021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کانن 2204

چنانچه دنبال یک تعمیرگاه معتبر و حرفه ای برای تعمیر دستگاه کپی کانن 2204 خود هستید، مرکز سخت افزار ایران بهترین گزینه برای شما خواهد بود. 2204 کانن یک دستگاه فتوکپی خانگی است که به سبب کیفیت بالا و قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. با توجه به این که این محصول نیز همچون سایر دستگاه های کپی ممکن است دچار خرابی شود، لازم دیدیم که نکاتی را در خصوص تعمیرات آن به شما همراهان عزیز ارائه دهیم.

اطلاع از این نکات به شما کمک می کند که در صورت بروز هر گونه ایراد یا خطا در روند کاری فتوکپی، آن را برطرف نمایید. با این کار از تشدید مشکلات دستگاه و هزینه بر شدن روند تعمیرات نیز پیشگیری به عمل خواهید آورد. چنانچه برای این منظور نیاز به راهنمایی یا کمک بیشتر داشتید، می توانید روی مهارت همکاران ما در واحد تعمیرات کپی مرکز سخت افزار ایران حساب کنید. برای آگاهی از جزئیات تعمیر دستگاه کپی کانن 2204 از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر دستگاه کپی کانن 2204

مشخصات فنی دستگاه کپی imageRUNNER 2204 Canon

دستگاه کپی کانن 2204 یک چند کاره قدرتمند است که قابلیت های پرینت و اسکن را نیز به کاربران ارائه می دهد. سرعت کپی و پرینت در این دستگاه برابر با 22 برگ در دقیقه برای سایز A4 و 11 برگ در دقیقه برای سایز A3 است. این مقادیر برای یک دستگاه فتوکپی خانگی بسیار مناسب است. شما به راحتی می توانید این دستگاه را نصب کرده و از قابلیت ها و آپشن های بی شمار آن استفاده کنید.

فتوکپی کانن 2204 نه تنها در منزل، بلکه در دفاتر فنی و مراکز آموزشی و حتی ادارات هم قابل استفاده است. صفحه‌ نمایش 3.5 اینچی و لمسی این محصول که در قسمت جلوی بدنه تعبیه شده است، استفاده از دستگاه را بسیار آسان ساخته است. این دستگاه در مدت ‌زمان 13 ثانیه از حالت خاموش به حالت آماده‌ به ‌کار درآمده و در کمتر از 8 ثانیه اولین برگه کپی را به شما تحویل می دهد.

تعمیرات دستگاه کپی کانن 2204 در محل

همانطور که اطلاع دارید، تعمیرات دستگاه های کپی دردسرهای خاص خود را دارد؛ وزن این محصولات بالا است و جابجایی آنها به تنهایی امکان پذیر نیست. همچنین ممکن است در حین جابجایی، دستگاه به جایی برخورد کرده و یا مشکلاتی در قطعات آن به وجود بیاید. از این موارد گذشته، انتقال دستگاه کپی هزینه های بالایی را هم برای کاربران در پی دارد.

مدیریت نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن 2204 مرکز سخت افزار ایران، ضمن اشراف کامل به این مشکلات، امکانی را فراهم کرده که تعمیرات این دستگاه در محل مورد نظر کاربران انجام گردد. تعمیرات دستگاه کپی کانن 2204 در محل ، عنوان سرویسی است که به موجب آن، تعمیرکاران ما به محل مورد نظر شما اعزام شده و پس از وارسی دقیق دستگاه، اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام می دهند.

 نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن 2204

دستگاه های فتوکپی برای حجم کاری بالا طراحی شده اند. با این حال گاهی کار کردن دستگاه بیش از ظرفیت تعیین شده و عواملی مثل نوسان برق، نفوذ گرد و خاک و رطوبت و … منجر به بروز مشکلاتی در این دستگاه می شوند. خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن 2204  در راستای برطرف کردن همین مشکلات به کاربران ارائه می شوند. تعمیر و تعویض فیوزینگ آسیب دیده، تعمیر کاغذکش، تعمیر برد پاور، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج کپی کانن، تعمیر اپتیک، تعمیرات سنسورها، تعویض قطعات آسیب دیده، رفع مشکلات عملکردی و … از جمله این خدمات به شمار می روند.

روند کار به این ترتیب است که پس از عیب یابی و تعمیر دستگاه در این مجموعه، مواردی همچون وجود خطوط اضافه یا لکه در برگه چاپ شده، وجود نقاط سیاه در برگه، چروک یا مچاله شدن برگه در دستگاه، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، کپی نگرفتن، افت کیفیت کپی و لرزش دستگاه هنگام کار نیز برطرف خواهند شد. برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن 2204 کافی است با تیم پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران تماس برقرار کنید.

