021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

خرید اسپلیت

در طی ده سال اخیر و با ورود دستگاه های اسپلیت، تحول عظیمی در شیوه تهویۀ خانه ها و سازمانها ایجاد شده است. کارایی بالا، کاربرد آسان و کیفیت بالای این محصولات سبب گشته تا نظر بسیاری از کاربران به آنها جلب شود و دیگر جایی برای خودنمایی کولرهای گازی پنجره ای باقی نماند. دستگاه های برودتی اسپلیت مزایای بیشماری در قیاس با کولرهای گازی و حتی آبی دارند، به همین دلیل فروش بسیار بیشتری نسبت به انواع کولرها پیدا کرده‌اند. اگر خیال خرید اسپلیت را دارید می توانید با حضور در مرکز سخت افزار ایران، تخصصی ترین مشاوره های مرتبط با این محصول را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

کارشناسان زبدۀ حاضر در مرکز سخت‌افزار ایران به دلیل آشنایی با تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اسپلیت‌های موجود در بازار، قادر هستند تا بخشی از علمی‌ترین و تخصصی‌ترین اطلاعاتِ مورد نیازِ پیش از خرید اسپلیت را در اختیار شما قرار دهند. آگاهی از چنین اطلاعاتی، به شما این امکان را می‌دهد تا انتخابی معقول‌تر و هوشمندانه‌تر داشته باشید.

نکات مهم پیش از خرید اسپلیت

مرکز سخت افزار ایران ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش و خرید اسپلیت و خدمات پس از آن، به هموطنان گرامی است. ‌‌متقاضیان خرید اسپلیت می توانند پس از حضور در مرکز سخت افزار ایران و دریافت مشاوره های مورد نیاز نسبت به خرید و تهیه آن اقدام نمایند. کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تخصصی ترین اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار خریداران محترم قرار می دهند و بدین واسطه، آنها را در لذتِ داشتنِ یک خرید مقرون بصرفه و مناسب یاری می دهند.

دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در این مرکز سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید.

برخی از نکات مهم که پیش از خرید اسپلیت:

پیش از اقدام به خرید اسپلیت اطلاعات نسبتاً جامعی را نسبت به انواع کولرهای اسپلیت، کولرهای پنجره ای و کولرهای ایستاده کسب نمایید. (مدلهای دیگری نیز از این دستگاه وجود دارد لیکن غالب کاربرد در کشور ما از این سه نوع است).

اگر قصد خرید اسپلیت را دارید به طراحی پنل آن نیز توجه داشته باشید زیرا آنچه که شما تا مدتها پس از نصب با آن سر و کار خواهید داشت نقش و بدنه پنل است. اگرچه احتمالاً زیبایی پنل اندکی بر قیمت این دستگاه افزوده و آن را گرانترمی کند.

نکته سوم در باب خرید کولر گازی توجه به میزان قدرت خنک کنندگی آن پیش از خرید است که برآورد این مسئله نیاز به دانش و تجربه کافی دارد از این رو بهتر است پیش از اقدام به خرید از مشاوره ها و راهنمایی های یک کارشناس در این زمینه بهره مند گردید زیرا خرید اسپلیت بدون توجه به این نکته سبب می گردد تا یا با عدم کارایی کافی دستگاه مواجه گردید یا به دلیل ظرفیت بالای دستگاه از سرما یخ بزنید!

نکته چهارم توجه به نوع کمپرسور است زیرا در کولرهای گازی کمپرسورها نقش بسزایی دارند. در کولرهای امروزی کمپرسور روتاری پرکاربردترین است و انواع اسکرول با وجود آنکه عملکرد بهتری دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته دیگری که باید در زمان خرید اسپلیت به آن توجه کرد استفاده یا عدم استفاده از اینورتر در دستگاه است. کولرهایی که از اینورتر استفاده می کنند با کاهش مصرف انرژی سبب میگردند تا کاربر هزینه کمتری بابت برق پرداخت نماید. موتورهای اینورتر مشابه موتورهای معمولی، مرتبا خاموش و روشن نمی‌شوند و تنها در سرعت گردش خود تغییر ایجاد می‌کنند.

یکی از مواردی که باعث بالا رفتن مصرف برق می‌شود، شروع به کار موتور است که جریان بالایی را از منبع تغذیه می‌کشد. اصلاً همین روشن و خاموش شدن پیوسته‌ی کمپرسور، باعث مصرف بیش ‌از حد برق می‌شود. حال وقتی موتور نیاز به روشن شدن‌های پی‌درپی نداشته باشد، مصرف برق دستگاه به‌‌شدت کاهش می‌یابد. همین موضوع است که باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده ‌است.

خدمات مرتبط با فروش  اسپلیت

واحد فروش اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران خدمات تخصصی در ارتباط با فروش محصول و مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد که در این بخش لازم می دانیم به شرح برخی از این خدمات بپردازیم.

ارائه ی اطلاعات به مشتری

در مرحله نخست و پیش از خرید اسپلیت، با توجه به درخواست مشتری، اطلاعات مورد نیاز در مورد اسپلیت های متعدد ارائه می گردد. کارشناسان بخش فروش اسپلیت در کنار مشتریان گرامی خواهند بود و اطلاعات مرتبط با هر یک از دستگاه ها را در اختیار آنان قرار خواهد داد. در این مرحله، پس از معرفی امکانات و ویژگی های هر یک از دستگاه‌ها، کارشناسان ما با توجه به بودجه و سلایق مشتری، بهترین گزینه موجود را به وی معرفی خواهند کرد و اطلاعات سخت افزاری و فنی مرتبط با آن دستگاه را با وی در میان خواهند گذاشت.

توجه به سلیقه و بودجه ی مشتری

در صورت درخواست مشتری، پیش از اقدام به خرید اسپلیت، کارشناسان ما گزینه های دیگری را پیش روی وی قرار داده تا حتی الامکان، انتخاب دستگاه بنا بر سلیقه،  قیمت اسپلیت و خواست مشتری انجام پذیرد.  (برخی اطلاعات و مطالب ضروری که کاربر می بایست انتخاب خود را با درنظر داشتن آنها انجام دهد در اختیار کاربر قرار داده می شود. اطلاعاتی نظیر توجه به فضایی که قصد خرید اسپلیت برای آن را داریم، توجه به میزان مصرف انرژی و … .) اسپلیت خریداری شده، از انبار موجود در فروشگاه خارج گشته و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

خدمات حمل و جابه جایی دستگاه

در صورت درخواست مشتری تمامی خدمات مرتبط با حمل، جابجایی و نصب دستگاه توسط کادر فنی حاضر در مرکز فروش اسپلیت انجام می پذیرد. آموزش های لازم در زمینه بهترین مکان نصب دستگاه، شیوه استفاده از دستگاه، زمان سرویس و گردگیری و مطالبی از این دست به کاربران گرامی آموزش داده می شود.

تعمیرات اسپلیت

تعمیرات اسپلیت یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که توسط کارشناسان این حوزه، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و نیز سازگارترین شیوه های تعمیر انجام می پذیرد. کارشناسان ما با بروز هر گونه اختلال در این دستگاه در کنار شما خواهند بود و تا زمان رفع کلیه اشکالات پیش آمده به کار خود ادامه خواهند داد. آنچه که شما در پایان کار تحویل خواهید گرفت اسپلیتی سالم و بی عیب و نقص است که تمامی اشکالات آن رفع شده و کیفیت نخستین خویش را بازیافته است.

کارشناسان ما در مرکز تخصصی تعمیر اسپلیت در طول سالهای اخیر موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با تعمیرِات اسپلیت گشته اند که این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ طراحی، فروش و اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم تهویه مطبوع و اسپلیت می ‌باشد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره‌های تخصصی در زمینه سرویس، تعمیر و خرید اسپلیت، از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت با کارشناسان مرکز تعمیرات اسپلیت تماس بگیرید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. مرکز سخت افزار ایران با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند. تخصیص واحدهای مجزای تعمیراتی به هر یک از دستگاه ها و محصولات سبب گشته تا در هر پارت، خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران ارائه گردد و تمرکز بر یک محصول و ساختار آن، کیفیت سرویس دهی در هر پارت را ارتقاء بخشد.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز سخت افزار ایران و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی سرویس ها و تعمیرات مرتبط با آن دستگاه را به همراه ضمانت و گارانتی خدمات دریافت نمایید. مهندسان نرم افزار و سخت افزار حاضر در مرکز سخت افزار ایران به ساختار تمامی محصولات تسلط داشته و توانایی آن را دارند تا هرگونه عیب و اختلال ایجاد شده در دستگاه ها را رفع نمایند. هزینه ارائه خدمات در مرکز سخت افزار ایران بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت می‌گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وب سایت قابل پیگیری است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.