021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی ریکو 1075

اگر به عنوان کاربر این دستگاه اکنون با مشکلاتی رو به رو هستید و نیاز به دریافت خدمات تعمیراتی دارید، می توانید برای تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 از نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کمک بگیرید. این نمایندگی تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران خدمات ارائه می دهد. بد نیست پیش از ورود به بحث تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 اندکی ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه را مرور کنیم؛ دستگاه کپی ریکو  1075 یک دستگاه کنسولی و ایستاده است که با فناوری لیزری و به صورت سیاه و سفید کار می کند.

این دستگاه در هر یک دقیقه 75 برگ را کپی می گیرد و امکاناتی نظیر اتصال به کامپیوتر به عنوان پرینتر ، قابلیت سورت دیجیتال و سورتر مکانیکی، سوتر مجهز به فینیشر و ساده،  قابلیت ای دی اف اسکن دو رویه همزمان، ای دی اف صفحه ثابت، فکس و امکان 999 کپی متوالی دارد. اینکه با گذشت زمان دستگاه شما خراب شود و نیاز به دریافت جنرال سرویس های اساسی داشته باشد، طبیعی است. برای این کار حتما از یک مرکز معتبر تعمیرات دستگاه کپی کمک بگیرید.

تعمیر قطعات تخصصی دستگاه کپی ریکو  1075

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی به گونه ای برنامه ریزی و طراحی شده است که همه مشکلات این دستگاه ها را شناسایی و برطرف می کند. تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 تنها یک نمونه از انبوه خدماتی است که توسط این نمایندگی ارائه می شود. اگر بخواهیم به برخی از تخصصی‌ ترین سرویس ‌های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 اشاره کنیم باید از خدماتی نظیر تعویض و عیب‌ یابی  قطعات کاست و بای‌پس، تعویض قطعات موتور، رفع خطا های مربوط به لیزر و لنز، سرویس ‌های دوره‌ ای دستگاه کپی،

عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی و تعمیر یونیت کاغذکش دستگاه کپی، شارژ کارتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر، تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌ های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی و تعویض درام، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، بررسی تغذیه کننده، تعمیر AC power، تعمیرات بخش High Voltage  دستگاه کپی و تعویض Blank Lamp دستگاه کپی یاد کنیم. برای تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 تمام این بخش ها مرحله به مرحله بررسی می شوند و بعد مسیر تعمیر انتخاب و اجرا می شود.

شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو 1075

شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو 1075هم  یکی از مراحل تعمیر این دستگاه محسوب می شود. همه چاپگرها و دستگاه های کپی با استفاده از مواد مصرفی کار می کنند که در کارتریج نگه داری می شوند. این مواد پس از مدتی تمام شده و نیاز به شارژ مجدد دارند. منظور از شارژ کارتریج، اضافه کردن مواد مصرفی به این محفظه است. نکاتی مثل استفاده از مواد با کیفیت و درست طی کردن مراحل، از جمله مواردی هستند که باید در انجام این فرایند مورد توجه قرار بگیرند. تیم تعمیرات دستگاه کپی ریکو 1075 برای شارژ کردن کارتریج این دستگاه تنها از مواد مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که فتوکپی شما بهترین عملکرد را پس از شارژ شدن کارتریج ارائه می دهد.

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی ریکو  1075

گیر کردن کاغذ یکی از اشکالات شایع در انواع دستگاه‌ های کپی است. برای پیشگیری از این اشکال توصیه می‌شود به مواردی چون نگهداری کاغذ در مکان گرم و خشک، استفاده از کاغذ های با کیفیت، استفاده از سینی کاغذ مناسب برای کاغذ، استفاده از کاغذ سازگار با دستگاه کپی و قرار دادن صحیح کاغذ در دستگاه کپی توجه کنید.

در صورت گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی ریکو  1075 تلاش کنید تا کاغذ را به آرامی و بدون پاره شدن، از دستگاه خارج کنید. اگر این مشکل را به دفعات تجربه می کنید، باید برای تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 از تعمیرکار بخواهید که یونیت کاغذکش را به طور کلی بررسی و سرویس کند.

کار نکردن کپی ریکو 1075

برای برطرف کردن مشکل کار نکردن کپی ریکو 1075، اول باید دلایل بروز این مشکل را شناسایی کنید. اگر هنگام بررسی اتصالات متوجه وجود ایراد در کابل ها شدید، آنها را تعویض و مجددا نصب نمایید. چنانچه ایراد از کارتریج باشد، باید این قطعه را بیرون آورده و مجددا جا بزنید تا مطمئن شوید که به درستی نصب شده است. در صورت خالی بودن محفظه و نبود تونر، با شارژ کارتریج می توان مساله را حل کرد.

با حذف کردن و نصب مجدد درایور هم میتوان به رفع مشکل کار نکردن فتوکپی ریکو امیدوار بود. اگر علی رغم انجام تمام اقدامات ذکر شده همچنان دستگاه کار نکرد، نیاز به تعمیر دستگاه کپی ریکو 1075 به شکل تخصصی و حرفه ای می باشد.

تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 در محل

برای این که از سرویس ویژه تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 در محل استفاده کنید، ابتدا تماس بگیرید و درخواست استفاده از این سرویس را ثبت کنید. به این ترتیب کارشناس مربوطه با شما تماس می گیرد و بعد از انجام هماهنگی های لازم تعمیرکار را به محل اعزام می کند. بهتر این است که در این تماس در مورد نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و علت بروز آن اطلاعاتی به کارشناس مربوطه بدهید تا تصمیم گیری در مورد تعمیر دستگاه کپی ریکو  1075 بهتر و سریع تر انجام شود.

توجه کنید که برای استفاده از این سرویس آدرس شما باید در محدوده خدمات رسانی باشد. استفاده از این سرویس، نه تنها شما را از حمل و جابه جایی دستگاهتان بی نیاز می کند، بلکه سرعت سرویس رسانی را نیز افزایش می دهد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو برای ارائه خدمات در زمینه تعمیر و ترمیم انواع دستگاه کپی ریکو آمادگی کامل دارد. تعمیرکاران و تکنسین های این نمایندگی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در زمینه عیب یابی، ترمیم و تعمیر و سرویس های دوره ای در اختیار کاربران قرار می دهند. همچنین می توانید بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی اولیه برای انواع دستگاه های کپی ریکو را از نمایندگی فتوکپی ریکو تهیه کنید. تمام خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.