مشکلات تصویر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

مشکلات تصویر تلویزیون یکی از مشکلات شایعی است که به اشکال مختلف خود را نشان می دهد. این مشکلات می تواند ریشه در مسائل نرم افزاری و سخت افزاری داشته باشند. اگر مشکل موجود مربوط به تنظیمات دستگاه باشد، بسیار راحت تر قابل حل است. در هر صورت علت اختلال ناشی از هر مسئله ای که باشد، برای تکنسین های مرکز تعمیرات تلویزیون مهم نیست، زیرا این تعمیرکاران به خوبی با ساختار درونی انواع و اقسام تی وی ها آشنایی دارند و می توانند با ریشه یابی دقیق و مهندسانه ، مسیر تعمیر و احیانا تعویض قطعه را به خوبی پیش بگیرند و در نهایت دستگاه سالم را به کاربر باز گردانند.

مشکلات تصویر تلویزیون

بررسی مشکلات تصویر تلویزیون

خط افتادن ال سی دی تلویزیون

بر اثر فشار، گرما وکارکرد بیش از اندازه، خط عمودی روی تصویر تی وی ایجاد می شود. در حالی که بسیاری از تعمیرکاران در بررسی مشکلات تصویر تلویزیون، از تکنولوژی رفع این مشکل بی اطلاع هستند، باید بدانید که ریشه این مشکل در COF دستگاه است و باید با استفادده از تجهیزات خاص و ویژه نظیر دستگاه BONDING MACHINE آن را حل کرد.

بهم ریختگی تصویر

این مشکل نیز در COF دستگاه ریشه دارد؛ البته گاهی نیز برد تلویزیون هم در بهم ریختگی تصویر دخیل است. برای رفع این مشکل از مشکلات تصویر تلویزیون باید سریعا به یک مرکز معتبر و مجاز تعمیرات تی وی مراجعه کنید.

بهم ریختگی رنگ ها

این مشکل تصویر تلویزیون مربوط به اولین پانل ال سی دی یعنی LIQUID است. تنها راه چاره آن تعویض پنل است.

قطع شدن تصویر تلویزیون

قطع شدن تصویر یکی دیگر از مشکلات تصویر تلویزیون است. با خرابی برد تی کان که آخرین مرجع پردازش تصویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون است، تصویر تلویزیون قطع می‌شود. البته معمولا در این حالت نور زمینه یا بک لایت وجود دارد.

تصویر تلویزیون از قسمت بالا تاریک و روشن می شود و تصویر دو تایی می شود

این مشکل از مشکلات تصویر تلویزیون در قسمت پنل ریشه دارد و بسیار هم متداول است.

به وجود آمدن هاله سیاه روی تصویر

در این مشکل از مشکلات تصویر تلویزیون باید بک لایت به صورت کامل تعویض شود.

تلویزیون تصویر ندارد

تصویر نداشتن تلویزیون معمولا همراه با صدا داشتن آن است. به طوری که تلویزیون صدا دارد، اما تصویر ندارد. خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون در این اختلال دخیل است.

تعمیر تلویزیون در کرج

نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون در کرج برای عیب یابی، تعمیر و ترمیم انواع و اقسام تلویزیون ها در مدل های مختلف آمادگی دارد. اگر به عنوان شهروند کرجی تلویزیون شما درگیر اختلالات و درگیری هایی شده است و درست نمی دانید باید از کجا کمک بگیرید، تنها کافی است با واحد تعمیرات تلویزیون در کرج تماس بگیرید. اینجا یک مرکز جامع و کامل است. در اجرای تعمیرات مدل های مختلفی از تلویزیون از برند های داخلی و خارجی تسلط دارد.

تعمیرکاران مستقر در نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون در کرج با عیب یابی درست و به جا مسیر تعمیر تی وی را به درستی انتخاب و اجرا می کنند. اگر ساکن کرج هستید و با تلویزیون خود درگیر مشکلات و اختلالاتی شده اید، به راحتی می توانید به کمک مرکز تعمیرات تلویزیون در کرج دستگاه خود را تعمیر و ترمیم کنید. در این مرکز امکانات و تسهیلات بسیار متنوع و گسترده ای فراهم است.

این امکانات به هیچ وجه محدودیت ندارد و تمامی کاربران و تمام برند های تلویزیون را شامل می شود. تمامی خدمات و سرویس های این مرکز همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+