نمایندگی تعمیر تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون یکی از نمایندگی هایی است که تقریبا ترافیک کاری بالایی دارد. در این نمایندگی همه مشکلات ریز و درشت این دستگاه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. تعمیر تلویزیون از جمله خدماتی است که متقاضیان تقریبا زیادی دارد، زیرا استفاده از این دستگاه عمدتا بسیار زیاد است و دستگاه ناخودآگاه فشار زیادی را متحمل می شود و استهلاک شدیدی را تجربه می کند.

بنابراین شاید کمی طبیعی باشد که بیشتر از دستگاه های دیگر به نمایندگی تعمیر تلویزیون نیازمند باشیم. مرکزی که خدماتی واقعی و اصلی ارائه می دهد. کاربر را تنها از جنبه سود و سرمایه نگاه نمی کند. بلکه با انصاف عمل کرده و تنها هر آنچه را که لازم باشد برای اجرای تعمیر تلویزیون انجام می دهد. در نمایندگی تعمیر تلویزیون دقیقا همه این اصول و بسیاری دیگر از اصول اصلی و اساسی رعایت می شود و به کاربر این اطمینان داده می شود که خدماتی بی عیب و نقص دریافت خواهد کرد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

رفع مشکل پرش تصویر در تلویزیون

پرش تصویر در تلویزیون یکی از مشکلات دردسرسازی است که  می تواند بر نگرانی های فراوانی دامن بزند. در حین پیدایش پرش تصویر توصیه می شود در ابتدا قابلیت motion interpolation را غیر فعال کنید. چرا که این حالت باعث افزایش فریم ویدیو و تاری تصویر شده و ممکن است بر کیفیت نمایش تلویزیون تاثیرگذار باشد. به طور کلی پیدایش معضل پرش تصویر و سوسو زدن آن دلایل متعددی دارد.

ضعیفی پنل، خرابی مین برد، اختلالات منبع تغذیه و پاور سیستم و یا ضعیفی لامپ های تصویر می توانند موجب ظهور مشکل پرش تصاویر تلویزیون شوند. نمایندگی تعمیر تلویزیون طی انجام مراحل عیب یابی ریزبینانه هر یک از اجزای داخلی تلویزیون معیوب را بررسی کرده و مشکل پرش تصویر را در مدت زمان کوتاهی مرتفع می سازد.

تعمیر پنل تلویزیون

پنل اصلی ترین قطعه ی تلویزیون است که احتمال دارد در اثر عوامل تخریب کننده ای چون آب خوردگی، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار خرابی های جدی شود. ضرورت انجام تعمیر تلویزیون در راستای ترمیم پنل آن با مواردی چون تاخیر در روشن شدن تلویزیون، قطعی ناگهانی تصویر در تلویزیون، توقف چند ثانیه ای بی علت تصویر، تاریک و روشن شدن تصویر تلویزیون از سمت بالا و پیدایش هاله ی سیاه بر روی صفحه ی تلویزیون نمایان می گردد.

نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون مجموعه ای فوق تخصصی است که با به کارگیری ترفندهای تعمیراتی استاندارد و استفاده از آخرین فناوری روز دنیا، مشکلات پنل انواع تلویزیون های بزرگ و کوچک، قدیم و جدید موجود در بازار را برطرف می سازد.

رفع اختلالات مرتبط با قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون

یکی از اختلالات رایجی که احتمال دارد پس از استفاده ی چند ساله از تلویزیون گریبانگیر کاربر شود، قطع و وصل شدن مکرر تصویر تلویزیون است. این مشکل می تواند دارای ریشه های سخت افزاری مختلفی باشد. بهتر است پس از بررسی تنظیمات تلویزیون و نیز کابل های اتصالی آن به سرعت تلویزیون مورد نظر را خاموش نمایید و از گسترش خرابی در تلویزیون جلوگیری کنید.

تداخلات کابل ها و مدارهای داخلی، خرابی پنل تلویزیون، خرابی بک لایت و … از عمده ترین دلایلی هستند که موجب بروز مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون می گردند. کادر فنی نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون، این آمادگی را دارند تا تخصصی ترین سرویس های تعمیر و پشتیبانی را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهند و کلیه ی عیوب پدیدآورنده ی مشکل قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون را از بین ببرند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون tv repair

تعمیر مین برد تلویزیون

قلب هر سیستم دیجیتال مین برد و یا مادر برد آن است که هدایت دهنده ی پردازش های قطعات تشکیل دهنده ی دستگاه مورد نظر می باشد. مین برد تلویزیون نیز از این قاعده مستثنی نیست. بر روی مین برد تلویزیون قطعات مختلفی چون پردازشگر، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد. خرابی این بخش از دستگاه می تواند به دلیل استفاده از کابل های تقلبی نیز گریبانگیر کاربر شود. فراموش نکنید که استفاده ی مکرر از کابل های تقلبی، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر تلویزیون  تمامی امور مرتبط با تعمیر تلویزیون  و بازیابی کارایی مین برد را براساس پارامترهای استاندارد این حوزه انجام می دهد.

