021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی کاربر را کمک می کند تا انتخابی بهتر و مناسب تر داشته باشد. همه ما می دانیم که دستگاه های کپی در مدل های مختلفی عرضه می شوند. هر مدل بر اساس توانایی ها و ظرفیت هایی که دارد، عملکردی متفاوت از خود نشان می دهد. نکته مهم اینجاست که کاربر هوشمند نوع نیاز و هدف خود را از خرید مشخص کند و با در نظر گرفتن این دو فاکتور مهم و دیگر فاکتور ها که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، انتخابی بهینه و ارزنده داشته باشد.

نکات مهم در راهنمای خرید دستگاه فتوکپی

پیش از بررسی نکات راهنمای خرید دستگاه فتوکپی باید بدانید همه دستگاه های کپی با وجود تفاوت هایی که در عملکرد و توانایی و قدرت دارند، از لحاظ ساختار مشابه و مشترک هستند. همه آنها از اجزائی نظیر درام(drum)، گیرنده نور(یا تسمه)، دسته‌ای از سیم‌ها،  لامپ و عدسی‌ها، تونر و Fuser و… تشکیل شده اند که هر بخش وظایف خاصی را بر عهده دارد که مورد این بحث نیست.

فاکتور های مهم در انتخاب یک دستگاه کپی مناسب

توان چاپ در هر ماه

به عنوان اولین نکته در راهنمای خرید دستگاه فتوکپی باید بگوییم که با توجه به میزان نیاز به چاپ در طول یک ماه، دستگاهی متناسب با شرح حال خود تهیه کنید.

توانایی کپی دو رو

توانایی کپی دو رو تقریباً زهینه کاغذ مصرفی  دستگاه را نصف می کند و نقش بسزایی در حفظ محیط زیست دارد. در عین حال ممکن است این قابلیت برای کاری که قرار است کاربر با دستگاه کپی انجام دهد، بسیار مهم باشد.

قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی تصویر و اسناد

 در راهنمای خرید دستگاه فتوکپی توجه به قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی اسناد و مدارک خالی از اهمیت نیست. اگر قرار است از این قابلیت استفاده های زیادی کنید، باید به وجود آن در دستگاه مورد نظر خود توجه کنید.

زمان شروع به کار دستگاه

این قابلیت برای آن دسته از کاربران مهم است که در طول روز کپی های تکی بسیاری توسط دستگاه می گیرند و در فاصله های زمانی ایجاد شده دستگاه را خاموش می کنند.

سرعت دستگاه کپی

سرعت تکثیر یکی دیگر از پارامترهایی است که در راهنمای خرید دستگاه فتوکپی مورد توجه است. به عنوان یک راهنمای کلی، اگر تعداد تکثیر ماهانه کاربر حدود ۶۰۰۰ برگ باشد، سرعت تکثیر ۲۰ تا ۳۰ برگ در دقیقه، می تواند سرعت مناسبی باشد.

امنیت دستگاه کپی

در لیست راهنمای خرید دستگاه فتوکپی توجه به امنیت دستگاه انکار ناپذیر است. برخی از دستگاه های کپی کاربر را با رمز ورود شناسایی می کنند یا اینکه امکان دخیره سازی اسناد را دارند. در هر صورت باید بنابر نیاز خود این ویژگی را در نظر بگیرید.

چندکاره بودن دستگاه کپی

چندکاره بودن دستگاه کپی در اکثر موارد کاربر را دچار اشتباه می کند. به شما می گوییم که اشتباه نکنید و تنها زمانی از یک دستگاه چندکاره استفاده کنید که واقعا به همه کارهایی که انجام می دهد، نیاز داشته باشید. در این صورت در هزینه های شما صرفه جویی قابل توجهی خواهد شد.

تعمیرات چاپگر در تهران

مرکز تعمیرات چاپگر یک واحد امن و ایمن است که به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. منظور از چاپگر هر نوع ماشین و تجهیزات اداری و دفتری است که وظیفه چاپ سندی را بر عهده دارد. انواع پرینتر ها، انواع دستگاه های کپی، دستگاه های متنوع فکس و انواع اسکنر  ها در حوزه چاپگر ها تقسیم بندی می شوند. هر یک از این دستگاه ها مدل های مختلفی دارند که کارایی و عملکرد های متفاوتی را از خود ارائه می دهند. در مرکز تعمیرات چاپگر در تهران تعمیرکاران و تکنسین ها بهترین خدمات این حوزه را همراه با ضمانت نامه های کتبی و رسمی ارائه می دهند. هر یک از این تکنسین ها در زمینه کاری خود تسلط کامل دارند و کیفیت را چاشنی همه خدمات تعمیراتی خود می کنند. در واحد تخصصی تعمیرات چاپگر در تهران در کنار عیب یابی، ترمیم و تعمیر و سرویس های دوره ای انواع چاپگر ها، بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی اولیه نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد. هر کاربر مطابق با ساختار دستگاه خود می تواند از این خدمات استفاده کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.