021-62948

اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیر یخچال در تهران

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال در تهران، توسط مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است تا سرویس های تخصصی و با کیفیتی را در زمینه ترمیم مدل های مختلف این محصول به دارندگان ارائه دهد. این مرکز ضمن راه اندازی چند شعبه در اقصی نقاط تهران، روند سرویس دهی به پایتخت نشینان را سرعت بخشیده است.

انواع مدل های یخچال اعم از ساید، کمبی، دوقلو و … در نمایندگی تعمیر یخچال تهران قابل ترمیم هستند. این مجموعه در سطح حرفه ای کار می کند و فعالیت های خود را به چند برند خاص معطوف نکرده است. در صورت نیاز به تعمیر یخچال های سامسونگ، ال جی، بوش، اسنوا، الکترواستیل، امرسان، دوو و … می توانید با نمایندگی  تعمیر یخچال در تهران تماس بگیرید. شماره تماس، آدرس و روند سرویس دهی تعمیرگاه مجاز یخچال در ادامه مطلب موجود هستند.

تعمیر یخچال در تهران

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر یخچال در تهران

اقداماتی همچون تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال از برندهای سامسونگ، ال جی، بوش، توشیبا، شارپ و …، تعمیر فوق تخصصی یخچال فریزر، ترمیم مشکلات عملکردی ساید بای ساید، تعمیرات موتور، تعویض موتور، تعویض لاستیک دور درب یخچال، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال، برطرف کردن صداهای غیرعادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نامطبوع یخچال، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع نواقص و ایرادات سیم برق، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیر یا تعویض فن اواپراتور، ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه، تعمیرات تخصصی فن کندانسور، ترمیم مشکلات مخزن تخلیه و تعمیرات یخچال در منزل مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر یخچال در تهران هستند.

 • رفع مشکلات ولتاژ خروجی انواع یخچال
 • اصلاح تنظیمات یخچال در تهران
 • نصب صحیح یخچال و طراز کردن آن
 • تعمیرات تخصصی تایمر در نمایندگی تعمیر یخچال در تهران
 • تعمیر تخصصی کمپرسور یخچال در تهران
 • تعویض لامپ یخچال
 • تعمیر یا تعویض فن اواپریتور در نمایندگی تعمیرات یخچال تهران
 • ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ یخچال
 • رفع انسداد لوله تخلیه یخچال در تهران
 • تعمیرات تخصصی فن کندانسور یخچال
 • ترمیم مشکلات مخزن تخلیه یخچال
 • ارائه خدمات تعمیر در محل لوازم خانگی در نمایندگی تعمیر یخچال در تهران
 • تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال در تهران
 • تعمیر فوق تخصصی یخچال فریزر در تهران
 • ترمیم مشکلات عملکردی ساید بای ساید در تهران
 • تعمیرات موتور یخچال در تهران
 • تعویض موتور یخچال در صورت نیاز
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال در تهران
 • رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرما در نمایندگی تعمیر یخچال در تهران
 • برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال
 • تعمیر مشکل عدم دیفراست در انواع یخچال
 • رفع بوی نا مطبوع یخچال در مرکز تعمیرات یخچال در تهران
 • تعمیر یخ ساز ساید بای ساید
 • برطرف کردن نواقص و ایرادات سیم برق یخچال در تهران

مراحل تعمیر در نمایندگی تعمیرات یخچال تهران

تماس با نمایندگی مجاز یخچال در تهران

برای این که از موجودی قطعات و ارائه خدمات مورد نظرتان مطمئن شوید، بهتر است پیش از مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران، با این مجموعه تماس بگیرید. همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا خدمات را سریع تر و با کیفیت بیشتری دریافت کنید.

عیب یابی یخچال توسط تعمیرکار متخصص

پس از مراجعه به هریک از شعب نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در تهران، دستگاه شما توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب، بررسی و عیب یابی می شود.

برآورد و اعلام هزینه تعمیرات

پس از عیب یابی دقیق و تخصصی، هزینه تعمیرات یخچال برآورد شده و به شما اعلام می گردد. البته دقت کنید که هزینه نهایی ممکن است با قیمت اولیه تفاوت داشته باشد.

تعمیر و تعویض قطعات معیوب

عملیات تعمیر یخچال در تهران با ترمیم و در صورت نیاز، تعویض قطعات معیوب شروع می شود. پرسنل نمایندگی تعمیر یخچال در تهران برای تعویض قطعات معیوب این دستگاه، تنها از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

تست دستگاه در حضور مشتری

در نهایت، یخچال در حضور مشتری تست شده و بدون ایراد، به وی تحویل داده می شود.

سوالات رایج در مورد نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال در تهران چند شعبه دارد؟

تعمیرات انواع یخچال در تهران، توسط شعب نمایندگی مجاز یخچال در اقصی نقاط این شهر انجام می شود. فرقی ندارد که ساکن کدام یک از مناطق تهران هستید؛ در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر خود، می توانید با شعب مختلف نمایندگی تعمیر یخچال در تهران تماس گرفته و تخصصی ترین سرویسها را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. ستارخان، سعادت آباد، میرداماد، ولیعصر، تجریش، فرجام و پیروزی، مناطقی هستند که شعبه های فعال تعمیرگاه تخصصی یخچال در آنها راه اندازی شده اند. شماره تلفن تمامی این شعب در صفحه تماس با ما موجود است.

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال در غرب تهران کجاست؟

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در تهران، دارای چند شعبه در اقصی نقاط تهران است و به تمامی ساکنین پایتخت سرویس دهی می کند. برای تعمیر ساید بای ساید در غرب تهران می توانید با شعب سعادت آباد یا ستارخان تماس بگیرید. دیگر شعب نیز آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستند.

برای تعمیر یخچال فریزر در شمال تهران چه کنیم؟

اگر ساکن مناطق شمالی تهران هستید و یخچال یا یخچال فریزر شما نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارد، نمایندگی تعمیرات یخچال در تجریش و میرداماد در خدمت شماست. این شعب موقعیت جغرافیایی خوبی نسبت به مناطق شمال شهر دارند و خدمات مورد نظرتان را در اسرع وقت به شما ارائه می دهند.

آیا نمایندگی تعمیر یخچال در جنوب تهران شعبه دارد؟

بله. ساکنین مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه فلاح، کاروان (رضویه) منیریه، خانی آباد نو، جی، یافت آباد، آذری، امیربهادر، شهرک مسعودیه، مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خزانه بخارایی، اتابک، افسریه، بازار تهران و سیروس می توانند از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در فرجام بهره مند شوند.

نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال به شرق تهران کجاست؟

شعبه پیروزی نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در تهران، برای سرویس دهی هرچه بهتر به ساکنین شرق پایتخت راه اندازی است. این شعبه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مشهور است و می توانید از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان داشته باشید.

آیا خدمات تعمیر یخچال در تهران گارانتی دارد؟

بله. تمام سرویس های مربوط به تعمیر یخچال در تهران دارای ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران هستند و می توانید در بازه زمانی تعیین شده، هرگونه ایراد یا خطا را پیگیری و برطرف کنید.

آیا امکان تعمیر یخچال در محل وجود دارد؟

در صورتی که مشکلی در روند کاری یخچال شما ایجاد شده و با راهکارهای ساده برطرف نمی شود، کافی است با نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست دریافت سرویس در محل یخچال، همکاران ما با شما تماس می گیرند تا اطلاعاتی همچون آدرس، مدل یخچال و … را اخذ کنند. سپس در اولین فرصت، تیم تعمیرات یخچال در محل به آدرسی که ارائه داده اید اعزام می شوند. تکنسین های اعزامی یخچال را به صورت دقیق بررسی و عیب یابی کرده و اقدامات ترمیمی مورد نیاز را انجام می دهند تا ایرادات یخچال برطرف شده و بدون ایراد کار کند.

