021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده

در این مقاله قصد داریم تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده را بررسی کنیم. به طور کلی نسخه هایی که از جانب شرکت های اصلی ارائه می شوند دارای امنیت بالاتری بوده و مشکلی برای کاربران ایجاد نمی کند. استفاده از نسخه های کرک شده امنیت سیستم را تحت تاثیر قرار داده و مشکلات زیادی را برای دستگاه و کاربران ایجاد می کند.

سرعت پایین سیستم عامل و هنگ کردن های مداوم دستگاه یکی از نشانه های استفاده از نسخه های کرک شده ی ویندوز می باشد. نسخه های کرک شده در قدم اول امنیت سیستم را تحت تاثیر قرار داده و همچنین در صورت استفاده از این نسخه ها لازم است کاربر نهایت دقت و توجه خود را برای دسترسی به انواع اطلاعات و مشخصات بانکی خود به کار گیرد.

با این وجود اغلب سیستم ها با نسخه ی کرک شده ی ویندوز مورد استفاده قرار می گیرند. تعمیرات کامپیوتر از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات کامپیوتر ارائه می شود. متخصصان در واحد تعمیرات با عیب یابی های دقیق مشکلات دستگاه را شناسایی کرده و در مدت زمانی کوتاه تمامی عیوب آن را برطرف می کنند. در ادامه به بررسی تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده و همچنین مزایای استفاده از نسخه اصلی ویندوز می پردازیم.

تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده

بررسی تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده

در این بخش تفاوت ویندوز اورجینال با ویندوز کرک شده را مرور می کنیم.

عدم دسترسی به آپدیت

از مهم ترین تفاوت ویندوز اورجینال با کرک شده عدم دسترسی کاربران نسخه ی کرک شده به آپدیت های جدید مایکروسافت می باشد. این آپدیت ها در اغلب اوقات به صورت روزانه و یا هفتگی ارائه می شوند. در ین به روز رسانی های ویندوز مشکلات نسخه ی قبلی برطرف شده و با هر آپدیت به روز رسانی ها و امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد. در صورتی که شما از نسخه ی کرک شده استفاده می کنید اعلانات مربوط به آپدیت ویندوز را دریافت نخواهید کرد.

قیمت کمتر

اغلب Source ها از منابعی همانند Torrentو یا دیگر سایت هایی که برای اشتراک گذاری فایل ها هستند تهیه می شوند. کلیه ی شرکت های موجود که به ارائه ی نسخه ی ویندوز کرک شده می پردازند از منبعی غیر از شرکت تولیدکننده یعنی مایکروسافت این نسخه را تهیه می کنند . کلیه ی نسخه های موجود در این سایت ها کرک شده و هیچ ادعایی مبنی بر اصالت آن ها مورد تایید نمی باشد. قیمت پایین این نسخه ها نیز یکی دیگر از تفاوت های میان ویندوز اورجینال و نسخه های کرک شده می باشد.

رفع محدودیت ها

یکی دیگر از تفاوت های ویندوز اورجینال با کرک شده رفع محدودیت ها می باشد. در نسخه های کرک شده به دلیلی که کرک ویندوز توسط افراد ناشناس انجام می شود مشکلات بسیاری را برای کاربران به وجود می آورد. تمامی دسترسی های ایجاد از طریق استفاده از آنتی ویروس و سایر برنامه های امنیتی نیز محدود نمی شوند.

با خواندن این مقاله دانش خود را به روز نگاه دارید : تفاوت های ویندوز 10 و 11

مزایای استفاده از نسخه اصلی ویندوز چیست؟

بدیهی است که استفاده از نسخه ی اصلی هر محصول و یا نرم افزار مزایای بیشتری نسبت به نسخه ی تقلبی و یا کرک شده دارد. در این قسمت مزایای استفاده از نسخه اصلی ویندوز را بررسی می کنیم.

  • پایداری بیشتر در مقایسه با نسخه‌ های جعلی
  • امنیت بیشتر در مقابل بدافزارها و حملات
  • امکان دریافت به‌روز رسانی ها به صورت واقعی
  • پشتیبانی مایکروسافت
  • امکان استفاده همیشگی از جواز ویندوز
  • دریافت نرم افزارهای کاربردی از مایکروسافت که نیاز به ویندوز اصل (Windows Genuine) دارند
  • توانایی تشخیص و عیب یابی به وسیله مرکز اعمال Action Center
  • بدون نیاز به تعویض‌های مکرر سیستم عامل نسبت به نمونه کپی
  • افزایش کارایی و سرعت رایانه

نمایندگی تعمیرات کامپیوتر

نمایندگی تعمیرات کامپیوتر با دعوت از متخصصان مجرب می تواند کلیه سرویس های تعمیرات و فروش انواع کامپیوتر در برند های گوناگون را ارائه نماید. نمایندگی کامپیوتر به تمامی تجهیزات و امکانات تعمیراتی دسترسی داشته و در مدت زمانی کوتاه می تواند کلیه ی عیوب کامپیوتر در برند های مختلف را برطرف نماید. متخصصان واحد تعمیرات کامپیوتر ابتدا دستگاه را عیب یابی کرده و سپس در مدت زمانی کوتاه تمامی عیوب آن را برطرف می کنند.

کارشناسان واحد تعمیرات به دلیل بهره مندی از اطلاعات و ترفند های تعمیراتی با تمامی قسمت های دستگاه آشنایی کامل داشته و به همین علت در بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیراتی را ارائه می کنند. تعویض قطعات فرسوده ی انواع کامپیوتر و جایگزینی آن ها با نمونه های اورجینال از تخصصی ترین خدماتی است که در  نمایندگی کامپیوتر  ارائه می شود. 

نمایندگی کامپیوتر در واحد فروش نیز انواع کامپیوتر در مدل های رومیزی ،  آل این وان  ، لپ تاپ و …. را در برند های مختلف و معتبر به فروش می رساند. مرکز سخت افزار ایران بر تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کامپیوتر نظارت دارد.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.