاز است. در صورت تعویض قطعات نیز از قطعات اورجینال برای جایگزین کردن آنها استفاده می کنند.

 • تعمیر جاروبرقی با هزینه مناسب:

هزینه های تعمیرات در این نمایندگی بر اساس نرخ های مصوب تعیین شده است. از این رو با مراجعه به این نمایندگی می توانید با هزینه مقرون به صرفه ای، تعمیر این دستگاه را انجام دهید.

 • گارانتی تعمیرات جاروبرقی:

تعمیر جاروبرقی در مرکز سخت افزار ایران به صورت ضمانت شده ارائه می شود. با توجه به نوع خرابی و اقدامات انجام شده برای تعمیر این دستگاه ها، مهلت گارانتی متفاوت است؛ اما مشتریان می توانند با استفاده از این خدمات، در صورت بروز ایراد مجدد در بخش تعمیر شده، دوباره به این مرکز مراجعه نموده و از خدمات رایگان آن استفاده کنند.

چرا باید تعمیر جاروبرقی را به مرکز سخت افزار ایران سپرد؟

همانطور که در بخش های قبل نیز به این موضوع اشاره شد، توصیه کارشناسان به کاربران جاروبرقی های معیوب این است که برای تعمیر جاروبرقی معیوب خود، به مرکز سخت افزار ایران مراجعه شود. دلیل این توصیه ها نیز خدماتی است که در این مرکز به مشتریان ارائه می گردد.

1/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.