اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

نمایندگی تعمیر لپ تاپ

مدل لپ تاپ شما چیست؟ مشکل لپ تاپ شما نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؟ هیچ فرقی نمی‌کند. لپ تاپ شما از هر برند و مدلی که باشد و هر مشکلی که برای آن به وجود آمده باشد، شما می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر لپ تاپ بسپارید.

البته خدمات این مرکز تنها به عیب‌یابی، سرویس و تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لپ تاپ محدود نمی‌شود بلکه سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل یکی دیگر از بهترین خدماتی است که نمایندگی تعمیرات لپ تاپ به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از این سرویس دیگر مجبور نیستید که به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید چراکه کارشناس مربوطه به درب منزل شما اعزام شده، لپ تاپ معیوب‌شده را از شما تحویل گرفته و آن را به نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ منتقل می‌کند. درنهایت نیز این دستگاه را پس از تعمیرات در درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران

تجریش و سعادت‌آباد در شمال تهران، فرجام و میرداماد در شمال شرق تهران، ستارخان در غرب تهران، پیروزی در شرق تهران و ولیعصر در مرکز تهران همه از مناطقی هستند که نمایندگی تعمیر لپ تاپ در آن‌ها شعبه‌های متعددی دارد. با این وجود کاربران تهرانی می‌توانند به هر یک از شعبه‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در این کلان‌شهر که نسبت به محل سکونتشان نزدیک‌تر است، مراجعه کرده و از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ توسط این مرکز استفاده کنند.

البته در هر کجای پایتخت که باشید بدون اینکه لازم باشد خودتان را به زحمت بیاندازید و به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی رسمی تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید، می‌توانید با استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل از تمامی خدماتی که نمایندگی رسمی تعمیر لپ تاپ به شما ارائه می‌دهد، استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کرج

شاید فکر کنید که تنها کاربران تهرانی هستند که می‌توانند از خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ استفاده کنند اما اشتباه می‌کنید! چراکه این مرکز در منطقه شاهین ویلا کرج نیز شعبه دارد که کاربران کرجی می توانند جهت تعمیرات لپ تاپ در شمال، جنوب، شرق و غرب کرج با مراجعه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کرج، عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ خود را به این مرکز بسپارند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کرج از تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که ابتدا با عیب‌یابی لپ تاپ شما، مشکل اصلی آن را پیدا کرده و هزینه تعمیرات این دستگاه را برآورد می‌کنند. سپس شما را در جریان هزینه تعمیر لپ تاپتان قرار می‌دهند تا اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری آن را آغاز کنند. سپس درصورت تمایل شما لپ تاپ معیوب‌شده را تعمیر کرده و با تست و بررسی نهایی از رفع مشکل آن مطمئن شده و این دستگاه را مانند روز اول در اختیار شما قرار می‌دهند.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر لپ تاپ

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ و … را شامل می‌گردد. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات لپ تاپ ، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ‌های  را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن می‌رسد. هدف نهایی مرکز تعمیرات لپ تاپ  ترمیم و تعمیر قطعات معیوب لپ‌تاپ‌ها است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر، در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیر لپ تاپ در بخش زیر معرفی شده است.

تعمیر لپ تاپ در محل

سرویس «تعمیر لپ تاپ در محل» همانگونه که از نام آن پیداست، روشی جهت ارائه خدمات به آندسته از کاربرانی است که لپ تاپ مورد استفاده‌شان دچار خرابی گشته است، اما به هر دلیل، امکان مراجعه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ را ندارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، با نزدیکترین شعبه ما –با توجه به مکان کار یا محل سکونت‌‌شان-، تماس بگیرند و درخواست خویش، مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس «تعمیر لپ تاپ در محل» را ثبت نمایند. توصیه می شود در زمان تماس، مدل لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن، فوریت یا عدم فوریت در دریافت تعمیرات لپ تاپ، علت اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با کارشناس نمایندگی تعمیر لپ تاپ مربوطه در میان گذاشته شود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ و گارانتی خدمات

در نمایندگی تعمیر لپ تاپ، مدت زمان در نظر گرفته شده برای گارانتی خدمات بسته به تشخیص کارشناس تعمیر است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد. گارانتی تعمیر لپ تاپ، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. بنابراین در صورتی که لپ تاپ شما، توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید. (سرویس رایگان مجدد، منوط به آن است که کارشناس تعمیر تشخیص دهد که دستگاه توسط کاربر دستکاری نشده باشد و اشکال پیش آمده پیرو تعمیراتی است که پیش از این لحاظ شده است).

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با بیش از دو دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در ارائه خدمات مرتبط با بهبود، بهسازی و تعمیر دستگاههای الکترونیکی، خانگی و ارتباطی حرکت کرده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران و مشتریان خویش ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

لینک مفید

امتیاز شما به این نوشته