هزینه بازیابی اطلاعات

هزینه بازیابی اطلاعات

هزینه بازیابی اطلاعات منوط به پارامترهای متعددی است که وجود یا عدم وجود هر یک از آنها، تفاوت فاحشی در این باره ایجاد خواهد کرد. برای مثال بدسکتوری بالا و هنگ کردن هارد، ایرادات ماژولی و دیتکت نشدن هارد، ریکاوری هارد فرمت یا حذف و delete شده، ریکاوری هارد صدادار، بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده، تعمیر یا تعویض برد هارد سوخته، کند بودن و گیر کردن هارد اکسترنال و … برخی از مواردی هستند که کار بازیابی اطلاعات را دشوارتر و به تبع آن هزینه بازیابی اطلاعات را بیشتر می سازند.

در هر حال تعیین نرخ هزینه ریکاوری اطلاعات، بدون بررسی دستگاه و تشخیص نوع اشکال پیش آمده در آن امکان پذیر نیست. بنابراین در صورتی که تعیین نرخ هزینه بازیابی اطلاعات برای شما مهم است بهتر است به یکی از مراکز مجاز و ساتاندارد فعال در سطح شهر، نظیر مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید.

علت تفاوت هزینه بازیابی اطلاعات

یکی از علل وجود تفاوت در هزینه بازیابی اطلاعات سطح تخصص و توانایی مرکزی است که کاربر جهت بازیابی اطلاعات به آن مراجعه می کند. برای مثال هزینه بازیابی اطلاعات در مرکزی که از پیشرفته ترین تجهیزات ریکاوری نظیر pc3000 استفاده می کند با هزینه سایر مراکز که از دستگاه های ایمیج گیر چینی استفاده می کنند بسیار متفاوت خواهد بود. بد نیست بدانید که قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاریِ حال حاضر، که مورد استفاده بسیاری از مراکز بازیابی در سطح دنیاست، pc3000 است.هزینه بازیابی اطلاعات

از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه توانایی ویرایش فایل‌های سیستمی و ماژول‌ها به صورت دستی است. مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در حوزه بازیابی و ریکاوری اطلاعات است که در این راه از حضور مجرب ترین کارشناسان و پیشرفته ترین تجهیزات بهره برده است.

گارانتی و ضمانت تمامی عملیات انجام شده در مرکز ریکاوری اطلاعات ، پاسخگویی به تمامی پرسش‌های مشتریان و ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم و ضروری، حضور کارشناسان متعهد و پایبند به اصول اخلاقی، محاسبه هزینه بازیابی اطلاعات بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه، امکان حضور کاربر در زمان ریکاوری اطلاعات با هماهنگی‌های قبلی و … برخی از ویژگی های مرکز بازیابی اطلاعات است که سبب تمایز و موفقیت این مرکز گشته اند.

بهترین روش بازیابی اطلاعات

شما در یک جستجوی ساده‌ی اینترنتی با نرم‌افزارهای متعددی مواجه خواهید شد که به عنوان نرم‌افزارهای بازیابی اطلاعات معرفی گشته‌اند. اما پس از نصب و انجام عملیات بازیابی متوجه خواهید گشت که ادعای بازیابی اطلاعات توسط این نرم‌افزارها حقیقت ندارد و بخش عمده‌ای از اطلاعات ریکاوری نمی‌گردند. با این اوصاف بهترین روش برای بازیابی اطلاعات کدام است؟ توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی اطلاعات با نرم‌افزارهایِ گوناگون، به یک مرکز معتبر بازیابی اطلاعات نظیر مرکز تخصصی دیتا ریکاوری مراجعه کرده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات از جمله pc3000 در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید.

این دستگاه در تمامی مراکز معتبر و مجهز از جمله در مرکز بازیابی اطلاعات جهت بک‌آپ‌گیری اطلاعات و ریکاوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. برترین مراکز تعمیر و بازیابی اطلاعات چه در ایران و چه در دنیا همه از ابزارهای PC-3000 شرکت ACE Laboratory استفاده می‌کنند. شایان ذکر است هزینه بازیابی اطلاعات در این مجموعه بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت می گردد.

 بازیابی اطلاعات/ ریکاوری اطلاعات / بازیابی اطلاعات / ریکاوری اطلاعات / بازیابی اطلاعات هارد / ریکاوری اطلاعات هارد / بازیابی اطلاعات هارد سوخته / ریکاوری اطلاعات هارد سوخته / بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده / ریکاوری اطلاعات هارد ضربه خورده / پارتیشن کردن هارد / برگرداندن اطلاعات هارد / بازگردانی اطلاعات هارد / ریکاوری اطلاعات کد شده / ریکاوری هاردی که ریست می شود / ریکاوری هارد در صورت خطا  /نرم افزار بازیابی اطلاعات ایفون/ تعمیر هارد / رفع بدسکتور هارد/ آموزش بازیابی اطلاعات

[/vc_message]

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است؛ از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. هزینه تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز – نظیر هزینه بازیابی اطلاعات- بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت می گردد. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+