1. خانه
  2. اخبار
  3. اخبار و خواندنی های دستگاه کپی
  4. شارژ کارتریج لیزری

شارژ کارتریج لیزری

شارژ کارتریج لیزری در مرکز سخت افزار ایران ، توسط مهندسین با تجربه ی این مرکز انجام می گردد . کارشناسان ما برای این کار ، از دانش فنی بالای خود استفاده کرده و با دقت هرچه تمام تر ، به ارائه ی این خدمت می پردازند. واحد شارژ کارتریج لیزری ، به منظور انجام تخصصی این خدمت ، راه اندازی شده است . در این مطلب ، قصد داریم شما را با شارژ این نوع کارترج ، آشنا کنیم .

کارتریج چیست؟

بد نیست ابتدا توضیح کوتاهی در مورد کارتریج داشته باشیم . کارتریج یا Cartridge، منبع تامین رنگ در پرینترها است. در کارتریج های جوهر افشان ، جوهر و در نمونه های لیزری ، تونر استفاده می شود . جالب است بدانید که استفاده از تونر ، دارای مزایایی نسبت به استفاده از جوهر است . از جمله این که تونر ، دیر خشک می شود و عمر بیشتری نسبت به کارتریج دارد ، اما قیمت بیشتری نسبت به کارتریج پرینترهای جوهری دارد .

شارژ کارتریج لیزری

شارژ یا تعویض کارتریج لیزری ؟

طبق گفته ی کارشناسان مرکز شارژ کارتریج لیزری مرکز سخت افزار ایران ، شارژ کارتریج به طور کلی ، به صرفه تر از تعویض آن با یک کارتریج جدید است . چرا که می توان گفت شارژ کاتریج یکی از ارزانترین روش هاست ، در حالی که برای تعویض کارتریج پرینتر لیزری ، باید هزینه ی بسیاری را پرداخت کنید . نکته ی دیگری که حائز اهمیت است این است که ، تقریباً پس از هر بار شارژ می توان حدود ۸۰ درصد کارکرد یک کارتریج اورجینال را بدست آورد .

این نکته ، باعث می شود که تفاوت چندانی بین کارتریج شارژ شده باکارتریج نو وجود نداشته باشد . همچنین جالب است بدانید که اگر شارژ کاتریج بطور کامل انجام شود و تونر استفاده شده از جنس مرغوب باشد ، می توان تا ۸۰ درصد تعداد چاپ و ۸۰ درصد کیفیت چاپ را نسبت به یک کارتریج اورجینال بدست آورد.البته کیفیت چاپ یک کارتریج نیز ارتباط مستقیمی با تونر و قطعات جانبی کاتریج دارد. شارژ کارتریج لیزری ، در مرکز سخت افزار ایران ، برای شما کاربران گرامی انجام می گردد .

نکات کلیدی در شارژ کارتریج لیزری

تخصص بالا

نکته ی بسیار مهم در مورد شارژ کارتریج لیزری این است که این کار نیازمند برخورداری از تخصص بالایی می باشد. اگرچه برخی کاربران ، کارتریج پرینتر خود را در منزل شارژ می کنند ، اما باید بدانید که چنانچه دارای مهارت و تجربه ی کافی برای این کار نباشید ، ممکن است به دستگاه خود آسیب برسانید .

لذا توصیه می کنیم چنانچه کارتریج پرینتر شما نیاز به شارژ داشت ، آن را به واحد شارژ کارتریج لیزری مرکز سخت افزار ایران سپرده و از انجام خدمات مورد نیاز ، در بالاترین سطح کیفی ، اطمینان داشته باشید .

کیفیت مواد مصرفی

البته درست است که با جایگزینی یک کارتریج جدید ، از کیفیت چاپ بالاتری برخوردار خواهیم بود ، اما با توجه به هزینه ی بالا ، بهتر است قبل از هرچیز ، مشخص کنیم که به چه میزان کیفیت نیاز داریم . همکاران ما در واحد شارژ کارتریج لیزری معتقدند که اگر کارتریج مورد نظر برای یک پرینتر سیاه و سفید باشد می توان چنین نتیجه گیری کرد که هدف در پرینترهای تک رنگ ، چاپ متون و اسناد با کیفیت متوسط است .

کارتریج های شارژ شده امکان چاپ با ۸۰ درصد کیفیت کارتریج اصل را به کاربر می دهند . پس در این مورد ، مقرون به صرفه است که کارتریج مورد نظر را شارژ نمائیم . اما چنانچه کارتریج مورد نظر ، رنگی باشد باید کمی دقت بیشتری کرد . در کارتریج های لیزری رنگی ، که شامل چهار کارتریج مشکی / زرد / قرمز و آبی است ، نیاز به بررسی بیشتر کیفیت چاپ مد نظر کاربر است .

اگرچه شارژ کارتریج های لیزری رنگی نیز مانند کارتریج های اصل ، مرسوم و متداول است ، اما در واحد شارژ کارتریج لیزری ، این میزان کیفیت کار است که در نهایت ، انتخاب را برایمان مشخص می کند . این را باید بدانید که پرینترهای لیزری رنگی ، برای چاپ حرفه ای تصاویر روی کاغذ گلاسه به کار نمی روند ، پس نیازی به کیفیت صد درصدی نداریم . لذا حالا که به کیفیت فوق العاده ای نیاز نیست ، با شارژ کردن کارتریج ، هزینه ی اضافی خرید کارتریج نو را از لیست هزینه های خود حذف کنید .

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، ارائه دهنده ی تعمیرات کلیه محصولات الکترونیکی با برند های مختلف ، به کاربران گرامی می باشد . مدیریت این مرکز ، به منظور افزایش کیفیت خدمات ارائه شده ، واحدهای مجزایی را به تعمیرات هر محصول اختصاص داده است .

بدیهی است که در این شرایط ، تمرکز متخصصین افزایش یافته و شاهد ارائه ی خدمات با کیفیت تری در مرکز سخت افزار ایران می باشیم . در صورت وجود هرگونه سوال در مورد خدمات گسترده ی این مرکز ، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

تعمیر موبایل
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+