اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

مرکز تعمیرات لپ تاپ

تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ با حضور در مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است. تعمیرات لپ تاپ انجام شده در این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و جدیدترین ترفندها، بهبود و ارتقاء عملکرد دستگاه های معیوب و بازیابی کیفیت اولیه آنها را سبب گشته است. کارشناسان این مرکز با تمرکز بر ساختار کلی و جزیی لپ تاپ و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این دستگاه یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ محدود به برند و مدل خاص نیست؛ از همین رو شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های خویش به این مجموعه مراجعه و تخصصی ترین خدمات و سرویس های ممکن در حوزه تعمیرات laptop را دریافت نمایید.

مرکز تعمیرات لپ تاپ

خدمات مرکز تعمیرات لپ تاپ

خدمات مرکز تعمیرات لپ تاپ در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری به کاربران گرامی ارائه می گردد. در این مقاله به تشریح این خدمات می پردازیم.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ

در صورتی که با بررسی لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن سخت افزاری تشخیص داده شود، دستگاه معیوب به پارت سخت افزاری مرکز تعمیرات لپ تاپ تحویل داده خواهد شد. رایج ترین اشکالات پیش آمده در لپ تاپ ها که سخت افزاری هستند و در مرکز تعمیرات لپ تاپ مرتفع می گردند عبارتند از:

خرابی شارژر لپ تاپ

روشن نشدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه، خاموش شدن دستگاه بعد از مدت زمان کمی و مواردی از این دست برخی از علائم خرابی در شارژر لپ تاپ است. خدمات مرتبط با این بخش با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ  قابل دریافت است.

خرابی صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ

کار نکردن تمامی کلیدها و یا تعدادی از آنها، جدا شدن یک یا چند کلید از صفحه، ایراد ظاهری در کلیدها به خاطر ضربه و یا حرارت و… . خدمات مرتبط با این بخش نیز با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است.

خرابی باطری لپ تاپ

روشن نشدن دستگاه حتی به همراه شارژر، خاموش شدن دستگاه بعد از زمان کمی، شارژ نشدن دستگاه و… برخی از نشانه های خرابی باتری لپ تاپ است.

خرابی LED و LCD لپ تاپ

سوختگی پیکسل، روشن شدن لامپ و نداشتن data، ایجاد خطوط سیاه، شکستگی کامل، نداشتن نور و… برخی از علائم وجود خرابی در ال سی دی لپ تاپ است. مرکز تعمیرات لپ تاپ ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و رفع نواقص ایجاد شده در این بخش از لپ تاپ است.

خرابی مادربرد لپ تاپ

برخی از علائم و نشانه های وجود خرابی و نقص در عملکرد مادربرد لپ تاپ عبارتند از: نصب نشدن ویندوز، روشن نشدن دستگاه، شارژ نشدن دستگاه، خاموش شدن دستگاه، کند شدن شدید دستگاه، عمل نکردن کلیدها، تصویر نداشتن دستگاه، ایجاد تصویر تنها درخروجی مانیتور، پرش تصویر، به هم ریختگی رنگ تصویر .. رفع این اشکالات و سایر اشکالات سخت افزاری لپ تاپ در مرکز تعمیرات لپ تاپ انجام می پذیرد.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ

خدمات دیگر ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ مرتبط با بخش نرم افزاری است. برخی از سرویس های نرم افزاری که با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ  قابل دریافت است عبارتند از:

 • نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت در مرکز تعمیرات لپ تاپ
 • نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)
 • بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن
 • نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال)
 • نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ ها
 • ارتقا و آپگرید لپ تاپ در مرکز تعمیرات لپ تاپ
 • نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ

تعمیر قطعات لپ تاپ

تعمیر قطعات لپ تاپ از دیگر خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ است که در پارت های مجزا و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان حوزه سخت افزار انجام می پذیرد. دارندگان دستگاه های لپ تاپ می توانند با بروز هر گونه خرابی در قطعات دستگاه خویش به مرکز تعمیر لپ تاپ مراجعه کرده و با حضور در پارت تعمیر قطعات لپ تاپ سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. شایان ذکر است تمامی قطعاتی که در مرکز تعمیر قطعات لپ تاپ جهت تعویض استفاده می گردند دارای برچسب اورجینال شرکت تولیدکننده –جهت اطمینان از کیفیت ساخت کالا- می باشند. برخی از خدمات ارائه در مرکز تعمیرات لپ تاپ عبارتند از:

 • تعمیر قاب لپ تاپ در مرکز تعمیر قطعات لپ تاپ
 • تعمیر بلندگوی لپ تاپ
 • تعمیرات دیسک لپ تاپ
 • تعمیرات باتری لپ تاپ در مرکز تعمیر لپ تاپ
 • تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ و …
 • تعمیر و تعویض قاب و لولای لپ تاپ
 • تعمیر کیبورد لپ تاپ
 • تعمیر لولای لپ تاپ
 • تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ
 • تعمیر هارد لپ تاپ در مرکز تعمیر لپ تاپ
 • تعمیر فن لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ

مرکز تعمیرات لپ تاپ یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لپ تاپ بوده و تعمیر یا تعویض تمامی قطعات در این مرکز، به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌گردد. گفتنی است مرکز فنی تعمیر لپ تاپ خدمات خود را در زمینه ی تعمیر  و تعویض  قطعات لپ تاپ در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه می‌نماید. برخی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز در بخش زیر شرح داده می شود:

تعمیرات مشکل No-Power لپ تاپ

نقص No-Power یا روشن نشدن لپ تاپ از جمله مشکلاتی است که همواره توسط کاربران گزارش می شود. آغاز کار متخصصین مرکز تعمیرات لپ تاپ در این مرحله، بررسی نشانه‌های اعلام شده از سوی مشتری با توجه به مدل دستگاه است. در این مرحله ولتاژ مدار مطابق شماتیک مادربرد لپ تاپ کنرل می‌گردد. سپس کلیه‌ی مسیرهای ورودی برق لپ تاپ بررسی و کارشناسی می‌شود تا از این طریق بخش آسیب‌دیده شناسایی شود.

انجام  این مراحل ممکن است مدت زمان زیادی به طول انجامد. پس از طی مراحل تشخیص و عیب‌یابی، کادر فنی مرکز تعمیرات لپ تاپ، مراحل تعمیر را به کمک پیشرفته‌ترین تجهیزات انجام خواهند داد.

 تعمیرات مشکل No-Boot لپ تاپ

مشکل No-Boot زمانی رخ می دهد که لپ تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود. در چنین مواردی کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ  به  کنترل سیگنال‌های خروجی گرافیک پرداخته و پس از بررسی نتایج، مشکل پیش آمده را تشخیص می‌دهند.

مشکل No-Boot ،  در اکثر موارد ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ  می باشد. کادر مرکز تعمیرات لپ تاپ پس ازطی مراحل عیب یابی،  تعمیرات لپ تاپ شما را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ

ممکن است مشکل لپ تاپ شما مربوط به آسیب دیدن مادربرد و یا سوختن آن باشد. مادربرد از قطعات الکترونیکی تشکیل شده که دارای توان مشخص و تعیین شده‌ای هستند. این قطعات ممکن است در اثر آسیب‌هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک‌های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ، دچار خسارات و آسیب‌های جزئی و یا کلی شوند.

کادر فنی مرکز تعمیر لپ تاپ پس از کنترل ظاهری لپ تاپ و مسیریابی جریان، قطعات آسیب‌دیده را جستجو و نسبت به تعویض و جای‌گذاری قطعه‌ی جدید اقدام خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض قطعات استفاده خواهند کرد .

تعمیر داغ شدن شدید لپ تاپ

مشکل داغ‌شدن و خاموش‌شدن ناگهانی  از مشکلات شایع در تمام لپ تاپ‌ها  است. توصیه می شود از قرار دادن لپ تاپ روی پتو،‌ فرش، موکت و کلیه‌ی سطوح پرزدار خودداری نمایید‌. در صورتی که لپ تاپ شما بیش از حد داغ شده است هرچه سریعتر با متخصصین و کارشناسان تعمیرلپ تاپ تماس بگیرید زیرا ممکن است در صورت تداوم روند داغی ، قطعات مادر برد در معرض خطر قرار بگیرند. کارشناسان فنی مرکز تعمیر لپ تاپ  قبل از آنکه قطعات مادر بورد لپ تاپ، آسیب ببیند فن لپ تاپ را سرویس کرده و مشکل شما را برطرف خواهند ساخت.

توجه داشته باشید که در صورت ایجاد صدای غیرطبیعی توسط فن لپ تاپ، به هیچ عنوان آن را روشن نکنید. ممکن است لپ تاپ شما حتی سه ماه در این وضعیت کار کند اما در این وضعیت سایر قطعات لپ تاپ نیز آسیب دیده و در معرض خطر قرار خواهند گرفت. مهم تر اینکه در این وضعیت سایر اجزای مادر برد نیزدر حال تخریب است و به زودی تصویر لپ تاپ شما هم دچار مشکل جدی خواهد شد.

تعمیر صدای بلند لپ تاپ

صدای غیرطبیعی لپ تاپ مشکلی است که بسیاری کاربران از آن شکایت دارند. قطعاتی در لپ تاپ هستند که به دلیل عملکرد مکانیکی صدا تولید می کنند. فن و هارد از جمله‌ی این قطعات هستند اما سایر قطعات لپ تاپ در حالت عادی نباید صدایی داشته باشند. صدای فن و هارد نیز در حالت طبیعی بسیار ناچیز است. لذا در صورت شنیدن صدای غیرعادی، لپ تاپ شما مشکل پیداکرده و نیاز به تعمیر دارد.

صدای هارد لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم است و  تا زمانی که  گوش را به لپ تاپ نزدیک نکنید متوجه آن نمی شوید، اما وقتی صدای منظم تق تق از لپ تاپ شنیده شود و خصوصا چنانچه عملکرد لپ تاپ نیز بطور واضح غیر عادی باشد، ممکن است هارد آسیب دیده باشد، اگر اطلاعات هارد ارزشمند است باید هرچه سریعتر از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. هر بار که لپ تاپ شما بوت می شود ممکن است آخرین باری باشد که شما به اطلاعات دسترسی دارید . البته کادر فنی مرکز تعمیرات لپ تاپ قادر هستند تا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات از جمله دستگاه PC3000 اطلاعات شما را بازیابی کنند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با حوزه های نرم افزار و سخت افزار دستگاه های الکترونیکی و خانگی هوشمند امروزی است. این مرکز به دلیل حضور کارشناسان و مهندسان زبده این حوزه توانسته است خواست و نیاز بسیاری از کاربران را برآورده سازد. مرکز سخت افزار ایران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران –به ویژه خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ – ، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است.

مرکز سخت افزار ایران با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند. تخصیص واحدهای مجزای تعمیراتی به هر یک از دستگاه ها و محصولات سبب گشته تا در هر پارت، خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران ارائه گردد و تمرکز بر یک محصول و ساختار آن، کیفیت سرویس دهی در هر پارت را ارتقاء بخشد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز سخت افزار ایران و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی سرویس ها و تعمیرات مرتبط با آن دستگاه را به همراه ضمانت و گارانتی خدمات دریافت نمایید.