هزینه تعمیر یخچال در مرکز سخت افزار ایران چقدر است؟

هزینه تعمیر یخچال، بستگی به نوع و شدت خرابی این دستگاه دارد. این که کدام قطعات و تا چه حد آسیب دیده اند، تعیین می کند که برای تعمیر یخچال چه مبلغی لازم است. به عنوان مثال اگر موتور سوخته باشد، نیاز به تعویض این قطعه است. موتور اورجینال گران است و علاوه بر آن، دستمزد تعمیرکار نیز به هزینه تعمیرات یخچال اضافه می شود. تیم مجرب نمایندگی تعمیر یخچال در تهران تلاش می کنند که خدمات ترمیمی را با مناسب ترین هزینه به کاربران محترم ارائه دهند. کیفیت برای ما در اولویت است و سعی میکنیم ضمن ارائه با کیفیت ترین خدمات، رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

 

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال در تهران، کافی است با شماره این مرکز که رد سایر بخش های سایت ذکر شده در ارتباط باشید. کارشناسان مجرب ما در این مرکز حضور داشته و ضمن پاسخگویی به تماس های کاربران، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

همچنین شما می توانید از طریق صفحات فعال در فضای مجازی، با ما در ارتباط بوده و خدمات لازم را دریافت نمایید. وب سایت رسمی این مرکز هم با ایجاد بخش های مختلف، آمادگی خدمات رسانی به کاربران محترم را دارا می باشد.

کادر فنی نمایندگی تعمیر یخچال در تهران

بدون شک سطح کیفی خدمات ارائه شده در هر مرکز تعمیراتی تا حد زیادی بستگی به تخصص و مهارت کادر فنی آن مرکز دارد. کادر فنی نمایندگی تعمیر یخچال در تهران، علاوه بر تخصص و مهارت بالا در حوزه تعمیرات یخچال، از سالها تجربه مفید کاری در این زمینه نیز برخوردار می باشند. به همین دلیل آنها قطعات مختلف یخچال را به خوبی شناخته و بر روش های تعمیری این قطعات تسلط کامل دارند. تکنسین های ما به واسطه دانش فنی بالای خود قادر به تشخیص انواع مشکلات ریز و درشت هریک از مدل های یخچال، فریزر، ساید بای ساید، کمبی، دو قلو و… بوده و توانایی ترمیم مشکل در سطحی حرفه ای را دارا می باشند.

همچنین تجربه این کارشناسان باعث شده که فرایند تعمیر یا تعویض قطعات نیز در نمایندگی تعمیر یخچال در تهران به بهترین شکل ممکن و بدون کم ترین خطایی انجام گردد. شما عزیزان در صورت مشاهده هرگونه نقص در عملکرد یخچال خود، می توانید روی مهارت و تجربه همکاران ما حساب کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیرات یخچال، یکی از تخصصی ترین بخش های فعال در مرکز سخت افزار ایران است. این مرکز با در اختیار داشتن تجهیزات و ابزار آلات پیشرفته و نیز بهره مندی از حضور تعمیرکاران متخصص و مجرب، امکان ترمیم تخصصی انواع یخچال را فراهم نموده است. تکنسین های ما برای تعمیر یخچال تنها به اطلاعات خود اکتفا نکرده و همواره در حال به روز رسانی دانش فنی خود هستند. به همین دلیل هم فرایند تعمیر در این مرکز مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال علاوه بر تهران در شهرهایی از جمله کرج نیز شعبه داشته و به ارائه خدمات به کاربران این محصول می پردازد. گفتنی است در این مرکز روی برند خاصی تمرکز نشده و کلیه برندهای لوازم خانگی اعم از ال جی، سامسونگ، پاناسونیک، سونی، توشیبا، دوو، بوش و … مشمول خدمات قرار می گیرند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، ضمن فراهم کردن مجموعه ای از ابزار و تجهیزات با کیفیت و مدرن، خدمات تخصصی را در حوزه ترمیم محصولات الکترونیک به کاربران ارائه می دهد. کارشناسان زبده این مرکز، قادر به تعمیر انواع لوازم خانگی، ماشین های اداری، تجهیزات رایانه ای، گوشی های هوشمند و تبلت، قطعات جانبی و … هستند. همچنین خدمات این مرکز بسیار گسترده بوده و سطحی وسیعی از برند هایی همچون: ال جی، سامسونگ، کانن، ریکو، اچ پی، کونیکا مینولتا، سونی، اپل، شارپ، توشیبا و … را در بر می گیرد.

لازم است بدانید که مشتری مداری شعار اصلی مرکز سخت افزار ایران بوده و کارشناسان در راستای تحقق همه جانبه این شعار تلاش می کنند. در صورت نیاز به هرگونه خدمات در حوزه محصولات الکترونیکی خود، می توانید به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.