021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

خدمات کامپیوتر در محل

خدمات کامپیوتر در محل، توسط مرکز تعمیرات کامپیوتر  به کاربران ارائه می گردد. این خدمات، در برگیرنده ی تعمیر و رفع مشکلات بخش های مختلف این دستگاه و نیز، انجام فرآیندهای نرم افزاری همچون ارتقاء ویندوز می باشد. برخی کاربران ممکن است به هر دلیل، امکان مراجعه به مرکز تعمیرات را نداشته باشند. یا برای مراکزی که به دلایل کاری از چند سیستم کامپیوتر استفاده می کنند، دریافت خدمات در محل بسیار مقرون به صرفه تر و راحت تر است.

لذا مرکز سخت افزار ایران با توجه به این نکات و در راستای عمل به اصول مشتری مداری، خدمات کامپیوتر در محل را راه اندازی نموده است. مطالعه ی مطلب پیش رو می تواند در به دست آوردن اطلاعات جامع در خصوص خدمات یاد شده به شما کمک بسیاری نماید.

خدمات کامپیوتر در محل

تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در محل

تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در محل، در برگیرنده ی بررسی و ترمیم کلیه ی قطعات داخلی و خارجی این محصول می باشد. کیس و قطعات آن (مادربرد، کارت گرافیک، هارد، cpu و …)، مانیتور و بخش های مختلف آن (پنل، قاب، بردهای الکترونیکی و …)، ماوس، کیبورد، اسپیکر و اتصالات سیستم، مواردی هستند که در تعمیرات سخت افزاری بررسی و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می گردند.

باید یادآور شویم که جهت اطمینان خاطر کاربران از دریافت خدمات تخصصی، تیمی از متخصصین حوزه ی تعمیر رایانه، وظیفه ی انجام تعمیرات را بر عهده دارند. این تیم، پس از مراجعه به محل مورد نظر کاربر، شرایط دستگاه را بررسی کرده و اقدامات لازم برای رفع مشکلات آن را انجام می دهند. همراه داشتن انواع ابزار و تجهیزات سطح بالا و حرفه ای، موجب ارتقاء قابل توجه سطح خدمات کامپیوتر در محل دارد.

تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر در محل

تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر در محل نیز یکی دیگر از انواع تعمیرات رایانه است که در این سرویس انجام می شود. مواردی همچون: ارتقاء سیستم عامل، نصب برنامه ها، رفع اختلالات نرم افزاری، تعویض سیستم عامل، بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر و … در حوزه ی این خدمات جای می گیرند. برای اینکه تعمیرات به شکل حرفه ای انجام شده و کوچکترین خطایی در کار نباشد، مهندسین ارشد حوزه ی نرم افزار به محل اعزام می شوند. این افراد، پس از اینکه سوالاتی را در مورد نحوه ی کار سیستم و نوع مشکل ایجاد شده از کاربر پرسیدند، با استفاده از دانش تخصصی خود، مشکل را تشخیص داده و اقدام به برطرف نمودن آن می کنند.

تجربه ی بالای تیم تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر در محل، این امکان را به آنها داده است که با انواع برنامه ها و نرم افزارهای حوزه ی رایانه آشنا بوده و به نحوه ی استفاده از آنها تسلط کامل داشته باشند. از این رو می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر کامپیوتر شما در حوزه ی نرم افزار، به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

موارد خدمات کامپیوتر درمحل

موارد اصلی خدمات کامپیوتر در محل عبارتند از:

 • نصب و ارتقاء سیستم عامل کامپیوتر در محل
 • انجام عملیات پارتیشن بندی کامپیوتر در محل
 • بازیابی اطلاعات از دست رفته ی کامپیوتر با استفاده از برنامه های ریکاوری روز دنیا
 • نصب برنامه های رایانه در محل
 • ویروس کشی کامپیوتر با استفاده از جدیدترین برنامه های دنیا
 • تعمیر cpu رایانه در محل
 • تعمیرات تخصصی کارت گرافیک کامپیوتر در محل
 • تعمیر فن کامپیوتر یا تعویض آن در صورت لزوم در محل
 • ترمیم مادربرد کامپیوتر در محل
 • تعمیرات نرم افزاری رایانه تحت نظارت کاربر
 • بررسی تخصصی کامپیوتر در حضور کاربر
 • تعمیر تخصصی کیبورد کامپیوتر در محل
 • تعمیرات گسترده ی مانیتور (lcd و led) در محل
 • ترمیم فوق تخصصی قطعات جانبی کامپیوتر در محل
 • رفع مشکلات هارد کامپیوتر در محل

برندهای تحت پوشش خدمات کامپیوتر در محل

به طور کلی سرویس در محل کامپیوتر ، به محصولات یک تولیدکننده ی خاص محدود نبوده و تمامی این شرکت ها را در بر می گیرد. تعمیرات رایانه هایی از برندهای سامسونگ، ال جی، دل، ایسر، اپل، اچ پی، کیوسرا و …، تحت پوشش این خدمات بوده و کاربران می توانند در منزل و یا محل کار خود، شاهد رفع مشکلات دستگاهشان باشند. لازم به ذکر است که کلیه ی برندهای تحت پوشش خدمات کامپیوتر درمحل، با ضمانت نامه ی معتبر به کاربران عرضه شده و می توان از صحت تعمیرات اطمینان کامل داشت.

تعمیرات کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر، مقوله ای است که بیش از هرچیز، نیازمند تخصص، تجربه و شناخت دقیق قطعات و بخش های مختلف این سیستم دارد. این فرآیند، با توجه به نوع عملکرد کامپیوتر، به دو بخش عمده ی نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شود. می توان تصور کرد که اگر تعمیرکاران در هرکدام از این بخش ها، مهارت و تجربه ی کافی را نداشته باشند، چه تبعاتی در انتظار کامپیوتر خواهد بود. از این رو است که همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران، تعمیرات رایانه را بر عهده ی برترین تعمیرکاران این حوزه گذاشته اند. تعمیرکارانی که معتبرترین دوره های آموزشی را برای تعمیر رایانه دیده و از سالها تجربه ی مفید در این زمینه برخوردار می باشند. به این ترتیب، در صورت بروز هرگونه مشکل در بخش های مختلف کامپیوتر، قادر به تعمیر تخصصی آن بخش و اصلاح عملکرد کلی دستگاه به نحو احسن خواهند بود.

جهت پیگیری آخرین رویدادا در حوزه ی تعمیرات کامپیوتر، می توانید به این بخش سایت مراجعه نمایید.

لینک های مفید

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.