اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

بهترین برند کولر گازی در سال 2021

در این مقاله شما را با مجموعه ای از بهترین برندهای کولرگازی 2021 آشنا می کنیم. ممکن است با گرم شدن تدریجی هوا بخواهید کولر منزل یا محل کارتان را تعویض کرده و یک اسپلیت جدید بخرید. در این صورت بهتر است که با بهترین برند این دستگاه آشنایی داشته باشید تا بودجه خود را صرف خرید بهترین و کارآمدترین مدل کنید.

برخلاف بسیاری از دستگاه های دیگر، برند در کیفیت کولر گازی اهمیت زیادی دارد. نام های بسیاری در بازار کولر گازی و دستگاه های تهویه مطبوع وجود دارد که انتخاب یکی از آنها به عنوان بهترین، کار ساده ای نیست. در ادامه چند مورد از بهترین برندهای کولر گازی 2021 را به شما معرفی می کنیم.

رده بندی بهترین برند کولر گازی 2021

در بازار رقابتی کولر گازی نمی توان به جرات و با قطعیت گفت که کدام برند بهترین است و یا در رتبه یک قرار دارد. لازم است پیش از معرفی بهترین کولرگازی اسپلیت 2021 به این نکته اشاره کنیم که در معرفی برندها، هیچ گونه سوگیری یا جانبداری از نام یا عنوانی خاص وجود ندارد.

ما تنها می خواهیم بهترین برندهای کولر گازی 2021 را معرفی کنیم تا خریدی به صرفه تر و درست تر داشته باشید. کیفیت ساخت، برخورداری از اینورتر، (گاز مولد R410-R22) کشور سازنده، عملکرد سرمایشی و گرمایشی  و مواردی از این دست مهم ترین معیارهای ما برای انتخاب این مجموعه بوده اند.

کولر گازی گری

به عنوان یکی از بهترین برندهای کولر گازی در سال 2021 باید به برند گری اشاره کنیم. کولر گازی GREE تنوع مدل نسبتا زیادی دارد و علی رغم چینی بودن، از کیفیت ساخت خوبی هم برخوردار است. کولر گازی های گری در انواع مدل های اسپلیت(دو تکه)، ایستاده، پنجره ای، پرتابل(قابل حمل)، دیواری، داکت(کانالی)، کاستی و … تولید و عرضه شده اند. بیشتر کولرهای این برند به اینورتر مجهز هستند و می توان از عملکرد گرمایش و سرمایش در آنها استفاده کرد.

کولر گازی گری مدل لومو (Lomo) مجهز به اینورتر بوده و جزو پرفروش ترین مدل های این برند به شمار می رود. مدل گری اکسنت (accent)  هم یک کولر گازی کم مصرف است که هزینه جانبی بسیار پایینی برای کاربر دارد. در نهایت اگر دنبال یک کولر گازی خوب و کم مصرف از برند گری هستید، مدل کیوفورماتیک (Q4matic)  با بهره مندی از کمپرسور روتاری پیشنهاد خوبی است.


کولر گازی ال جی

تردیدی نیست که ال جی یکی از بهترین برندهای کولر گازی 2021 و سالهای اخیر است. این شرکت کره ای سابقه بسیار درخشانی در حوزه تولید و عرضه لوازم خانگی و به خصوص کولر گازی و اسپلیت دارد.

تولیدات این برند از نظر کیفیت ساخت، طراحی و بهره مندی از تکنولوژی های جدید بسیار پیشرفته و نام آور هستند. درواقع با خرید کولر گازی یا اسپلیت lg هم منزل خود را خنک می کنید و هم به زیبایی دکوراسیون اضافه می کنید. البته قیمت بالای تولیدات این برند را هم نباید نادیده گرفت.


کولر گازی سامسونگ

در رده بندی بهترین برندهای کولر گازی 2021، سامسونگ هم جایگاهی مشابه با رقیب دیرینه اش ال جی دارد. کمپانی سامسونگ در بیشتر کولر گازی ها و اسپلیت هایش از کمپرسورهای روتاری و کمپرسور اسکرول با تکنولوژی اینورتر استفاده می کند.

همین مسئله هم باعث کاهش محسوس انرژی و برق در کولرهای این برند شده است. اگر بودجه کافی دارید، پیشنهاد می دهیم سامسونگ را به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت جدی بگیرید.


کولر گازی جنرال شکار

به عنوان یکی دیگر از بهترین برندهای کولر گازی در سال 2021 باید به جنرال شکار اشاره کنیم. کولر گازی های جنرال شکار(GENERAL SHKAR)  البته با عنوان جنرال طرح لبخند هم شناخته می شوند. این مدل ها با کیفیت بالا ساخته شده اند تا دوام خوبی داشته باشند. پرتاب باد عالی، کمپرسور روتاری و کم مصرف بودن هم از دیگر ویژگی های مثبت تولیدات این برند به شمار می روند.


کولر گازی اُجنرال

دقت کنید که هنگام بررسی بهترین برند کولر گازی 2021، اجنرال را با جنرال اشتباه نگیرید. شرکت O General سالهاست که در زمینه تولید و عرضه انواع کولر گازی و اسپلیت فعالیت دارد. تولیدات این برند در رده مصرف انرژی ++A  قرار دارند و می توان روی آنها به عنوان یکی از کم مصرف ترین انواع کولر و اسپلیت حساب کرد. استفاده از کمپرسور پیستونی T3 هم مزیت دیگری است که کولرهای اجنرال دارند.


کولر گازی هیتاچی

به عنوان آخرین نام در فهرست بهترین برندهای کولر گازی 2021 باید به هیتاچی اشاره کنیم. کولرهای هیتاچی طرفداران زیادی دارند و به تنوع مدل، تقریبا هر سلیقه ای را پوشش می دهند. کولر گازی های هیتاچی سرد و گرم دارای تایمر خواب و شبکه وزش باد به 4 جهت بالا، پایین، چپ و راست است. دستگاه های این برند هنگام قطع شدن برق، از قابلیت شروع به کار مجدد استفاده می کنند.

امتیاز شما به این نوشته