دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ از جمله سوالات متداول کاربران لپ تاپ ها می باشد . در این مقاله به بررسی این پرسش و پاسخگویی به آن می پردازیم. ممکن است در هنگام کار با سیستم خود با خاموش شدن ناگهانی آن مواجه شوید . خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ دلایل زیادی دارد و نکته ی  اساسی ‌اینجاست که رایانه‌ها بسیار شگفت‌انگیز‌تر از آنند که ما فکر می‌کنیم.دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

یکی از این شگفتی‌ها، مربوط به سیستم «خود صیانتی» یا Self-Protecting آن‌ها می‌شود که در مواقع حساس و بحرانی سیستم را به کلی خاموش یا Shut Down می‌کنند. ‌در این مواقع باید از خاموش شدن دستگاه خود خوشحال باشید.  اما دلایل دیگری نیز می توانند از جمله دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ باشند. به طور کلی عواملی که موجب خاموشی لپ تاپ شما می شوند به عیوب سخت افزاری یا نرم افزاری سیستم شما مرتبط هستند .

بررسی دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

دراین قسمت دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ مورد بررسی قرار می گیرد. متخصصین ما درمرکز سخت افزار ایران ضمن طی مراحل عیب یابی و تشخیص صحیح ، سیستم شمارا در اسرع وقت تعمیر خواهند کرد . تعمیرات لپ تاپ در کارگاه مخصوص و با تجهیزات مدرن انجام می گردد. جهت آشنایی با برخی از دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ متن ذیل را مطالعه نمایید.

درجه حرارت بالا

یکی از مهم ترین دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ به ویژه ‌هنگام انجام فعالیت‌های گرافیکی مانند بازی، حرارت بیش از معمول یا به اصطلاح Over-Heating سیستم است. این موضوع در ‌لپ‌تاپ بیشتر صدق می‌کند و معمولا گرفتگی منافذ سیستم یا ضعف فن از دلایل اصلی آن است‌.

بدافزارها

یکی دیگر از دلایل نادر خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ، می‌تواند وجود یک بدافزار بر روی سیستم باشد. برخی از این بدافزار‌ها اقدام به خاموش و روشن کردن دستگاه می‌کنند. این موضوع معمولا در مواردی رخ می‌دهد که کلید خاصی را فشار دهید یا برنامه خاصی را اجرا نمایید. در این شرایط بد‌افزار برای حفاظت از خود یا انجام کاری خاص، سیستم را خاموش می‌کند .

نقص فنی یکی از سخت‌افزار‌ها

یکی دیگر از دلایل عمده خاموشی اتفاقی دستگاه، ‌نقص سخت افزاری است؛ بنابر‌این، اگر به تازگی اقدام به نصب سخت افزاری جدید کرده‌اید، این امر می‌تواند دلیل اصلی خاموشی اتفاقی دستگاه باشد.

 ولتاژ نامناسب شارژر

خاموشی ناگهانی لپ تاپ  می‌تواند ناشی از ولتاژ نامناسب شارژر شما باشد ، به ویژه هنگامی که ‌بازی می‌‌کنید، این نکته را باید در نظر داشته باشید که برخی از بازی‌های رایانه‌ای به ولتاژ بالاتر‌ از حد معمول نیاز دارند.

 خرابی یا از کار افتادن درایور گرافیک یا Display

نصب سیستم عامل جدید و تغییر درایور کارت گرافیک یا Display نیز می‌تواند از جمله دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ باشد ، به ویژه اگر وارد  تنظیمات BIOS نیز شده باشید .

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ یکی از خدمات فوق تخصصی در مرکز سخت افزار ایران است. در این مقاله دلایل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ مورد بررسی قرار گرفت. در صورتی که شما نیز با این مشکل مواجه هستید و خاموشی ناگهانی لپ تاپ شما را آزار می دهد. بدون اتلاف وقت با مرکز تعمیرلپ تاپ تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت روند تعمیرات را آغاز خواهند نمود. تعمیراتی بدون بازگشت را در مرکز سخت افزار ایران تجربه خواهید کرد. سرعت و دقت در تعمیرات لپ تاپ ، بهره مندی از تعمیرکاران ارشد ، اخذ هزینه ی مناسب و ارائه ی گارانتی پس از تعمیرات از جمله مزایای تعمیرات در این مرکز می باشد.

تعمیر لپ تاپ / تعمیرات لپ تاپ / خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ / تعمیر شارژر لپ تاپ / علت خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ / تعمیرات تخصصی لپ تاپ / تعمیر قاب لپ تاپ / خش خش اسپیکر لپ تاپ /خرابی شارژر لپ تاپ / تعمیر لولای لپ تاپ / تعمیر کیبورد لپ تاپ / تعمیر لپ تاپ آب خورده / آموزش تعمیرات لپ تاپ / تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ / تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ / تعمیر آداپتور لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با هدف دستیابی به مفهوم واقعی خدمات متمایز و باکیفیت به فعالیت می پردازد. مجموعه کارشناسان فنی این مرکز طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌ و پس آنالیزها و آزمون های متعدد به همکاری فراخوانده شده اند. مدیریت مرکز سخت افزار ایران به‌روزترین تجهیزات را در اختیار مهندسان و کارشناسان خود قرار داده است.  به این ترتیب تعمیرات در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

 بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است .تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش می گردد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+