021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش تعویض ترموستات یخچال

احتمالا در مورد ترموستات یخچال اطلاعاتی دارید. این قطعه در زمینه کنترل دما عمل می کند و خرابی آن مشکلاتی را در سرمادهی یخچال به وجود می آورد. نکته ای که در مورد ترموستات وجود دارد این است که در بیشتر موارد قابل تعمیر نیست. یعنی در صورت از کار افتادن این قطعه، تنها با تعویض آن و استفاده از یک ترموستات جدید می توان عملکرد یخچال را به حالت عادی باز گرداند.

در ادامه ضمن آموزش تعویض ترموستات یخچال ، اطلاعات و نکات کاربردی را پیرامون این فرایند به شما همراهان عزیز ارائه می دهیم. ما مراحل تعویض ترموستات را به شما آموزش می دهیم تا با کلیت این عملیات آشنا شوید. اما باید بدانید که بررسی و تعمیر یا تعویض ترموستات یک کار تخصصی است و نیاز به مهارت بالایی دارد. لذا می توانید برای دریافت خدمات تخصصی تر از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

فیلم آموزش تعویض ترموستات یخچال

تیم تعمیرات یخچال در محل تلاش می کنند که ترموستات را ترمیم کنند و با این کار مشکلات یخچال را برطرف نمایند. اما همانطور که اشاره کردیم، ترموستات معمولا قابل ترمیم نیست. در فیلم آموزش تعویض ترموستات یخچال می توانید مراحل تعویض این قطعه را مشاهده کنید. در این ویدئو تکنسین ضمن باز کردن پیچ ها و بخش های مربوطه، ترموستات معیوب را از یخچال بیرون می آورد.

سپس ترموستات جدید را جایگزین کرده و بخش های باز شده را می بندد. برای این منظور لازم است که درجه دما از یخچال خارج گردد. همچنین برای باز کردن ترموستات هم باید شفت آن باز شود. این کار نیاز به استفاده از تجهیزاتی دارد که احتمالا شما آنها را در اختیار ندارید. بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه خطا و اشتباه در فرایند تعویض ترموستات یخچال تان از تعمیرکاران مجرب و دوره دیده کمک بگیرید.

مراحل تعویض ترموستات یخچال

برای تعویض ترموستات یخچال باید به ترتیب زیر عمل کنید:

1- اول دو شاخه یخچال را از پریز بکشید و مطمئن شوید که برق در یخچال جریان ندارد.

2- در دومین مرحله تعویض ترموستات یخچال ، باید درجه دما را بیرون آورده و با استفاده از یک پیچ گوشتی تخت، آن را از جایش خارج کنید.

3- حالا شفت ترموستات را با یک انبردست باز کنید و مهره نگهدارنده ترموستات را شل کنید.

4- در این مرحله آموزش تعویض ترموستات یخچال ، باید کاور روی ترموستات را بیرون بیاورید.

5- توجه داشته باشید که قبل از درآوردن سیم ها حتما از اتصالات عکس بگیرید؛ به این ترتیب بعدا ترتیب آنها را فراموش نخواهید کرد.

6- حالا باید اتصالات ترموستات را جدا کنید.

7- بعد از جدا کردن اتصالات ترموستات، لوله مویی را از داخل فریزر بیرون بیاورید.

8- حالا باید ترموستات جدید را نصب کنید.

9-  در نهایت درجه دما را مجددا سر جای خود قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال همراهی مطمئن

پرسنل و تکنسین های فعال در نمایندگی تعمیرات یخچال، از بین مجرب ترین تعمیرکاران لوازم خانگی انتخاب شده اند. این افراد، دوره های تخصصی تعمیرات یخچال را گذرانده اند و با ریزه کاری های این فرایند آشنایی کامل دارند. از این رو می توان خدمات این نمایندگی را در فهرست با کیفیت ترین ها جای داد. نکته ی ویژه در مورد این مجموعه، خدمات دهی در زمینه ی انواع برندهای مطرح از جمله: یخچال سامسونگ ، ال جی، پاناسونیک، سونی، توشیبا، شارپ، دوو و … است. گفتنی است نمایندگی تعمیر یخچال در جهت تحقق اصول و اهداف مشتری مداری و فراهم نمودن شرایط راحت تر برای کاربران گرامی، خدمات تعمیر درمحل یخچال را به این عزیزان ارائه می دهد.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.