اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی، با همکاری تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان، ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعات دستگاههای کپی است. غالب دستگاه های کپی تعمیر شده در این مرکز، به دلیل گردگیری های جانبی و کارشناسانه، کیفیت نخستین خود را بازیافته و به بهترین شکل، به کار خود ادامه می دهند.

سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی، منحصر و محدود به برند و نوعی خاص از دستگاه کپی نیست و دارندگان کلیه دستگاه های کپی می توانند از آن برخوردار گردند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه Copy (جز مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج و …) مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

واحدهای نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی متشکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها سرویس های تخصصی مرتبط با یکی از برندهای دستگاه کپی به مراجعان ارائه می گردد. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در تلاش است تا در حوزه تعمیرات، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دارد. مدیریت نمایندگی تعمیر دستگاه کپی تأکید ویژه ای بر پیگیری مشکلات مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان دارد و در این راستا «نظارت» و «کنترل سطح کیفی خدمات» را دو رکن اساسی و لاینفک فعالیت های مجموعه خویش قرار داده است.

مزیت ویژه مرکز تعمیرات دستگاه کپی حضور ناظرانی از سوی شرکت های سازنده و نظارت بر سطح کیفی خدماتی است که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد. واحدهای تعمیرات دستگاه کپی در بخش زیر به تفصیل معرفی شده‌اند.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

 تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

تعمیر دستگاه کپی توشیبا

 تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تعمیر دستگاه کپی شارپ

 تعمیرات دستگاه کپی کانن

تعمیر دستگاه کپی کانن

 تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک

تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک

 تعمیرات دستگاه کپی ریکو

تعمیر دستگاه کپی ریکو

 تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

 تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

ویژگی های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

سرویس های مرتبط با دستگاه کپی با رعایت تمامی پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی، انجام می پذیرد. این امر سبب گشته تا کاربران این دستگاه دغدغه ای بابت دریافت سرویسهای تعمیر نداشته باشند و بتوانند با بروز هر گونه اختلال و خرابی بلافاصله کارشناسان این بخش را در کنار خود داشته باشند.

هدف نهایی ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی جلب رضایت مشتریان و اطمینان از برآورده شدن انتظارات مشتری از سرویسهای ارائه شده به وی است، از اینرو کاربران می توانند پس از دریافت خدمات با این مرکز تماس گرفته و سطح رضایت خویش را از خدمات دریافتی اعلام دارند. برقراری امکانات استاندارد جهت ایجاد تعامل میان مشتریان و مرکز تعمیر دستگاه کپی سبب گشته تا سطح کیفی خدمات در این مجموعه به طور مداوم آنالیز گشته و نواقص احتمالی برطرف گردند. کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند تا خدماتی لایق و سزاوار هموطنان گرامی را به آنها ارائه دهند.

تعمیر دستگاه کپیسرویس در محل دستگاه کپی

سرویس دستگاه کپی یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی است که بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه و با رعایت تمامی پارامترهای لازم انجام می پذیرد. دارندگان این دستگاه می توانند درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیرات کپی در محل را پس از تماس تلفنی با کارشناسان این مرکز ثبت نمایند.

شایان ذکر است غالب خدمات مربوط به دستگاه کپی  در این مرکز – به دلیل وزن و ابعاد بالای این دستگاه و دشواری های جابجایی- به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. در صورت جزیی بودن اشکال و امکان جداسازی قطعه می توانید بخش معیوب دستگاه را جدا ساخته و پس از حضور در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی آنرا تعمیر و بهسازی نمایید.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی دربردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. برخی از خدمات ارائه شده در واحدهای نمایندگی تعمیر دستگاه کپی عبارتند از:

 • نظارت بر عملکرد سولونویید و اصلاح بخش‌های معیوب
 • رفع اشکالات بخش موتور توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی
 • بررسی خطاهای طرح شده از سوی دستگاه و رفع آن‌ها
 • تعمیر بخش‌های آسیب‌دیده‌ی آی‌سی دستگاه (AC Power)
 • تعمیر و اصلاح اشکالات بخش High Voltage دستگاه کپی
 • تعویض قطعات کاست و بای‌پس دستگاه کپی
 • بررسی خطاهای لیزر و لنز دستگاه کپی و رفع آن‌ها
 • تعویض Blank Lamp دستگاه کپی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر در حین تعمیر دستگاه کپی
 • تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی
 • عیب‌یابی و رفع اشکالات هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی و جاباجایی آن با نمونه‌ی شرکتی

 •  عیب‌یابی دستگاه کپی
 • تنظیمات دستگاه کپی و تعمیرات آن
 •  شارژ  پوردهای سنگین و سبک
 • تعمیرات درام دستگاه کپی
 • تعویض  قطعات دستگاه کپی
 • تعمیر، ترمیم و اصلاح قطعات بخش فیوزینگ
 •  شارژ کاتریج تونر دستگاه فتوکپی
 • بررسی عملکرد تغذیه‌کننده کاغذ
 •  سرویس اولیه دستگاه و گردگیری‌ تمامی قطعات
 • اصلاح و تعمیر عملکرد بخش ورودی و خروجی دستگاه
 • اصلاح اشکالات بخش فیدر دستگاه کپی
 • جایگزینی قطعه پیکاپ دستگاه کپی با نمونه شرکتی
 • عیب‌یابی و تعمیر بخش کاغذکش

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، چاپ، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی لوازم خانگی، تعویض قطعات معیوب، تعمیر دستگاه کپی و … است؛ از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی، چاپ و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

لینک های مفید : مرکز تعمیرات کپی / تعمیرگاه اصلی کپی پاناسونیک / تعمیرگاه اصلی کپی سامسونگ / تعمیرگاه اصلی کپی اچ پی / تعمیرگاه اصلی کپی ریکو / تعمیرگاه اصلی کپی کیوسرا / تعمیرگاه اصلی کپی زیراکس / تعمیرگاه اصلی کپی کانن / تعمیرگاه اصلی کپی کونیکا مینولتا / تعمیرگاه اصلی کپی توشیبا / تعمیرگاه اصلی کپی شارپ /

امتیاز شما به این نوشته