تعمیر دستگاه کپی در تهران

دارندگان دستگاه های کپی در تهران می توانند کلیه سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعمیر و سرویس مرتبط با این دستگاه را از مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی در تهران دریافت نمایند. این مرکز با دارا بودن 5 شعبه در نقاط مختلف تهران، امکان دسترسی سریع به سرویس های تخصصی تعمیر دستگاه کپی را فراهم آورده است.

کاربران دستگاه های کپی در تهران می توانند با توجه به منطقه و محل کار خویش، با یکی از شعب تعمیر دستگاه کپی در تهران تماس گرفته و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را در اسرع وقت دریافت نمایند. شایان ذکر است در صورتی که امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی وجود نداشته باشد، سرویس های تخصصی مرتبط با تعمیر دستگاه کپی را می توان با استفاده از سرویس «تعمیر در محل کپی» دریافت نمود. در بخش های آتی روش استفاده از این سرویس شرح داده خواهد شد. جهت آشنایی با بزرگترین نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در ایران ما را همراهی نمایید.

تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در تهران

تعمیر دستگاه کپی در مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی در تهران به دلیل حضور کارشناسان باتجربه و بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته، به‌گونه‌ای انجام می‌پذیرد که می‌توان مدعی رفع اکثریت قریب به اتفاق اشکالات پیش آمده در این دستگاه ها بود. شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی در تهران در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید و از خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی بهره مند گردید.

وجود آرشیوی جامع از قطعات اورجینال شرکتی نیز سبب گشته تا نه تنها عیوب موجود در دستگاه، مرتفع گردد بلکه به دلیل جایگزینی قطعات با اجزا اورجینال،کیفیت اولیه به دستگاه بازگردد. سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان حاضر در این مرکز منحصر به نوعی خاص و برندی خاص از دستگاه کپی نیست و کاربران کلیه دستگاه های کپی می توانند از طریق تماس با این مرکز اشکالات پیش آمده در دستگاه خویش را مرتفع سازند.

تعمیر دستگاه کپی در تهران

تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران

تیم تعمیرات دستگاه کپی مرکز سخت افزار ایران، فعالیت های خود را به یک منطقه خاص محدود نکرده و در پی رفع نیاز کاربران تمامی نقاط تهران می باشند. در همین راستا، تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه تهران انجام می گردد. از هر نقطه تهران، کافی است با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات کپی تماس بگیرید؛ تیم کارشناسی ما در اسرع وقت به آدرس شما اعزام شده و اقدامات لازم را در راستای رفع ایرادات دستگاه برطرف خواهند کرد. شعب متعدد این مرکز در ستارخان، میرداماد، سعادت آباد، ولیعصر و پیروزی، آماده سرویس دهی به اقصی نقاط  تهران هستند.

شما عزیزان می توانید بسته به فاصله ای که تا این شعب دارید، خدمات مورد نظرتان را به صورت حضوری و یا تعمیر در محل دریافت کنید. همکاران ما به واسطه تجربه بالایی که در حوزه تعمیر ماشین های اداری و به ویژه دستگاه فتوکپی دارند، گوشی را بررسی کرده و تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری آن را در بالاترین سطح کیفی و تخصصی به انجام می رسانند. برای اطلاع از روند خدمات دهی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران ، از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر دستگاه کپی ستارخان

شعبه ستارخان به عنوان شعبه مرکزی مرکز سخت افزار ایران، شرایط متمایزی را برای تعمیر دستگاه کپی فراهم کرده است. به این ترتیب که علاوه بر مراجعه حضوری، می توانید از سرویس های غیر حضوری این مرکز بهره مند شوید. اگر ایرادی در عملکرد دستگاه فتوکپی خود مشاهده کردید، کافی است با این مرکز تماس بگیرید.

تیم تعمیر دستگاه کپی در محل به آدرس شما مراجعه می کنند و هرآنچه را برای ترمیم دستگاه لازم باشد انجام می دهند. تعمیر دستگاه کپی ستارخان (هم در محل و هم در مرکز) توسط افرادی انجام می شود که سالها در این حوزه فعالیت کرده اند. به همین دلیل هم کاربران اطمینان دارند که دستگاه کپی شان به بهترین شکل ترمیم شده و مجددا بدون هیچ ایرادی از آن استفاده خواهند کرد.