تعمیرات تخصصی تلویزیون با گارانتی معتبر

یکی از ویژگی های نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون که آن را از دیگر تعمیرگاه های تلویزیون متمایز کرده است، تعمیرات تضمین شده است. تعمیرات تضمین شده به این معنا است که تمامی خدمات ارائه شده در روند ترمیم تلویزیون شامل گارانتی می گردند. تعمیرات تلویزیون با گارانتی معتبر به شما این امکان را می دهد که در صورت وجود ایراد در دستگاه، مراتب را به شکل رسمی پیگیری کنید.

به عنوان مثال اگر در مهلت تعیین شده توسط نمایندگی تعمیرات تلویزیون شاهد بروز نقصی در عملکرد تلویزیون خود بودید که ناشی از اشتباه همکاران ما بود، می توانید مجددا دستگاه را به تیم تعمیرات تحویل دهید. پس از رفع مشکل شما تلویزیون تان را در نهایت سلامت تحویل خواهید گرفت. نمایندگی تعمیرات تخصصی تلویزیون تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند و در ازای خدماتش، به شما ضمانت نامه معتبر این مجموعه را ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ

سامسونگ به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم خانگی، در زمینه تعمیر تلویزیون هم موفق عمل کرده است. این کمپانی انواع مدل های تلویزیون اعم از LCD، LED و … را در کیفیت بالا تولید و عرضه نموده است. تلویزیون های هوشمند و غیر هوشمند این برند از مشکلات رایج تلویزیون در امان نبوده و در مواردی ممکن است دچار نقص شوند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ با هدف ارائه با کیفیت ترین سرویس های تعمیراتی این محصول راه اندازی شده است. عواملی مثل آلودگی های محیط، ضربه و نوسانات برق مشکلاتی را در تلویزیون ایجاد می کنند که نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارند. کاربران عادی و حتی تعمیرکاران مبتدی توانایی لازم برای برطرف کردن این مشکلات را ندارند. تیم کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون به شما کمک می کنند که شاهد رفع مشکلاتی همچون پرش تصویر، تار شدن تصویر، تاریک شدن بخش هایی از نمایشگر، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، روشن نشدن، قطعی تصویر یا صدا و … تلویزیون سامسونگ خود باشید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی

یکی دیگر از فعالیت های نمایندگی تعمیر تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران، تعمیر تخصصی انواع تلویزیون های برند ال جی است. این برند هم جزء تولید کنندگان اصلی تلویزیون است و افراد زیادی از محصولات آن استفاده می کنند. فرایند تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی در این مجموعه شامل اقدامات منظم و منسجمی است که منجر به رفع مشکلات این دستگاه می شوند. تلویزیون های lg جزء پر طرفدار ترین مدل های تلویزیون هستند و مشکلات خاص خود را دارند.

وجود قطعات متعدد در این دستگاه و ساختار ویژه آنها موجب شده که تعمیر و یا تعویض آنها نیاز به مهارت داشته باشد. با توجه به قیمت بالای تلویزیون ها، تعمیرات اشتباه آنها می تواند هزینه گزافی روی دست کاربران بگذارد. اما جای نگرانی نیست؛ نمایندگی تعمیر تلویزیون lg در مرکز سخت افزار ایران با در نظر گرفتن حساسیت های موجود، تیمی از خبره ترین تکنسین ها را برای تعمیر مدل های مختلف این محصول در نظر گرفته است. این افراد سالها در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کار کرده اند و به همین دلیل هم می توانند ضمن تشخیص درست معایب دستگاه و منشأ آنها، تلویزیون را به بهترین شکل ترمیم نمایند.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون سونی

آیا با مشکلاتی نظیر تاریک شدن بخشی از تصویر یا همه قسمت های آن، عدم پخش تصویر، قطع شدن سیگنال، روشن نشدن، ماندن روی لوگو، روشن ماندن چراغ پاور، خاموش شدن ناگهانی و مواردی از این دست در تلویزیون خود مواجه هستید؟ کافی است با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید تا شاهد برطرف شدن تمامی این ایرادها در سریع ترین زمان ممکن باشید. هریک از مشکلاتی که ذکر کردیم ممکن است ریشه در خرابی یکی از قطعات و اجزاء داخلی دستگاه داشته باشند.

