021-62948

اشتراک گذاری

بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018

معرفی بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018 احتمالا برای بسیاری از کاربران جالب است. آن دسته از کاربرانی که همواره مقاله های سایت را دنبال می کنند، حتما درباره انتخاب یک پرینتر خوب به تناسب هدف و کارایی که مد نظر دارند، اطلاعات خوبی به دست آورده اند. با این اطلاعات جامع و کاملی می توانید مسیری را پیش بگیرید که کمتر به خدمات تعمیر پرینتر نیازمند باشید. در ادامه تلاش می کنیم تعدادی از پرینتر های برتر سال 2018 را در حوزه های مختلف معرفی کنیم تا اگر قصد خرید دستگاهی را دارید، با آگاهی وارد پروسه خرید شوید.

معرفی بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018

بهترین پرینتر خانگی و اداری

Canon Office and Business MX922

MX922 پرینتر یک پرینتر 4 کاره با قابلیت پرینت، اسکن، کپی و فکس است. به سیستم Automatic document feeder مجهز است. به این ترتیب می توانید چندین عملیات مختلف را همزمان با دستگاه انجام دهید. انتخابی مناسب برای انجام کارهای روزمره است. قیمت مناسبی دارد و یکی از بهترین پرینتر های موجود در بازار است. اگر اصول کاربری را به خوبی در این پرینتر رعایت کنید فقط برای سرویس های جنرال به مرکز تعمیر پرینتر نیاز خواهید داشت.

بهترین پرینتر چاپ عکس

Canon MX492

MX492 یک پرینتر مناسب برای چاپ عکس، در منزل یا دفتر کار است. آپشن های مختلفی برای اتصال دارد؛ از جمله Google cloud print و Air Print . این امکانات به کاربر این فرصت را می دهد تا از طریق تبلت یا گوشی هوشمند به صورت وایرلس از دستگاه استفاده کند. به همین دلیل است که در گروه بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018 قرار گرفته است.

بهترین پرینتر لیزری

Brother HL-L2340DW

این پرینتر از پرینتر های کمپانی برادر یک پرینتر جمع و جور لیزری است و در لیست بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018 جای دارد. دستگاهی پر سرعت با رزولوشن استثنایی و توانایی و ظرفیت بالا است. قابلیت خودکار پرینت دو طرفه یا پشت و رو دارد و از روش های اتصال و پرینت مختلفی همچون Air print، Google cloud print، Brother iPrint & scan، cortado workplace و همچنین wifi-Direct حمایت می کند.

بهترین پرینتر اداری

Canon PIXMA MG3620

MG3620 یک پرینتر مخصوص انجام کارهای دفتری و اداری و جزء بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018 است. قابلیت انجام پرینت، اسکن و کپی دارد و می تواند به صورت خودکار پرینت دو رو بگیرد. نصب آسانی نیز دارد. قابلیت های اتصال بسیاری از جمله AirPrint، Google Cloud Print، NFC، Morphia، Canon print و USB را هم دارد. تعمیر پرینتر Canon PIXMA MG3620 نیازمند تخصص ویژه است.

بهترین پرینتر جوهر افشان خانگی

HP Envy 4520

در لیست بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018 ، HP Envy 4520 یکی از بهترین پرینتر های inkjet یا جوهر افشان است که در جهان انتخابی عالی برای استفاده خانگی به شمار می رود. این پرینتر یکی از محبوب تریین پرینتر های سایت آمازون بوده است و ویژگی های خوب بسیار زیادی دارد. نیاز به تعمیر پرینتر محدود و معدود است. پرینت، کپی، اسکن و فکس را انجام می دهد. قابلیت اتصال از طریق wifi و کابل USBرا دارد.

بهترین پرینتر خانگی با قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند

Epson Expression Home XP-430

این پرینتر در لیست بهترین پرینتر های خانگی و اداری 2018 به عنوان بهترین پرینتر خانگی با قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند معرفی شده است. یک شکاف مموری کارت دارد؛ پس بی نیاز به روشن کردن کامپیوتر، پرینتر می گیرد. به راحتی از طریق wi-fi به گوشی هوشمند متصل می شود و به راحتی خدمات تعمیر پرینتر را می پذیرد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر

نمایندگی تعمیرات پرینتر صفر تا صد نیاز های کاربران را تامین می کند. این نمایندگی رسمی و قانونی که به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است، مسئولیت تعمیر هر یک از پرینترهای موجود در بازار را بر عهده می گیرد. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع و اقسام پرینتر ها در نمایندگی تعمیرات پرینتر مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرد.

نمایندگی فوق تخصصی تعمیرات پرینتر در واحدهای مجزا و مستقل فعالیت می کند و مجهز به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته برای عیب یابی و تعمیر است. تمام خدمات و سرویس های این واحد معتبر و مجهز همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. همچنین می توانید بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی اولیه را متناسب با مدل دستگاه خود تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته