اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر در محل چاپگر

تعمیر در محل چاپگر

تعمیر در محل چاپگر با هدف رفاه حال کاربران اقدام به ارائه خدمات ریکاوری مینماید . مرکز سخت افزار ایران از این طریق وقت کاربران را با ارزش دانسته و هزینه ایشان را کاهش میدهد . این مرکز شرایطی را فراهم کرده است تا آن دسته از کاربرانی که برای عیب یابی و رفع ایراد پیش آمده در دستگاه خود وقت زیادی ندارند دستگاه را سالم و بی عیب و نقص تحویل بگیرند . در این روش ( سرویس در محل ) کارشناسان ما در زمان و مکانی که از سوی شما تعیین میگردد حضور پیدا کرده و تعمیرات لازم را تحت نظارت کاربر انجام میدهند.

مرکز سخت افزار ایران در راستای ارائه خدمات پس از فروش فعالیت میکند . هدف واحد تعمیر در محل چاپگر جلب رضایت کاربران با بکارگیری بهترین ابزارآلات و تجهیزات دنیا است .این مرکز با پروسه کاری منظم و برنامه ریزی دقیق موجبات آرامش مشتریان را فراهم ساخته است . خدمات تعمیر در محل چاپگر شامل سرویس دوره ای انواع پرینتر نیز میباشد. ضمنا هزینه تعمیرات با نرخی مناسب از کاربران اخذ میگردد.

تعمیر در محل چاپگر

واحدهای تعمیرات چاپگر

واحدهای تعمیرات چاپگر یکی از مجهزترین واحدهای ریکاوری پرینتر در کشور میباشد. کارگاههای چاپگر بصورت مجزا راه اندازی شده است. به این معنا که کاربران پرینتر کانن باید به واحد چاپگر کانن مراجعه کنند. کارگاههای مذکور به تجهیزات مدرن مجهز شده است. تعمیرکاران با بکارگیری ابزارآلات درجه یک بهترین خدمات بازیابی را ارائه مینمایند. با همه این تفاسیر پیشنهاد ما به شما استفاده از آپشن تعمیر در محل چاپگر است.

مرکز سخت افزار ایران با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به فعالیت میپردازد . با همه گیر شدن استفاده از ماشینهای اداری نیاز به تعمیر آنها نیز امری بدیهی است. به همین دلیل اقدام به تشکیل تیمی متخصص و حرفه ای کرده ایم . کادر مجرب ما ابتدا دستگاه معیوب کاربران را عیب یابی مینمایند .سپس بهترین گزینه برای ریکاوری را برمیگزینند. از این طریق راندمان کار مجموعه افزایش مییابد . کیفیت بالا و سرعت ارائه خدمات در این مرکز کاربران و مشتریان محترم را مایل به دریافت خدمات از مرکز سخت افزار ایران کرده است.

تعمیر چاپگر سامسونگ تعمیرات سامسونگ

تعمیرات تخصصی چاپگر سامسونگ

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر سامسونگ

تعمیر چاپگر کانن تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر کانن

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر کانن

تعمیر چاپگر برادر تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر برادر

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر برادر

تعمیر چاپگر دل تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر دل

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر دل

تعمیر چاپگر زیراکس تعمیرات زیراکس

تعمیرات تخصصی چاپگر زیراکس

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر زیراکس

تعمیر چاپگر فوجیتسو تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر فوجیتسو

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر فوجیتسو

تعمیرات چاپگر تعمیر چاپگر پاناسونیک

تعمیرات تخصصی چاپگر پاناسونیک

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر پاناسونیک

تعمیر چاپگر اچ پی تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر اچ پی

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر اچ پی

تعمیر چاپگر کونیکا مینولتا تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر کونیکا

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر کونیکا

تعمیر چاپگر توشیبا تعمیرات چاپگر

تعمیرات تخصصی چاپگر توشیبا

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر توشیبا

خدمات تعمیر در محل چاپگر

خدمات تعمیر در محل چاپگر عبارت است از :

 • ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان عزیز در خصوص عملکرد چاپگرها در واحد تعمیر در محل چاپگر.
 • نگهداری و در صورت لزوم سرویس دوره ای انواع چاپگر.
 • تست کلیه قطعات چاپگر جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب در واحد تعمیر در محل چاپگر.
 • بررسی و در صورت لزوم نصب نرم افزار و درایورهای جدید و ارائه شده از جانب کمپانی جهت سازگاری بیشتر چاپگر با سیستم عامل .
 • گرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن ( هر ۶ ماه یکبار ).
 • تعویض و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن در واحد تعمیر در محل چاپگر.
 • سرویس دوره ای انواع پرینتر در محل شما.
 • عیب یابی پرینتر .
 • رفع ایراد پرینتر در واحد تعمیر در محل چاپگر.
 • بررسی و در صورت لزوم سرویس تمامی قطعات یدکی پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و کاهش استهلاک دستگاه در واحد تعمیر در محل چاپگر.
 • ارتقاء و بروز رسانی بخش مکانیکی و الکترونیکی پرینترها در صورت ارائه از سوی شرکتهای سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری ازهمه امکانات پرینتر.
 • شارژ کارتریج و تونر انواع پرینتر در واحد تعمیر در محل چاپگر.

مزایای استفاده از تعمیر در محل چاپگر

کاربران با بکارگیری آپشن تعمیر چاپگر در محل میتوانند از مزایای بیشمار آن بهره مند گردند . در این بخش سعی داریم به ذکر برخی از این مزایا بپردازیم. تعمیرکاران مرکز سخت افزار ایران با حضور در محل مدّنظر کاربر به عیب یابی و رفع ایراد اصولی دستگاه مبادرت می ورزند.

این مزایا عبارتند از :

4

به دلیل انجام عملیات تعمیر دستگاه در محل نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نیست.

3

کاربران با دریافت خدمات ریکاوری در محل، میتوانند بر پروسه بازیابی نظارت داشته باشند.

2

آشکار است از این طریق نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای حمل دستگاه و جابجایی آن نخواهید داشت.

1

کاربر قبل از اعزام کارشناس به محل، میتواند با نمایندگی تماس گرفته و اطلاعات لازم را در خصوص خدمات تعمیر در محل چاپگر دریافت کند.

8

تمامی مراحل تعمیر در محل چاپگر پس از کسب اجازه و تایید صاحب دستگاه انجام خواهد شد.

7

با استفاده از این سرویس از مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و … در حین جابجایی دستگاه ، پیشگیری میگردد.

6

با استفاده از خدمات تعمیر در محل چاپگر نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نمیباشد.

5

کارشناس اعزامی با آرشیوی کامل از قطعات جانبی در محل حضور پیدا میکند. از این رو نیازی به خروج از محل برای تهیه‌ قطعات جانبی نخواهید داشت. اپشن تعمیر در محل چاپگر موجب صرفه جویی در وقت و زمانتان میگردد.

11

کارشناس تعمیر در محل چاپگر ، پس از اتمام کار، راهکارهایی جهت افزایش عمر مفید دستگاه به شما آموزش خواهد داد. علاوه بر این می ‌توانید پرسشهای خود را با تکنسین در میان گذاشته و پاسخ‌ خود را دریافت نمایید.

10

مهندسان مجرب و متعهد این مرکز، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آنها در حین تعمیر خودداری میکنند.

9

کارشناسان تعمیر اعزامی هیچ گونه محدودیتی در بازیابی دستگاه نخواهند داشت. زیرا تمامی ابزار و تجهیزات تعمیر و ترمیم را با خود به همراه دارند.

چه مواردی در کیفیت برگه چاپ شده در پرینتر مهم است؟

مهمترین عاملی که سبب بروز این مشکل میشود مسدود شدن نازل جوهر است. این مشکل بیشتر در چاپگرهای جوهرافشان اتفاق می افتد. به احتمال فراوان با پاک کردن هد پرینتر مشکل دستگاه حل میشود. البته این مورد در چاپگرهای متفاوت دلایل مختلفی دارند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران کسب رضایت مشتری را مهمترین هدف و رسالت برای خود و پرسنل تعیین کرده است .این مرکز با تشکیل تیمی زبده و  متخصص و بکارگیری تجهیزات مدرن ، به ارائه خدمات تعمیر و بازیابی دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی می پردازد . لازم به ذکر است ، تمامی خدمات انجام شده در مرکز سخت افزار ایران به همراه ارائه گارانتی انجام می شود . این مرکز به ارائه خدمات سخت افزاری ، نرم افزاری و تعمیر فوق تخصصی تمامی قطعات می پردازد.

شرکت مذکور یکی از مراکز باسابقه در زمینه تعمیرات میباشد . مرکز سخت افزار ایران تا کنون به واسطه کادری مجرب ، موفقیت های ارزنده ای را کسب کرده است . به گونه ای که ، کمتر مرکز مشابهی را میتوان یافت که توانایی رقابت با این شرکت را داشته باشد . در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شده از سوی مرکز سخت افزار ایران همین بس که ، کاربران از مراجعه به مراکز تعمیراتی نامطمئن بی نیاز شده اند .

اخبار و خواندنی های چاپگر