نمایندگی تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال با بهره مندی از مدرن ترین امکانات قادر است به تعمیرات انواع یخچال ها بپردازد. یخچال ها دارای پیچیدگی های داخلی هستند به همین دلیل باید حتما توسط متخصصان تعمیر شوند. این دستگاه ها امروزه یکی از لوازم ضروری برای حفظ مواد غذایی می باشند و در مراکز مختلف مثل هتل ها، منازل و… کاربرد بسیاری دارند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه ی نگهداری و تعمیرات یخچال، ایرادات رایج این دستگاه و… آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال

نگهداری و تعمیرات یخچال

نگهداری درست از یخچال ها به مراتب از تعمیرات آنها مهم تر است، اگر از نحوه ی نگهداری  دستگاه خود اطلاع داشته باشید، کمک می کند تا دستگاه شما کمتر با مشکل مواجه شود. یکی از راه های مفید در نگهداری از یخچال ها سرویس به موقع برای این دستگاه است، این اقدام باعث می شود تا قطعات در زمان مستهلک شدن تعویض شوند و آسیب دیگری به سایر بخش های یخچال وارد نکنند. همچنین دور نگه داشتن یخچال از حرارت یکی دیگر از عواملی است که از آسیب دیدگی این دستگاه جلوگیری می کند.

 روش دیگر که در نگهداری از یخچال تاثیر بسزایی دارد، فاصله ی این دستگاه از دیوار می باشد، یخچال اگر حداقل ۲۰cm از دیوار فاصله داشته باشد باعث گردش هوا در بخش موتور می شود، زیرا حرارت بالا ممکن است باعث سوختن موتور یخچال و یا از کار افتادن آن بشود. به یاد داشته باشید هر نوع اختلال در یخچال فقط توسط تعمیرکار مجرب قابل حل می باشد. تعمیرات یخچال اگر توسط تکنسین بی تجربه انجام شود آسیب دیدگی های بیشتری را برای دستگاه در پی دارد.

ایرادات رایج یخچال ها

یخچال ها به طور میانگین دچار مشکلات و اختلالات مشابهی می شوند. در این بخش به طور خلاصه به بررسی این مشکلات رایج می پردازیم. متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال تمامی ایرادات رایج در یخچال را رفع می نمایند. همچنین کارشناسان این مجموعه قادر به رفع مشکلاتی هستند که توسط بسیاری از تعمیر کاران غیر قایل تعمیر خوانده می شود.

مشکل نشتی آب یخچال :

گاهی به علت مسدود بودن لوله ی تخلیه و تراز نبودن یخچال با این مشکل مواجه می شویم. کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال ، پس از بررسی مشکل اقدام به رفع آن خواهند نمود.

خنک نکردن یخچال فریزر :

این مشکل معمولا علت های زیادی دارد، یکی از اولین دلایل این مشکل ممکن است رفتن برق باشد. در این زمان اگر یخچال کار می کند، ولی خنک نمی کند با چک کردن ترموستات و دریچه ها ، تمیز کردن کویل های کندانسور و تمیز کردن فن خنک کننده می توانید علت این مشکل را پیدا کنید.

صدای زیاد از یخچال فریزر :

معمولا این اتفاق زمانی می افتد که مشکلی در برد الکترونیکی یخچال پیش آمده باشد. برای تعمیر این قطعه نیاز است از متخصصان و تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیر یخچال عملیات تعمیر را آغاز نمایند.

کار نکردن یخ ساز :

مسدود شدن سینی فیلتر، از کار افتادن موتور ماژول یخچال، گرفتگی دریچه ی ورودی آب از دلایل بروز این مشکل هستند. برای برطرف کردن مشکل ذکر شده از یک تعمیرکار متخصص استفاده کنید.

سرویس در محل یخچال

سرویس در محل یخچال از جمله خدمات نمایندگی تعمیر یخچال است که به کاربر کمک می کند تا مجبور به حمل و نقل و جا به جایی یخچال نباشد. از مزایای این سرویس حضور تعمیرکار در محل مورد نظر شما می باشد. بد نیست بدانید به همراه داشتن آرشیوی از ابزارآلات توسط تعمیرکاران شما را از تهیه ی وسایل بی نیاز می کند. نظارت شما بر تمام مراحل تعمیرات یخچال از دیگر ویژگی های این سرویس می باشد.

برای دریافت خدمات سرویس در محل از طریق راه های موجود درسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان جهت راهنمایی شما و اطلاع از ایرادات یخچال یا شما تماس خواهند گرفت، پس از تایید درخواستتان تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

نمایندگی تعمیر یخچال

تعمیرات لوازم خانگی نیز در این مرکز با استفاده از جدیدترین ابزارآلات انجام می شود. تعمیرات لوازم خانگی در انواع برند های گوناگون در این مرکز صورت می گیرد. استفاده از برترین متخصصان و مهندسان روند تعمیرات را در این مرکز سرعت بخشیده است. اگر به هر دلیلی دستگاه های الکترونیکی شما دچار آسیب دیدگی شد، برای تعمیر آن می توانید به این مرکز رسمی مراجعه کنید.

دستگاه شما با هر عیب و ایرادی که باشد توسط مجرب ترین تعمیرکاران این مرکز تعمیر خواهد شد. همچنین اگر دستگاه به تعویض قطعات نیاز داشته باشد، قطعه ی فرسوده با یک نمونه ی اصلی آن جایگزین خواهد شد. تعویض قطعات تنها با اطلاع مشتریان انجام می شود. تمامی دستگاه های معیوب پس از تعمیرات برای مشتریان تست شده و پس از آن تحویل داده می شوند.

نمایندگی تعمیرات یخچال

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با دسترسی به مدرن ترین تجهیزات دنیا توانسته است گامی بلند در جهت خدمت رسانی به کاربران بردارد. این مرکز با گردآوری جمعی از برترین مهندسان، کارشناسان و تعمیرکاران مجرب به ارائه ی بهترین خدمات می پردازد. مرکز سخت افزار ایران به دلیل عرضه ی خدمات در بالاترین سطح کیفی و در کوتاه ترین زمان به اولویت اول کاربران تبدیل شده است.

مدیریت این مرکز بر تمام امور انجام شده نظارت کامل دارد و با هدف حفظ حقوق مشتری توانسته است رضایت تمام مراجعه کنندگان را به دست بیاورد. تاکید بر مشتری مداری و تضمین کیفیت از ویژگی های بارز این مرکز است که در حد شعار باقی نمانده و رنگ عمل گرفته است. این مرکز تمام خدمات تعمیرات ، تعویض قطعات و فروش محصولات را به شما عرضه می کند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+