تعمیر دستگاه کپی سعادت آباد

تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران ، از طریق شعبه سعادت آباد نیز انجام می گردد. این شعبه به ویژه برای کاربران ساکن محدوده غرب بسیار در دسترس است و می توانند در کمترین زمان به آن مراجعه کنند. لازم است ذکر کنیم که واحد تعمیر دستگاه کپی سعادت آباد، جزء تخصصی ترین مراکز تعمیرات ماشین های اداری است و در راستای تبدیل شدن به حرفه ای ترین مرکز در این حوزه، تجهیز شده است.

در هریک از مناطق تهران که باشید، می توانید از سرویس های این شعبه برای ترمیم دستگاه فتوکپی تان بهره مند شوید. همکاران ما پس از بررسی دقیق همه بخش های دستگاه کپی، اجزاء و قطعات آسیب دیده را تعمیر یا تعویض کرده و به این ترتیب، ایرادات عملکردی آن را برطرف می نمایند.

تعمیرات دستگاه کپی میرداماد

اگر ساکن محدوده میدان میرداماد و اطراف آن هستید، می توانید از خدمات تعمیرات دستگاه کپی میرداماد بهره مند شوید. این خدمات شامل تمامی اقداماتی هستند که به رفع معایب و مشکلات عملکردی دستگاه کپی منجر می شوند.

تعمیر هیتر، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن درام، تعویض درام، تعمیر مشکلات کارتریج، شارژ کارتریج دستگاه کپی، تعویض دولوپر، تعمیر کاغذکش، تعمیرات مین برد، تعویض چیپست کارتریج، تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن ها و مقاومت های از رده خارج، رفع ارورهای کپی در برندهای مختلف، تعمیر دینام، تعمیر و تعویض یونیت لیزر، تعمیر سنسورها، تعمیرات اپتیک و اقداماتی از این دست، عمده خدمات تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران محسوب می شوند.

نمایندگی دستگاه کپی ولیعصر

یکی دیگر از مجریان طرح تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران ، نمایندگی دستگاه کپی ولیعصر است. شعبه ولیعصر مرکز سخت افزار ایران یک ویژگی منحصر بفرد دارد و آن قرار داشتن در مرکز تهران است. این بدان معنا است که دسترسی ساکنین مناطق مختلف تهران به این مجموعه راحت است و ما روزانه شاهد حضور تعداد زیادی از مشتریان عزیز هستیم.

پرسنل نمایندگی دستگاه کپی ولیعصر به خوبی بر این ویژگی واقف هستند و تمام تلاش خود را در جهت تسریع خدمات رسانی به کار می بندند. همکاران ما ترتیبی داده اند که علی رغم تعداد بالای مراجعات، امور تمامی مشتریان عزیز به درستی انجام شود. در هر نقطه از تهران که هستید، می توانید با اطمینان خاطر به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ولیعصر مراجعه کرده و شاهد کیفیت بالای سرویس دهی این مجموعه باشید.

نمایندگی دستگاه کپی پیروزی

ساکنین شرق تهران نیز دیگر برای تعمیر دستگاه فتوکپی خود با مشکلات و دردسرهای جابجایی مواجه نیستند. نمایندگی دستگاه کپی پیروزی، با هدف ارائه سرویس به این عزیزان راه اندازی شده است. هم اکنون تلفن را بردارید و با مرکز سخت افزار ایران شعبه پیروزی تماس بگیرید. پس از ارائه اطلاعات در خصوص مدل دستگاه، ایراد موجود و نیز ارائه آدرس، تیم تعمیر دستگاه کپی در مناطق 22 گانه ی تهران به محل مورد نظرتان اعزام می شوند.

انواع معایبی همچون: وجود خطوط اضافه یا لکه در برگه چاپ شده، وجود نقاط سیاه در برگه، چروک یا مچاله شدن برگه در دستگاه، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، کپی نگرفتن، افت کیفیت کپی و لرزش دستگاه هنگام کار و …، توسط این تیم بررسی شده و برطرف می گردند. بنابراین شما می توانید مثل روز اول با دستگاه خود کار کنید.

تعمیر دستگاه کپی در محل

تعمیر دستگاه کپی در محل راهکاری جهت ارائه سرویس به آندسته از کاربران عزیز تهرانی است که به دلیل وزن بالای این محصول ترجیح می‌دهند تا عملیات تعمیر کپی در محل انجام پذیرد. در این سرویس، کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در تهران پس از تماس کاربر، به مکان مورد نظر اعزام شده و عملیات تعمیر را در همان‌جا اجرایی می‌سازند.

در این شیوه امکان تعمیر تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه وجود دارد و کارشناسان اعزامی به سبب همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت. کارشناس اعزامی جهت تعمیر کپی در محل یکی از باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز است تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخش در همان جلسه اولیه تعمیر حاصل گردد و از تأخیر در تعمیر و بازیابی دستگاه کپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

خدمات تخصصی مرکز تعمیر دستگاه کپی در تهران

 • تعمیر قسمت High Voltage دستگاه کپی
 • تعمیر کپی و مشکلات مربوط به Main Board
 • تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه کپی مربوط به بخش  Blank Lamp
 • رفع خطاهای مربوط به بخش درام توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در تهران
 • تعمیر برد فرمتر دستگاه کپی
 • تست و تنظیم دستگاه با استفاده از نقشه و کدهای مربوط به هر مدل از دستگاه کپی
 • تعمیر کپی در بخش فیوزینگ و تعویض آن در صورت نیاز
 • اصلاح مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی
 • تشخیص عیوب و اختلالات قطعات الکترونیکی دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها در حین تعمیرات کپی
 • تعمیر دستگاه کپی مبتنی بر اصول کارخانه‌ای دستگاه کپی
 • ارائه هر گونه مشاوره در زمینه شیوه‌ کار و نگهداری دستگاه کپی
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • خطایابی بخش اسکن دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها
 • اصلاح مشکلات مربوط به مسیر حرکت کاغذ در حین تعمیرات کپی
 • شارژ پودرهای سبک و سنگین دستگاه
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه
 • اصلاح و تعمیر اختلالات مربوط به مسیر خروج کاغذ
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی
 • تعویض Discharge توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در تهران
 • تعمیر AC Power

آشنایی با مرکز تعمیر دستگاه کپی در تهران

مرکز تعمیرات دستگاه کپی در تهران ارائه دهندۀ تمامیِ سرویس هایِ تعمیر، ترمیم و تعویضی است که در فهرست خدمات پس از فروش دستگاه های کپی ذکر شده است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و التزام به اجرای تمامی استانداردهای این حوزه، در تلاش است تا رضایت کاربران این برند را کسب نماید. مزیت ویژه مرکز تعمیر دستگاه کپی در تهران حضور ناظرانی از سوی شرکت سازنده دستگاه و نظارت بر سطح کیفی خدماتی است که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد.

متدهای به کار رفته در این مرکز با آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات کپی بر نوین‌ترین متدها، این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و … از جمله عوامل موفقیت کارشناسان مرکز تعمیرات کپی در تعمیر و ترمیم دستگاه‌های معیوب هستند.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

واحدهای تعمیر دستگاه کپی در تهران

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در تهران متشکل از واحدهایی است که تعمیرات برندهای مختلف دستگاه کپی در آنها صورت می پذیرد. همان گونه که می دانید امروزه شرکت های متعددی در تولید ماشین های اداری فعالیت دارند که از جمله معروف ترین این برندها می توان به کانن، شارپ، توشیبا، کونیکا مینولتا، زیراکس، اچ پی، سامسونگ، پاناسونیک و… اشاره کرد.

نمایندگی تعمیرات کپی جهت تعمیرات دستگاه کپی هریک از این برندها کارگاهی مجزا را در نظر گرفته است و متخصصان و تعمیرکاران محصول مورد نظر را به همکاری فراخوانده است. تجهیزات و امکانات مدرن جهت تعمیرات دستگاه کپی در هریک از واحدها فراهم شده و کاربران ماشین های اداری می توانند با خاطری آسوده، تعمیرات دستگاه کپی خود را به متخصصان و مهندسان این مرکز بسپارند. واحدهای تخصصی تعمیرات کپی در بخش زیر معرفی گشته اند.

دیگر خدمات تعمیر دستگاه کپی در تهران

 • به‌کارگیری برنامه‌های فوق تخصصی دستگاه کپی
 • انجام هرگونه سرویس و تعمیر دستگاه‌ کپی قدیمی
 • شارژ و تعویض کارتریج دستگاه دیجیتال کپی
 • پر کردن تونر در حین تعمیر کپی
 • تعمیر دستگاه کپی و بازیابی تنظیمات کارخانه
 • عیب‌یابی و تعمیر LSU Unit توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در تهران
 • تعویض ADF دستگاه کپی
 • تعویض SPF دستگاه کپی
 • تعویض Developer Unit دستگاه کپی
 • تعویض Finisher دستگاه کپی
 • تعویض Sorter دستگاه کپی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات دستگاه کپی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر در توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی در تهران
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی و هرگونه خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، چاپ، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است؛ از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی، چاپ و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول مرتبط با دستگاه های کپی را می توانید در سایر صفحات وب سایت پیگیری نمایید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+