اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر تلویزیون ال ای دی

دارندگان تلویزیون های ال ای دی می توانند با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران، اشکالات پیش آمده در تلویزیون های خویش را مرتفع سازند و شاهد بهسازی و تعمیر تلویزیون ال ای دی خویش باشند. در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد.

در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب دستگاه، بر روی ال ای دی پیاده می گردددر صورتی که امکان حمل تلویزیون و مراجعه به تعمیرگاه را نداشته باشید می توانید از سرویس تعمیر تلویزیون LED در محل استفاده نمایید. در این سرویس کارشناسان تعمیر تلویزیون ال ای دی خود در محل حضور یافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را مرتفع می سازند.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون های LED هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال ای دی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی های سازنده انجام می پذیرد. از این رو بی هیچ اغراقی می توان مدعی ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LED بود. برخی از رایج ترین عیوب این دستگاه ها که در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی رفع میگردند عبارت است از: روشن و خاموش شدن تلویزیون ال ای دی، وجود هاله سیاه در تصویر تلویزیون ال ای دی، دوتایی شدن تصویر تلویزیون ال ای دی، روشن شدن تلویزیون و قطع شدن تصویر، تصویر نداشتن تلویزیون (علی‌رغم وجود صدا) و …. .

تعمیر تلویزیون ال ای دی

خدمات مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی

به تبع فراوانی اشکالاتی که در تلویزیون های ال ای دی ایجاد می شود خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی بسیار گسترده است. شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)، خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … بخشی از اشکالاتی است که در تلویزیون های ال ای دی ایجاد می شود و تعویض پنل یا تعمیر تلویزیون ال ای دی را ضروری می سازد.

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در تلویزیون های ال ای دی، ایراداتی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال ای دی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در صورت وجود یک پنل اصل جایگزین، برای صرفه جوئی در هزینه می توان بخش لیکوئید را تعویض نمود. (این در شرایطی است که آسیب وارد شده به پنل شدید نبوده و باعث اسیب دیدگی صفحات پولاریزه نشده باشد.)

تعمیر تلویزیون ال ای دی در محل

انتخاب سرویس تعمیر تلویزیون ال ای دی در محل به آندسته از کاربرانی توصیه می شود که تلویزیون آنها دچار اشکالاتی در عملکرد شده است اما به هر دلیل، فرصت مراجعه به مراکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی را ندارند. این دسته از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر تلویزیون را ثبت نمایند. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در واحد سرویس در محل تلویزیون با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی های لازم در محل حضور می یابند. خدمات ارائه شده در سرویس در محل تلویزیون، منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه عیوب این دستگاه را شامل می گردد.

تعویض ال ای دی تلویزیون

تعویض ال ای دی تلویزیون یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تعویض پنل شکسته تلویزیون معمولاً گزینه انتخابی آندسته از افرادی است که سطح بالای خرابی ایجاد شده، امکان تعمیر تلویزیون ال ای دی شان را منتفی می سازد. در مواردی نیز دارنده دستگاه متوجه می شود که هزینه تعمیر پنل معیوب، چیزی برابر با هزینه خرید یک پنل جدید است، بنابراین تصمیم به تعویض پنل شکسته تلویزیون می گیرد.

به طور کلی بد نیست بدانید در صورت شکستگی پنل تلویزیون و الیته سایر تلویزیون ها، امکان تعمیر وجود ندارد و تنها گزینه پیش رو، تعویض پنل شکسته است. می توان گفت تعمیر LED تلویزیون از خطوط قرمز حوزه تعمیرات تلویزیون است. چرا که هم هزینه بالایی می طلبد و هم قطعات جایگزین این دستگاه غالباً در دسترس نیست و از سوی شرکت های سازنده عرضه نشده است.

تعمیرات تلویزیون

سرویس های تخصصی تعمیر تلویزیون ال ای دی

بروز این اختلال بیشتر به دلیل وجود مشکلاتی در برد تغذیه می‌باشد. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتِ این بخش، رضایت‌بخش و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند.تنها راه‌حل موجود در این بخش تعویض مانیتور با یک مانیتور جدید و اورجینال می‌باشد.

بروز چنین اشکالاتی در تلویزیون  به دلیل مشکلاتی است که در بخش پنل ایجاد شده است. به منظور حصول اطمینان از این وضعیت، بررسی‌های بیشتر توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون ال ای دی ضرورت دارد. در صورتی که خرابی پنل تأیید گردد، پنل با جایگزین اورجینال تعویض خواهد گشت.

پرش تصویر و جابجایی‌های ناگهانی آن بر روی مانیتور، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل صورت گرفته‌اند که در اینصورت پنل می‌بایست تعویض گردد.این مشکل احتمالاً مربوط به بک‌لایت دستگاه است. جهت اطمینان می‌بایست دستگاه توسط کارشناسان تعمیر تلویزیون ال ای دی بررسی گردد.

در صورت خیس شدن تلویزیون می‌بایست بلافاله دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن مجدد آن خودداری کنیم. در صورتی که تلویزیون  در زمان خیس شدن خاموش است ان‌را به همان حالت رها کرده و به هیچ عنوان روشن نکنیم زیرا پنل های ال سی دی و ال ای دی به شدت در مقابل رطوبت آسیب پذیر هستند.

بروز این اشکال مربوط به بک‌لایت و یا برد اینورتر دستگاه است. جهت انجام تعمیرات در این بخش حضور کارشناسان تعمیر تلویزیون ال ای دی ضروری است.

 بروز این اشکال ممکن است مربوط به بخش بُرد پاور یا بُرد مین تلویزیون ‌باشد که امکان تعمیر هر دو آن‌ها وجود دارد. مشکلات این دو بخش با تعویض قطعات نیمه‌هادی نیم‌سوز شده رفع می‌گردد.

این عیب مربوط به برد مین تلویزیون ال‌ای‌دی می‌باشد که گاهی به سبب خرابی دستگاه ورودی‌ای است که به تلویزیون  وصل شده است.

وجود چنین مشکلی در دستگاه بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون و خرابی آی‌سی‌های سازنده ولتاژ برد پاور می‌باشد. جهت تعمیر تلویزیون ال ای دی که دچار چنین اشکالی شده است، می‌بایست قطعات فرسوده‌ای که سبب خرابی شده‌اند را تعویض کرد. در صورت سالم بودن برد پاور، این احتمال می‌رود که خرابی از برد مین تلویزیون باشد که به علت نوسان برق به وجود آمده است. خرابی دستگاه های دیگر مانند ریسور نیز باعث سوختگی برد مین می شود که دراینصورت می‌بایست حتماً دستگاهای دیگر برای جلوگیری از خرابی مجدد تست شوند.

تعمیرات تلویزیون

خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به تعمیرگاه مرکزی مرکز سخت افزار ایران و تحویل پنل معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می شود. شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر در محل تلویزیون » توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است. در این شیوه نیازی به جابجایی تلویزیون نیست و کارشناس تعمیر تلویزیون خود در محل حضور می یابد. سرویس های ارائه شده در هر دو روش، منحصر به مدل خاصی از تلویزیون نیست و تمامی مدل های تلویزیون اعم از ال ای دی، ال سی دی، پلاسما و … را شامل می گردد. واحدهای تعمیرات تلویزیون در بخش زیر معرفی شده اند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران خدمات متنوعی را در زمینه پشتیبانی از کاربران دستگاه های دیجیتال و هوشمند امروزی فراهم کرده است. این شرکت با تکیه بر متخصصان و مهندسان کارآزموده خویش، آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان و همکاران ارجمند می باشد. مرکز سخت افزار ایران با مجهزترین دستگاه های عیب یابی و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه های مختلف فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را به کاربران دستگاه های گوناگون داراست. این مجموعه به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است.

تعمیرات تلویزیون سونی / تعمیرات تلویزیون سامسونگ / تعمیرات تلویزیون پاناسونیک / تعمیرات تلویزیون توشیبا / تعمیرات تلویزیون شارپ / تعمیرات تلویزیون ال جی /تعمیر تلویزیون ال جی / تعمیر تلویزیون سامسونگ / تعمیر تلویزیون سونی / تعمیر تلویزیون توشیبا / تعمیر تلویزیون پاناسونیک / تعمیر تلویزیون شارپ /

امتیاز شما به این نوشته