021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

قیمت دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا 350

قبل از اینکه به قیمت دستگاه کپی رنگی مینولتا 350 بپردازیم بدنیست مشخصات فنی و قابلیت های این دستگاه را بررسی کنیم. کونیکا مینولتا C350 از سری کپی های رنگی چند کاره رنگی بوده که از قابلیت کپی، پرینت و اسکن برخوردار است. کیفیت چاپ ۶۰۰dpi این دستگاه سبب شده تا پرینت و کپی باکیفیتی را از آن شاهد باشیم. یکی از ویژگی های خوب کونیکا مینولتا C350  موجود بودن مواد مصرفی و ارزان بودن آنها است. برخلاف بیزهاب 450، این دستگاه، کپی روشن تری را ارائه می کند. بیزهاب 350 kg ۱۲۵ وزن دارد و یک دستگاه سنگین محسوب می شود. کاربرد این فتوکپی در ادارات و شرکت های فنی بیشتر است.

دستگاه فوق می تواند 35 برگ در دقیقه کپی بگیرد. با این حال، فتوکپی کونیکا مینولتا C350از تولیدات سال های گذشته کونیکا مینولتا بوده و امروزه تولید آن متوقف شده است. اگر قصد خرید این دستگاه را داشته باشید باید نمونه استوک آن را از مراکز معتبر تهیه کنید. در هنگام خرید دقت کنید که کنتورهای دیجیتالی و آنالوگ آن توسط فروشنده دستکاری نشده باشند. همچنین از سالم بودن وب هیتر و ترانسفر اطمینان حاصل فرمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های این دستگاه می توانید مقاله دستگاه کپی Konica Minolta C350 را مطالعه کنید.

هزینه تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا 350

دستگاه کونیکا مینولتا 350 ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعمیرات داشته باشد. بنابراین علاوه بر قیمت دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا 350 باید از هزینه تعمیرات آن نیز مطلع باشید. از جمله خرابی های دستگاه می توان به گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، سیاه شدن کاغذ، روشن نشدن دستگاه، چروک شدن کاغذ، چاپ نصفه و نیمه و خطوط افقی و عمودی روی کاغذ اشاره کرد. هر یک از این مشکلات تعمیراتی را برای دستگاه به همراه دارند. هزینه تعمیرات دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا 350 نیز با توجه به نوع خرابی دستگاه، مواد مصرفی و قطعات مورد نیاز، متفاوت خواهد بود.

قیمت قطعات دستگاه کپی کونیکا 350

قطعات کونیکا مینولتا 350 در بازار داخلی ایران وجود داشته که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. تونر، کارتریج، پیکاپ رولر، داکتر بلید، یونیت لیزر، یونیت فیوزینگ و برد کونیکا مینولتا 350 از جمله قطعات مورد نیاز دستگاه بوده که در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت این قطعات می توانید با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید. این نمایندگی آرشیو جامعی از قطعات اصلی کونیکا مینولتا را در اختیار دارد.

قیمت دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا 350 در بازار

همانطور که گفتیم، دستگاه فوق از دستگاه های استوک بوده و تولید آن توسط کونیکا مینولتا متوقف شده است. این دستگاه در مراکز فروش ماشین های اداری استوک با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. این موضوع به فاکتورهایی از جمله سلامتی دستگاه، میزان کارکرد آن و مواردی از این قبیل بستگی دارد. با این حال برای اطلاع از قیمت دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا 350 با نمایندگی کونیکا مینولتا تماس گرفته و از کارشناسان قیمت روز این محصول را جویا شوید.

نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا

نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا، خدمات و سرویس های ویژه ای در حوزه فروش و تعمیر ماشین های اداری کونیکا مینولتا به کاربران گرامی ارائه می دهد. چنانچه از دستگاه های این شرکت استفاده می کنید و نیاز به سرویس و تعمیر دارد و یا اینکه قصد تهیه یکی از دستگاه های آن مانند پرینتر و دستگاه کپی را دارید، می توانید با مراجعه به این نمایندگی خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

نمایندگی کونیکا مینولتا همگام با تولیدات و استانداردهای جدید کونیکا مینولتا تمامی خدمات خود را به روز کرده و سعی دارد نیازهای کاربران را در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه پاسخگو باشد. لازم به ذکر است که بخش تعمیرات این نمایندگی همه روزه فعال بوده و آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی است.

4/5(4 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.