021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014

کاربرانی که به دنبال مرکزی معتبر برای تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014 هستند، می توانند از واحد تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرند. این مدل از دستگاه کپی ریکو، یک دستگاه لیزری سه کاره است که علاوه بر کپی، پرینت و اسکن هم انجام می دهد. یک دستگاه کپی رومیزی  که به صورت تک رنگ(سیاه- سفید) چاپ انجام می دهد و در هر یک دقیقه 20 برگه را چاپ می کند.

قابلیت هایی مثل ADF، چاپ دو رو اتوماتیک و ورودی USB نیز دارد. ظرفیت سینی کاغذ دستگاه کپی ریکو 2014، حدود 350 برگ است و حافظه پرینتر آن نیز 256 مگابایت است. رزولوشن چاپ دستگاه کپی ریکو 2014 حدود 600*600 dpi است. ابعاد این دستگاه نیز 587 *581*461 میلی متر است.

قیمت تونر و مواد مصرفی دستگاه کپی ریکو 2014 کاملا مقرون به صرفه است. اکنون اگر با وجود همه این قابلیت های خوب و مفید، دستگاه شما درگیر ایرادات و اشکالاتی شده است، می توانید به راحتی از واحد تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید و تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه خود را رفع کنید.

تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014 چگونه انجام می شود؟

 برای تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014 مثل هر دستگاه دیگری باید ابتدا عیب یابی دقیقی از دستگاه انجام شود. برای اینکه عیب یابی درست و اصولی انجام شود، نیاز به زمان مناسب و بهره گیری از تجربه و مهارت یک تعمیرکار ماهر است. از همین جهت اگر هر مرکز عادی را برای تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014 خود انتخاب کنید، بدون شک نتیجه رضایت بخشی را تجربه نخواهید کرد.

واحد تعمیرات مرکز سخت افزار ایران با اختصاص دادن یک نمایندگی رسمی به تعمیرات تخصصی فتوکپی ها، تلاش کرده است تا خدماتی بهتر و تخصصی تر ارائه دهد. در نمایندگی فتوکپی ریکو معتبر پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات لازم برای عیب یابی، تعمیر و ترمیم دستگاه 2014 ریکو فراهم است و صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه به خوبی شناسایی و رفع می شود.

سرویس در محل دستگاه کپی ریکو 2014

می توانید برای تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014 از خدمات سرویس در محل استفاده کنید. اگر حمل و جابه جایی دستگاه برای شما سخت است و نمی توانید این کار را انجام دهید، بهترین کار این است که از مرکز تعمیراتی بخواهید تا تعمیرکار را به محل مورد نظر شما اعزام کند. به این ترتیب بدون اینکه دستگاه خود را جابه جا کرده باشید، آن را تعمیر خواهید کرد.

استفاده از این سرویس در کنار بی نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه، در زمان انجام عملیات تعمیر نیز صرفه جویی بسیار قابل توجهی می کند. همچنین شما می توانید روند اجرای تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014 را نیز از نزدیک مشاهده کنید و اگر سوالی در این زمینه داشته باشید، همان لحظه از تعمیرکار بپرسید. سرویس در محل کپی ریکو 2014 هیچ محدودیتی در خدمات رسانی ندارد و صفر تا صد مشکلات دستگاه شما را شناسایی و در محل رفع می کند.

سرویس های مربوط به تعمیر دستگاه کپی ریکو 2014

 • انجام سرویس‌های کلی و مداوم دستگاه کپی ریکو 2014
 • نظافت و سرویس دستگاه
 • شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو 2014 با مواد مصرفی مرغوب و سازگار
 • تعویض پیکاپ دستگاه
 • تعمیر دستگاه کپی ریکو مدل 2014 و انجام تنظیمات و تعمیرات برد دستگاه
 • اصلاح، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ دستگاه کپی ریکو 2014
 • رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر دستگاه کپی
 • تعویض و تعمیر قطعات فنی دستگاه کپی
 • عیب‌یابی خطاها و تعمیر دستگاه کپی 2014 ریکو
 • عیب‌یابی درام انواع دستگاه کپی
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید دستگاه کپی
 • بررسی تغذیه‌کننده کاغذ دستگاه کپی ریکو 2014
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

برای تماس با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی می توانید از بالای همین سایت آدرس شعب و شماره های تماس را بیابید. این نمایندگی یک مرجع کامل و مطمئن است که می تواند انواع چاپگر ها در مدل ها و برند های مختلف را عیب یابی و تعمیر و ترمیم کند. آرشیوی مجهز از قطعات جانبی در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی فراهم است که مسیر تعویض را نیز پشتیبانی می کند. تمام خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی همراه با تضامین معتبر ارائه می شود.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.