021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A

کاربران تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در این دستگاه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A را به مراجعان محترم ارائه دارند.

در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به مرکز تعمیرات سونی وجود نداشته باشد، می‌توان سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را از طریق سرویس  تعمیر  تلویزیون  در محل  دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را برروی دستگاه پیاده می‌سازند. در بخش‌های آتی به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه اشاره خواهد شد.

تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A

تعمیر تخصصی تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A

برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A در این بخش مورد اشاره واقع شده و شیوه رفع آنها توضیح داده خواهد شد. کاربران این دستگاه می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری به نمایندگی  تعمیرات تلویزیون سونی  مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه مشمول گارانتی و ضمانت است.

ظاهر شدن خطوط عمودی در تلویزیون:

یکی از اشکالات مشاهده شده در تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A ظاهر شدن رنگ های عمودی بر روی صفحه نمایش این دستگاه است. این اشکال غالباً به دلیل سیم کشی ضعیف کابل، برد شل، اتصالی کردن برد کنترل، نمایشگر صدمه دیده، یا برد معیوب T-con در دستگاه ایجاد می‌شود. در غالب موارد زمانی که بر روی تلویزیون خطوط رنگی عمودی دیده می‌شود، علت، شل بودن کابل سیم است.

اگر با ضربه زدن شما به پشت تلویزیون، خطوط رنگی عمودی موقتا ناپدید شوند، این موضوع بیانگر آن است که کابل شل بوده و یا برد T-Con معیوب است. برای تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A در این شرایط تمامی موارد مذکور بررسی شده و اشکالات پیش آمده در آنها رفع می‌شود.

بهم ریختگی تصویر تلویزیون:

بهم ریختگی تصویر تلویزیون معمولاً به انحاء مختلفی خود را نشان می‌دهد که در این بین برخی از این خرابی‌‌ها رایج‌تر و متداول‌ترند. نمایش رنگ‌هایی به حالت رنگین کمان (پخش‌شدن رنگ در صفحه نمایش)، از بین رفتن یکی از رنگ‌های اصلی قرمز، آبی یا سبز، ظهورخطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش، بهم‌ریختگی رنگ و ….. برخی از شایع‌ترین خرابی‌های تصویر در تلویزیون هستند.

صرف‌نظر از نوع اشکال پیش آمده در تلویزیون، آنچه که اهمیت دارد بررسی صحیح دستگاه و عیب یابی اصولی آن است. اهمیت این مرحله از آن روست که در تشخیص صحیح منشأ اشکال و تعمیر آن به ما کمک می‌کند. در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی مرتبط با رفع این اشکال می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعیر تلویزیون سونی تماس بگیرید.

روشن نشدن تلویزیون:

یکی دیگر از مشکلات مشاهده شده در تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A مشکل روشن نشدن این دستگاه است. این اشکال در تلویزیون غالباً به دلیل فرسودگی قطعاتی از تلویزیون اتفاق می‌افتد. علاوه بر این، ویروسی شدن تلویزیون و بروز اشکال در مین برد نیز می‌تواند سبب روشن نشدن تلویزیون گردد. ویروسی شدن تلویزیون مانع از اجرای درست تلویزیون و روشن شدن آن می‌گردد.

در این شرایط برای تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A نیاز است که دستگاه توسط پروگرمر دوباره برنامه‌ریزی شود. برای پیشگیری از این مشکل توصیه می‌شود از اتصال دستگاههای آلوده به تلویزیون خودداری کنید. (برای مثال از وصل کردن فلش مموری‌ای که از پاک بودن آن مطمئن نیستید خودداری کنید).

یکی دیگر از مواردی که می تواند باعث خرابی تلویزیون و روشن نشدن آن شود، استفاده از کابل hdmi نامرغوب است. در صورت مواجهه با این اشکال می‌توانید سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را از طریق تماس با مرکز تعمیرات تلویزیون سونی دریافت نمایید.

سیاه شدن تصویر تلویزیون:

سیاه شدن تصویر تلویزیون غالباً ارتباط مستقیمی با بک لایت دارد. اگر بخش بک لایت تلویزیون دچار مشکل شود، شاهد ایجاد لکه های تاریک و سیاه در صفحه نمایش این دستگاه خواهیم بود. بروز اختلال در بک لایت حاصل روشن بودن مداوم تلویزیون و زیاد بودن نور ال ای دی تلویزیون است.

بنابراین جهت پیشگیری از بروز این اتفاق بهتر است دستگاه خود را برای مدت طولانی روشن نگذارید و نور ال ای دی آن را نیز چک کنید که بیش از اندازه نباشد. در تعمیر بک لایت تلویزیون در صورتی که لامپ ها خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود.

در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آنها می شود. در صورت مواجهه با این اشکال می‌توانید سرویس‌های تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A را از طریق تماس با مرکز تعمیرات تلویزیون سونی دریافت نمایید.

تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A در محل

تعمیرکاران اعزام شده جهت تعمیر تلویزیون سونی مدل KLV-37U300A در محل گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی تلویزیون سونی و تعمیر آن می‌باشند. بنابراین در صورتی که تلویزیون سونی شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس تعمیر در محل تلویزیون سونی است.

جهت استفاده از سرویس تلویزیون سونی در محل کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت مرکزی نمایندگی سونی با ما تماس بگیرید. کارشناسان «سرویس تعمیر در محل تلویزیون سونی» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون را آغاز می‌کنند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون در کرج

نمایندگی تعمیر تلویزیون در کرج با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون های سامسونگ، سونی، پاناسونیک و .. هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است، می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون در کرج از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون و تحویل پنل معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می‌شود. شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر تلویزیون در محل» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.