با توجه به ارتباط تنگاتنگی که بین قطعات تلویزیون وجود دارد، تداوم معایب آنها می تواند زمینه ساز بروز ایرادهای جدی تر و تحمیل خسارات بیشتر به کاربران باشد. بنابراین بهتر است که در اولین فرصت برای رفع این مشکلات با یک تعمیرگاه تخصصی تماس بگیرید. نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون سونی ضمن اعزام تیم متخصص به محل مورد نظر شما، تمامی سرویس های مورد نیاز در این زمینه را به شکل تخصصی به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

کیفیت خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون چگونه است؟

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات تلویزیون، گارانتی  کتبی تعمیر تلویزیون، اعلام هزینه تعمیر تلویزیون و پیش بینی قیمت قطعات تلویزیون تنها بخشی از انبوه خدماتی است که در نمایندگی تعمیر تلویزیون به کاربران ارائه می شود. تلویزیون شما از هر مدل( LCD , LED , Plasma , CRT )  که باشد، مهم نیست؛

در نمایندگی  اصلی تعمیر تلویزیون کادری متخصص و حرفه ای آمادگی دارد تا تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با کیفیتی مثال زدنی انجام دهد. تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر انواع تلویزیون ها و آنالیز و تحلیل اختصاصی و حرفه ای انواع مدل های جدید و قدیم تلویزیون، وجه تمایز نمایندگی تعمیر تلویزیون با سایر نمایندگی ها است.

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون

  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تلویزیون های پیکسل سوخته
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر قسمت HDMI تلویزیون ها
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر کنترل انواع تلویزیون ها
  • کانال یابی و فیکس کردن تنظیمات انواع تلویزیون ها
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر ضعف آنتن انواع تلویزیون ها
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تلویزیون هایی که صدا دارند، ولی تصویر ندارد
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تلویزیون هایی که دچار آبخوردگی پنل شده اند
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تلویزیون هایی که دچار شکستگی پنل شده اند
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تلویزیون هایی که اختلالاتی در تصویر آنها به وجود آمده است
  • عیب یابی، ترمیم و تعمیر تلویزیون هایی مدار آنها سوخته یا دچار قعطی است

سرویس در محل نمایندگی تعمیر تلویزیون

همواره حمل و جابه جایی تلویزیون از دغدغه های اصلی و اساسی کاربرانی بوده است که با اختلال و مشکل در این دستگاه رو به رو هستند. سوای این مطلب که جابه جایی تلویزیون به خصوص آنهایی که در اینچ های بزرگتر هستند یا حتی تلویزیون های CRT قدیمی کاری دشوار و طاقت فرساست، خطرات و احتمالاتی را به دنبال دارد که می طلبد کاربر از سرویس در محل نمایندگی تعمیر تلویزیون استفاده کند.

با استفاده از این سرویس دیگر لازم نیست دغدغه حمل و جابه جایی این دستگاه را داشته باشید و ریسک تحمیلی این جابه جایی را بخرید. در این سرویس تنها با ثبت درخواست خود مبنی بر استفاده از خدمات سرویس در محل نمایندگی تعمیر تلویزیون می توانید مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در منزل و محل مورد نظر خود دریافت کنید و در وقت و هزینه خود نیز صرفه جویی قابل توجه ای داشته باشید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تلویزیون

در نمایندگی تلویزیون کاربر این فرصت طلایی را دارد تا با استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی یک انتخاب اصولی و منطقی داشته باشد. در نمایندگی رسمی تلویزیون همه برند های ایرانی و خارجی از جمله اسنوا، صنام، شهاب، سامسونگ، ال جی، شارپ ، پاناسونیک، سونی و … در دسترس کاربر خواهند بود.

هر یک از این برند ها با توجه به کمپانی های سازنده خود، از فناوری ها و تکنولوژی های ویژه ای برای طراحی، تولید و عرضه تلویزیون استفاده می کنند که در کلیت، ساختاری مشابه دارند، اما در جزئیات نیز تفاوت هایی دارند که سبب می شود یکی نسبت به دیگری از محبوبیت و اقبال بیشتری برخوردار باشد. در حقیقت همه چیز مربوط به ساختار و امکانات تلویزیون است که باعث می شود کاربر کشش بیشتری به آن سمت داشته باشد، هرچند که قیمت هم فاکتور مهمی است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از واحد های نمونه ای است که نیاز امروز کاربران را به خوبی شناخته ست و برای رفع و برطرف سازی آن تمامی تلاش خود را می کند. مرکز سخت افزار ایران به خوبی تشخیص داده است که کاربران در حوزه فناوری ها و تکنولوژی های جدید کجا و چه قدر مشکل و اختلال دارند. این مرکز یکی از قدرتمند ترین نهاد هایی است که می تواند در هر زمینه ای از علم الکترونیک و آی تی کمک رسان کاربران باشد.

در مرکز سخت افزار ایران مدیریت هوشمند و متخصص در راس قرار دارد که همه این تشکیلات عظیم را هدایت و رهبری می کنند. کارشناسان و تعمیرکاران در مرکز سخت افزار ایران، از میان بهترین ها انتخاب شده اند و می توانند راه گشا و چاره ساز همه مشکلات کاربران در این حوزه باشند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+