تعمیر قاب لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

قاب لپ تاپ ممکن است بر اثر ضربه بشکند یا ترک بردارد. در وصورتی که  قاب لپ تاپ بشکند، در اغلب اوقات قابل ترمیم است؛ برای تعمیر قاب لپ تاپ، تعمیرکاران مرکز تعمیرات سخت افزار ایران، با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، سپس اقداماتی انجام می دهند تا در حد امکان محل چسب کاری دیده نشود.اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب را تعویض می شود. قاب اکثر مدل های لپ تاپ در بازار موجود است.گاهی ممکن است در لپ تاپ لق شود؛ این مشکل می تواند به علت خرابی لولا یا قاب یا شاسی باشد. این مشکل اغلب ناشی از لولای لپ تاپ است. که در بخش تعمیر لولای لپ تاپ به آن پرداختیم.

نکات مهم در تعمیر قاب لپ تاپ

در این بخش به ارائه ی نکاتی در تعمیر قاب لپ تاپ می پردازیم. برخی آسیب هایی که ممکن است برای قاب لپ تاپ پیش آید و راه کار تعمیرات در هنگام بروز مشکل به شرح ذیل است.

شکستن قاب

با توجه به جنس قطعه ی مورد بحث، یکی از اصلی ترین آسیب های آن شکستگی می باشد. ممکن است در اثر ضربه و یا افتادن لپ تاپ، قاب آن ترک برداشته و یا بشکند. در این صورت، برای تعمیر قاب لب تاپ ، قسمت شکسته شده باید با نوعی چسب مخصوص ترمیم شود. البته در این شرایط، باید از روش های ویژه ای استفاده شود تا جای چسب روی قاب مشخص نباشد. از این رو توصیه می کنیم تعمیر قاب شکسته ی لپ تاپ خود را به مراکز تعمیر مجاز و معتبر بسپارید.

تعمیر قاب لپ تاپ

لق شدن در لپ تاپ

گاهی بر اثر خرابی لولا، ممکن است در لپ تاپ لق شود. البته مشکل در قاب نیز می تواند در این عامل موثر باشد. به هر صورت، تعمیر قاب لپ تاپ در حالت لق بودن در آن، نیاز به تجربه و مهارت بالایی می باشد. چرا که در صورت ترمیم و جا افتادن اشتباه این بخش ها، ممکن است ال سی دی و یا حتی قطعات داخل دستگاه در معرض خطر قرار بگیرند.

تعویض قاب لپ تاپ

در برخی موارد، میزان شکستگی قاب به حدی است که چسب زدن آن هیچ کاربردی ندارد. در این وضعیت، تنها راه تعمیر قاب لپ تاپ ، تعویض آن است. باید دقت داشت که در این کار، باید حتما از قاب با کیفیت استفاده شود. خوشبختانه در مرکز سخت افزار ایران، انواع قاب برای همه ی مدل های لپ تاپ های این شرکت وجود دارد. لذا می توانید از تعویض قاب دستگه خود با نمونه ی اورجینال و با کیفیت اطمینان کامل داشته باشید.

change laptop frame

مراقبت از قاب لپ تاپ

مراقیت از قاب لپ تاپ نیاز به تعمیر و سرویس این قطعه را به حداقل می رساند. جهت نگه داری و محافظت از قاب لپ تاپ و جلوگیری از لک شدن قاب، می توان از طلق های محافظ قاب استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که زدن طلق روی همه جای قاب اشتباه است؛ زیرا از تهویۀ هوا جلوگیری میکند.قبل از اقدام به این کار از نحوه ی تهویه ی هوا در لپتاپ مطلع شوید. برای تمیز کردن قاب لپ تاپ بهتر است از پارچه کتانی نمدار استفاده نمایید.

واحد تعمیرات لپ تاپ

کلیه ی امور مربوط به تعویض و تعمیر قاب لپ تاپ در واحدی تخصصی تعمیر لپ تاپ انجام می گردد. کارشناسان با تجربه ای در این واحد، با استفاده از ابزار پیشرفته و قطعات یدکی درجه یک، اقدام به ترمیم این بخش حساس لپ تاپ می نمایند.تکنسین های واحد تعمیرات لپ تاپ ،کارشناسانی دوره دیده هستند که از سالها تجربه در زمینه ی تعمیرات انواع لپ تاپ بهره مند می باشند.این افراد، ضمن تسلط کامل بر قطعات داخلی و خارجی لپ تاپ ها، توانایی تعویض و تعمیر قاب لپ تاپ را در بالا ترین سطح کیفی دارا می باشند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران از واحدهای  متعددی تشکیل یافته است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد. کاربران این محصولات می توانند در صورت بروز هر گنه اشکال و ایراد در این محصولات به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند.

این مرکز در زمینه ی سرویس و تعمیر کلیه محصولات سخت افزاری هوشمند و الکترونیکی فعال است و آماده ی  ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب است. شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات ما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری