اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

مرکز تعمیرات موبایل

مرکز تعمیرات موبایل در حال حاضر با توجه به کاربرد بالای این دستگاه نیاز بسیاری از کاربران است. اگرچه خرابی‌های موبایل می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد لیکن تنها راه حل موجود جهت رفع همه‌ی آنها، مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل است.  دارندگان این دستگاه می توانند با مشاهده هر گونه اختلال و خرابی در دستگاه های خویش به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل  مراجعه و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این محصول را دریافت نمایند.

تعمیرات تخصصی موبایل

هدف نهایی مرکز تعمیرات موبایل سرویس و تعمیر قطعات و دستگاه‌های معیوب mobile است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

مرکز تعمیرات موبایل کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید با دریافت خدمات واحد تعمیرات حرفه ای موبایل  هرگونه عیب و نقص موجود در mobile های خود را – اعم از نواقص سخت افزاری و نرم افزاری- تعمیر و رفع کنید.

نمایندگی تعمیرات موبایل

با در نظر گرفتن پیشرفت تکنولوژی و دگرگونی های بسیار در صنعت موبایل، هر روز بیش از گذشته به مراکز معتبر تعمیرات موبایل نیاز هست و میتوان گفت تعمیرات موبایل به یکی از امور تخصصی بدل شده است و کار ساده ای نخواهد بود و نیاز به دقت، مهارت و تجربه ی بالایی دارد. متاسفانه در بیشتر مواقع کارشناسان تعمیرات موبایل از تخصص کافی و یا حتی تعهد برخوردار نیستند و این امر باعث سده بسیاری از کاربران نسبت به مراکز تعمیرات موبایل بی اعتماد شوند.

انجام تعمیرات موبایل هم مثل بسیاری دیگر از امور باید به درستی انجام شود و قوانین و ضوابط مربوط به خود را داشته باشد و هر کارشناسی موظف به رعایت آن است. حال این سوال مطرح میشود که مراکز تعمیرات موبایل در سطح کشور چقدر به این ضوابط پایبند هستند؟

متاسفانه بسیاری از متخصصان نسبت به چنین ضوابطی بی توجه اند و این امر باعث پایین بودن سطح کیفی تعمیرات شده است. در ادامه ی این مقاله به نکات مهم در تعمیرات موبایل به صورت تخصصی اشاره میکنیم تا کاربران بتوانند با اطمینان و آگاهی بیشتری گوشی های تلفن همراه خود را به مراکز تعمیر موبایل بسپارند و کیفیت بهتر و بالا تری را در تعمیر دستگاه خود شاهد باشند.

تعمیرات سخت افزاری موبایل

اگر از کاربران گوشی‌های تلفن همراه امروزی هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکالات فنی و سخت افزاری در دستگاه خود شده‌اید، می‌توانید با حضور در مرکز تعمیرات موبایل، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایید. کاربران کلیه مدلهای موبایل، اعم از سامسونگ، اپل، سونی، هواوی و …، –صرف‌نظر از مدل دستگاه- می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل، خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری را دریافت نمایند.

خدمات مرتبط با تعمیر سخت افزار موبایل پس از عیب یابی صحیح و شناسایی اشکال پیش آمده آغاز شده و تا بهسازی تام دستگاه ادامه می یابد. استفاده از پیشرفته ترین متدهای عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصل شرکتی دارای لیبل (پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه) برخی از پارامترهایی جاری در نمایندگی تعمیر موبایل  است که سبب پیشروی و تمایز این مرکز از سایر مراکز همکار گشته است.

تعمیر و یا تعویض باتری، رفع مشکلات سیم کارت، تعمیر صفحه نمایش انواع موبایل، تعویض گلس موبایل، تعویض ویبره موبایل و … برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با سخت افزار موبایل است که با حضور در مرکز تعمیرات موبایل قابل دریافت است.

تعمیر ویبره موبایل:

یکی از اشکالات مشاهده شده در موبایل های امروزی، مشکل کار نکردن ویبره است. خرابی ویبره موبایل ممکن است به دلیل وجود اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در این بخش از دستگاه اتفاق بیفتد که تعیین این مسئله –یعنی سخت افزاری یا نرم افزاری بودن علت کار نکردن ویبره- نیاز به بررسی دستگاه و تنظیمات مرتبط با این بخش دارد.

خوشبختانه تعمیر خرابی‌های پیش آمده در ویبره موبایل کار چندان سختی نیست و با اندک دستکاری قابل انجام است. تعویض ویبره کار چندان دشوار و یا زمانبری نیست و با اندک دستکاری در سخت افزار دستگاه توسط کارشناسان تعمیر موبایل ایسر قابل انجام است. جهت تعمیر ویبره موبایل ایسر، توصیه می‌شود ابتدا بخش نرم افزاری مربوطه بررسی گردد و از فعال بودن ویبره موبایل اطمینان حاصل شود.

تعمیر باتری موبایل:

کارشناسان ما در واحد تعمیر باتری موبایل، دستگاه تحویل داده شده به این مرکز را، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزاتِ عیب یابی بررسی کرده و در صورت محرز شدن خرابی باتری، اقدامات لازم جهت تعویض و یا تعمیر آن را آغاز می نمایند.

اگر شما نیز از کاربران گوشی های هوشمند امروزی هستید و در حال حاضر اشکالاتی در باتری دستگاه مورد استفاده تان بوجود آمده است می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل و حضور در پارت تخصصی مربوطه اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه را مرتفع سازید. تعمیرات موبایل در این مرکز صرفاً مرتبط با بخش سخت افزاری دستگاه نیست و کاربران گرامی می توانند با مراجعه به این مرکز خدمات نرم افزاری مرتبط را نیز دریافت نمایید.

تعمیرات نرم افزاری موبایل

تعمیرات نرم افزاری موبایل از دیگر سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیر موبایل  است که با استفاده از بروزترین تجهیزات و باکس های این حوزه انجام می پذیرد. دارندگان کلیه برندهای موبایل می توانند در صورت بروز اشکالات نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. اِعمال تعمیرات نرم افزاری بر روی انواع موبایل‌ها در این مرکز، صرفاً پس از طی روند عیب یابی و تشخیص علل اشکالات پیش آمده انجام می پذیرد.

کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیر موبایل تسلط و تخصصی تام در حوزه فعالیت خویش داشته و در تلاشند تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در حیطه تعمیرات موبایل عرضه نمایند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات نرم افزاری موبایل که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از:

تعمیر و اصلاح ایراد مشکلات بلوتوث موبایل، برطرف کردن مشکل پرش در صفحه نمایش، رفع مشکلات آنتن‌دهی موبایل، رفع مشکلات مربوط به تنظیمات نرم افزاری، رفع ویروس‌ها، افزایش سرعت موبایل، بازیابی اطلاعات از دست رفته موبایل و … .

نکات مهم در تعمیر تخصصی موبایل

1. دارا بودن تمام ابزارهای لازم برای تعمیرات موبایل :

قطعا مهم ترین نکته در مرکز تعمیرات موبایل برخورداری از امکانات بالا در این خصوص میباشد که نقش بسیار تعیین کننده ای درکیفیت تعمیر دارد. گوشی های موبایل دستگاه های بسیار ظریفی هستند که باید در حین تعمیر آن ها از ابزار های تخصصی استفاده شود.

به طوری که یک متخصص با دانش بالا اگر به ابزار مناسب مجهز نباشد عملا نمیتواند مشکلات را به خوبی شناسایی و در جهت تعمیر آن اقدام کند. برای مثال به منظور جداسازی قاب آیفون ها ابزار های اختصاصی این امر لازم میباشد و با استفاده از آن به راحتی میتوان قاب را از گوشی جدا کرد. پس لازم است این نکته را حتما مورد توجه داشته باشید.

2. اطلاع کامل از مراحل جمع کردن گوشی تعمیر شده :

جمع کردن وسیله ی تعمیر شده یکی از نکات بسیار مهمی است که برای گوشی های موبایل هم صدق میکند و برای انجام آن نیاز به دقت و مهارت بسیار بالایی میباشد. بسیار هستند تعمیرکارانی که بعد از تعمیر گوشی نمیدانند باید چه مراحلی را برای جمع کردن دستگاه تعمیر شده طی کنند.

این نکته را از یاد نبرید که مسلط بودن به جمع کردن موبایل تعمیر شده در مرکز تعمیرات موبایل امری بسیار ضروری میباشد.

3. تمیز و مرتب کردن محیط و میز کار :

یکی از نکات مهم که کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل نباید آن را از یاد ببرند تمیز کردن محیط کارشان میباشد. این نکته به بهبود کیفیت تعمیر کمک شایانی میکند. تیم آموزشی مرکز تعمیرات موبایل  باید پس از جداسازی قطعات موبایل آن ها را به خوبی مرتب کنند تا دقت شان در مراحل تعمیر بر اثر مرتبی و شلوغی پایین نیاید.

4. استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال :

مرکز تعمیرات موبایل برای بهبود در عملکرد تعمیر ملزم به استفاده از فطعات با کیفیت هستند. این امر سبب میشود تا تعمیرات موبایل با سرعت بیشتری انجام شود. به عنوان یک کاربر اگر قصد کسب اطمینان بالا از تعمیر گوشی موبایل خود را داشته یاشید، دقت کنید مرکز تعمیرات موبایل ضمن ارائه ی کیفیت بالا، حتما از قطعات اورجینال و اصلی مخصوص همان برند استفاده کنند.

5. عودت سیم کارت و حافظه ی اس دی به مشتری :

یکی دیگر از نکاتی که توجه به آن بسیار مهم است، پس دادن این دو قطعه در حین انجام مراحل تعمیر است. چرا که این دو قطعه هیچ نقشی در انجام تعمیرات موبایل نخواهند داشت و اطلاعات شخصی کاربر در آن نهفته است. دیده شده بسیاری از مراکز تعمیر اقدام به پس دادن این قطعات نمیکنند . این امر موجب بی اعتمادی مشتریان را فراهم می اورد.

6. به روز بودن علم و اطلاعات متخصصان :

آن چه خیلی در مرکز تعمیرات موبایل اهمیت دارد، این است که یک تعمیر کار خوب باید تسلط کافی به اطلاعات روز دنیا داشته باشد. چرا که ابزارهای الکترونیکی ساختار پیچیده ای دارند و به هیچ عنوان نمیتوان فقط با اتکا بر تجربه به تعمیر آن ها واقف بود. همچنین گوشی های موبایل روز به روز مدرن تر و پیشرفته تر از قبل میشوند، پس کارشناس باید مدام در حال کسب اطلاعات جدید هم باشد.

خدمات مرکز تعمیرات موبایل

 • تعمیرات آی سی صدا سوخته
 • برطرف کردن ارورهای گوشی
 • حل مشکل وای فای mobile
 • حل مشکل بلوتوث mobile
 • حل مشکل ویروسی شدن mobile
 • حل مشکل کند کار کردن mobile
 • حل مشکل هنگ کردن mobile
 • رفع مشکل خاموش شدن mobile
 • فلش نرم افزاری mobile
 • تعمیر عدم آنتن دهی mobile
 • تعمیر مشکل خالی شدن باتری mobile

 • تعمیر تاچ و ال سی دی mobile
 • تعمیر دکمه ی پاور mobile
 • ترمیم و یا تعویض باتری mobile
 • تعمیر و اصلاح نواقص دوربین mobile
 • رسوب زدایی mobile
 • تعمیر مشکل عدم شناسایی سیم کارت
 • تعمیر  سوکت USB
 • تعویض قاب پشت mobile
 • رفع ایراد اسپیکر مکالمه
 • تعمیرات آی سی تغذیه چسبی
 • تعمیر گوشی که شارژ نمی شود

مرکز تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران

تعمیر موبایل یکی از اصلی ترین خدمات مرکز سخت افزار ایران است. این مرکز با به کارگیری برترین کارشناسان حوزه ی تعمیر و ترمیم دستگاه های الکترونیک خدماتی متمایز و بی نقص را به کاربران گرامی ارائه می نماید. این مرکز ضمن جذب مهندسین توانا با کیفیت ترین امکانات را در اختیار کارشناسان خود قرار داده است . ازین رو شاهد خدماتی با بهترین کیفیت هستیم. تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل در این مرکز به کمک پیشرفته ترین ابزار آلات به کاربران گرامی ارائه می گردد. ازین رو هیچ گونه نگرانی در خصوص تعمیر گوشی های تلفن های خود نداشته باشید. با یک بار مراجعه به مرکز سخت افزار ایران متوجه کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز خواهید شد.

اخبار و خواندنی های موبایل را در بخش ذیل پیگیری نمایید. تازه ترین های موبایل در این قسمت در اختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد.

لینک های مفید:

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اپل / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / مرکز تعمیر موبایل / تعمیرات گوشی / تعمیر گوشی

نمایندگی تعمیرات گوشی / تعمیرات گوشی ایسوس / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات گوشی ال جی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات گوشی سونی / تعمیرات گوشی هواوی /

امتیاز شما به این نوشته