021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش تصویری تمیز کردن واحد لیزری فتوکپی شارپ

پیش از مشاهده آموزش تصویری تمیز کردن واحد لیزری فتوکپی شارپ، بد نیست نگاهی به عملکرد این بخش از دستگاه و تأثیر آن بر کیفیت نهایی دستگاه کپی داشته باشیم. یونیت لیزر یکی از قطعات محوری در ساختار دستگاه کپی شارپ و البته سایر دستگاه‌های کپی مورد استفاده است که خود، متشکل از قطعات برد لیزر، لیزر، برد موتور گرداننده و آینه کوچک عدسی است.

بروز خرابی در هریک از قطعات لیزر دستگاه کپی، منجر به افت کیفیت چاپ و در نهایت ناکارامدی دستگاه می‌گردد. از این رو توصیه می‌شود خرابی‌های پیش آمده در یونیت لیزر دستگاه کپی در اسرع وقت و البته به دست کارشناسان این حوزه برطرف گردند.

در بخش زیر فیلم مرتبط با آموزش تصویری تمیز کردن واحد لیزری فتوکپی شارپ با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته شده است. در صورت وجود هر گونه ابهام و اشکال در رابطه با انجام این کار می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تعویض واحد لیزر فتوکپی شارپ

در صورت مشاهده نشانه‌هایی دال بر خرابی و ناکارامدی بخش یونیت لیزر دستگاه کپی توصیه می‌شود، با کارشناسان نمایندگی شارپ تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایید.

(مگر آنکه خود مهارت، دانش، ابزار و تخصص این کار داشته باشید که در اینصورت می‌توانید با مشاهده آموزش تصویری تمیز کردن واحد لیزری فتوکپی شارپ این کار را انجام داده و خرابی‌های پیش آمده را مرتفع سازید). تلاش کارشناسان تعمیر فتوکپی شارپ بر بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و عدم تعویض قطعات آن است.

لیکن در صورتی که پس از بررسی های اولیه و کارشناسی، عدم امکان تعمیر و تمیز کردن واحد لیزری فتوکپی شارپ اعلام گردد این امکان فراهم گشته تا این بخش از دستگاه توسط قطعه اورجینال و برچسب دار شرکتی تعویض گردد.

تعویض و تعمیر یونیت لیزر دستگاه کپی شارپ، ریکاوری یونیت درام دستگاه کپی شارپ، بازیابی یونیت فیوزینگ دستگاه کپی شارپ، تعمیر یونیت فیدر و تعمیر یونیت کاغذ کش دستگاه کپی شارپ و … برخی از خدمات تخصصی ارائه شده درمرکز تعمیر دستگاه کپی شارپ است که توسط خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از برترین تجهیزات و قطعات انجام می پذیرد.

نشانه های خرابی واحد لیزری فتوکپی شارپ

خرابی و اختلالات لیزر کپی، نشانه هایی دارد که توجه به این نشانه ها می توانند در شناسایی سریع اشکال پیش آمده و تشخیص منشاء آن، کاربر را یاری کند. در بخش زیر به برخی از نشانه‌های خرابی واحد لیزر فتوکپی شارپ اشاره شده است.

در صورت مشاهده یک یا چند مورد از نشانه‌های زیر می‌توان از خرابی این بخش از دستگاه مطمئن شده و با کمک آموزش تصویری تمیز کردن واحد لیزری فتوکپی شارپ، جهت رفع اشکالات پیش آمده در یونیت لیزر اقدام کرد.

توصیه می‌شود در صورت عدم داشتن مهارت و تخصص، عیب‌یابی این بخش از دستگاه و رفع اشکالات پیش آمده در آن را به کارشناسان حوزه تعمیر دستگاه کپی شارپ بسپارید.

1. عدم وضوح تصویر و تار بودن سند چاپ شده: این اشکال با بررسی، تعمیر یا تعویض یونیت لیزر برطرف می گردد.

2. کثیفی آینه ها و یا لنزهای یونیت لیزر: رفع این اشکال نیاز به گشودن یونیت لیزر و تمیزی آینه ها دارد.

3. در آمدن پین آینه هندسی شکل برروی یونیت لیزر: کارشناسان تعمیر لیزر فتوکپی شارپ این اشکال را با جا زدن پین برطرف می سازند. (آینه‌های فتوکپی در صورت تمیز شدن نیاز به تنظیمات خاصی ندارند)

4. خراب شدن سوکت یونیت لیزر: رفع این اشکال نیاز به تعویض سوکت یا سیم پیچ آن توسط کارشناسان تعمیر لیزر فتوکپی شارپ دارد.

5. خرابی لیزر: در صورت خرابی لیزر، سند چاپ شده احتمالاً سفید خواهد بود. این امر به دلیل سنسور موجود در یونیت لیزر است که وظیفه دریافت اولین نور از یونیت لیزر را دارد. در صورت عدم دریافت نور توسط این بخش، شارژ ها به دستور بورد قطع می گردد و سند به شکلی سفید چاپ می شود.

نمایندگی فتوکپی شارپ

نمایندگی دستگاه فتوکپی شارپ ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، فروش و سرویس‌های دوره‌ای انواع دستگاه فتوکپی شارپ به متقاضیان است.

بهره مندی کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی Sharp از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا سرویس‌های انجام شده به دست این کارشناسان این مرکز، بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌ها رفع گردند.

در بخش فروش نیز نمایندگی دستگاه کپی شارپ، مجموعه‌ای از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی شارپ را در اختیار داشته و آماده عرضه آنها به متقاضیان است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، -چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- مشمول گارانتی و ضمانت است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.