خدمات تعمیر فتوکپی کانن 2204

نمایندگی تعمیرات کپی کانن در مرکز سخت افزار ایران جهت کسب رضایت مشتریان و رفع نیازهای آنها خدمات تخصصی را به کاربران محترم ارائه می دهد. اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر تعمیر دستگاه کپی کانن 2204 به شمار می روند.

گفتنی است تمامی خدمات ذکر شده با ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران همراه می شوند تا کاربران بتوانند هرگونه مشکل یا ایراد احتمالی را در بازه زمانی یک ماهه برطرف سازند.

 

تعمیر کاغذکش کپی کانن 2204

کاغذکش قطعه ای مهم در دستگاه های کپی و پرینتر است. اهمیت این قطعه بدان جهت است که به عنوان مسئول مستقیم ورود و خروج برگه شناخته می شود. این قطعه اجزای مکانیکی دارد که اگر شکسته و یا به هر دلیلی درست کار نکنند، فرایند حرکت برگه را مختل می سازند. در این صورت برگه وارد دستگاه نشده و یا در آن گیر می کند.

همچنین گاهی ممکن است هریک از بخش های کاغذ کش گیر کنند و یا به دلیل وجود یک شکستگی جزئی، درست عمل نکند. تعمیر کاغذکش کپی کانن 2204 در این شرایط می تواند عملکرد این قطعه را بهبود بخشیده و مشکل موجود را برطرف نماید. بیشتر مواقع کاغذکش قابل تعمیر است و می توان آن را ترمیم کرد. اما گاهی هم راهی جز تعویض این قطعه وجود ندارد. به هر ترتیب تیم تعمیر دستگاه کپی کانن 2204 فرایند بررسی و ترمیم کاغذکش را با ابزار پیشرفته و تجهیزات کاربردی به انجام می رسانند.

 

تعویض درام فتوکپی کانن 2204

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کانن 2204 ، تعویض درام آن است. تکنسین برای این منظور اول دستگاه را خاموش کرده و دوشاخه آن را از برق جدا می کند. سپس پیچ های درپوش باز شده و درام با دقت از کارتریج خارج می شود. پس از بیرون آمدن فوم رولر، این قطعه به خوبی تمیز می شود.

سپس پیچ های بلید باز شده و این قطعه از دستگاه خارج می شود. در مرحله بعدی باید تونر موجود در کارتریج به طور کامل تخلیه شود. وقتی وایپر بلید تمیز شد، سطح فوم رولر نیز پاکسازی می شود. فوم رولر و درام جدید جایگزین شده و محور  OPCروغن کاری می شود. پس از قرار گرفتن سرپوش ها سر جای قبلی شان چیپ ها چیپ ها هم جایگزین می شوند. تعویض درام فتوکپی کانن 2204 فرایندی است که در صورت فرسودگی این قطعه انجام می شود. گفتنی است درام کارتریج قطعه ای کاربردی است که عملکرد کارتریج و به تبع آن دستگاه کپی را بهبود می بخشد.

 

شارژ کارتریج کپی کانن 2204

گاهی تنها کاری که باید برای تعمیر دستگاه کپی کانن 2204 انجام شود، شارژ کردن کارتریج دستگاه است. وقتی کارتریج خالی باشد یا حجم تونر و جوهر آن از حد مجاز کمتر شود، باید آن را شارژ کرد. در غیر این صورت کیفیت چاپ به شدت افت پیدا می کند و حتی ممکن است سایر قطعات دستگاه آسیب ببینند. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کپی canon به خوبی می دانند که وجود مواد مصرفی بی کیفیت در کارتریج دستگاه فتوکپی، چه تبعاتی برای این محصول در پی خواهد داشت.

 به همین دلیل نیز شارژ کارتریج کپی کانن 2204 در این مجموعه با استفاده از مرغوب ترین انواع تونر و جوهر انجام می گردد. شارژ کارتریج فتوکپی canon در محیطی عاری از آلودگی انجام شده و مجرب ترین تکنسین ها بر مراحل آن نظارت دارند.

گارانتی خدمات در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات کپی، عنوان مجموعه ای است که به صورت تخصصی به ترمیم انواع مدل های دستگاه کپی اشتغال دارد. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت می کنند که جزء برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین های اداری هستند و توانایی رفع انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول را دارا می باشند. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه می دهند.

انواع برندهای مطرح از جمله شارپ، ریکو، کونیکا مینولتا، توشیبا، کانن، زیراکس و … در نمایندگی تعمیرات کپی مورد بررسی و تعمیر تخصصی قرار می گیرد. همکاران ما در راستای عمل به شعار مشتری مداری، تلاش می کنند تا کلیه مشکلات این محصول را برطرف کرده و نیاز کاربران را در این زمینه برطرف نمایند. نکته‌ی شایان توجه در مورد نمایندگی دستگاه کپی‌، ارائه ی خدمات تعمیر در محل است که با مراجعه به سایر بخش های سایت، می توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *