اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات چاپگر لیزری

تعمیرات چاپگر لیزری در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که مهارت تعمیر این دستگاه را بر اساس متدهای روز دنیا آموخته و از این راهرو موفق به بازیابی کیفیت اولیه چاپگرهای لیزری گشته‌اند. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های چاپگر بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات چاپگر لیزری بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری این دستگاه ها به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

پیش از پرداختن به خدمات تخصصی مرتبط با بهسازی و تعمیرات چاپگر لیزری که در مرکز سخت افزار ایران ارائه می گردد بهتر است با ساختار و عملکرد این دستگاه آشنا شویم. همانگونه که می دانید چاپگرهای لیزری در دو نوع رنگی و سیاه و سفید ساخته و بازارهای جهانی عرضه می گردند. در بخش زیر شرح مختصری از عملکرد هر یک از این دو دستگاه ارائه می گردد:

چاپگر لیزری رنگی

چاپگرهای لیزری انتخابی بهینه جهت چاپ تصاویر گرافیکی و عکس هستند. تونرهای CMYK در این چاپگرها جایگزین جوهر گشته‌‌اند. این چاپگرها باعث ایجاد تصاویر گرافیکی و عکس‌هایی با کیفیت فوق‌العاده می‌شوند که نیاز عکاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای را برآورده می‌سازند.

با توجه به کیفیت بالای این چاپگرها، بدیهی است که قیمت بالایی نیز داشته باشند. این چاپگرها مناسب مصارف حرفه‌ای و کاربرد زیاد است و برای محیط منزل و استفاده عمومی نیستند.

چاپگر لیزری سیاه و سفید

این نوع چاپگر طرز کار بسیار جالبی دارد . ابتدا کاغذ توسط سیستم تغذیه وارد می شود و در زیر غلطکی قرار می گیرد. در آنجا توسط سیستم کرونا و غلطک ، بارهای الکتریکی بر روی کاغذ سوار می شود ( طبق الگوی چاپ ) و در اصطلاح کاغذ باردار می شود. سپس پودر ها که همان پورد رنگ می باشد بر روی آن پاشیده می شود و بر اثر اختلاف بار ، این ذرات به قسمتهایی از کاغذ که باردار شده اند می چسبد.

سپس این کاغذ از بین دو غلطک گرمایی یا همان fuser عبور می کند . این پودرها بر اثر گرما به مایع تبدیل شده و بر روی کاغذ حک می شود و در اصطلاح با تار و پود کاغذ آمیخته می شود. از آنجا به بعد، توسط سیستم هدایتگر به خارج از دستگاه منتقل می شود و شما می توانید کاغذ چاپ شده را که کمی هم داغ است بردارید.

مشخصات واحد تعمیرات چاپگر لیزری

تجهیزات مرکز تعمیرات چاپگر لیزری در مرکز سخت افزار ایران تلفیقی از بروزترین و پیشرفته ترین ابزارآلات موجود در بازارهای جهانی هستند که در حیطه تعمیرات تخصصی چاپگر کاربرد دارند. تجهیزات موجود در این مرکز، پس از بررسی عملکرد و تشخیص سطح سازگاری آنها با مدلهای گوناگون چاپگر در اختیار کارشناسان این مرکز قرار داده شده اند. سطح بالای سازگاری این تجهیزات با فرآیند تعمیرات چاپگرهای گوناگون سبب گشته تا غالب دستگاه‌های تعمیر شده به دست کارشناسان این مجموعه، نه تنها کیفیت اولیه خود را بازیابند؛ بلکه به دلیل استفاده از مواد درجه یک و گردگیرهای اصولی، با قدرت و کیفیت بالاتری به کار ادامه دهند.

بعلاوه کارشناسان تعمیرات چاپگر با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول، توانایی آن را دارند تا هریک از چاپگرهای معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند. دو مورد مذکور از بارزترین و منحصر به فردترین مشخصات واحد تعمیرات چاپگر هستند.

نمایندگی مجاز تعمیر چاپگر فوجیتسونمایندگی مجاز تعمیر چاپگر دلنمایندگی مجاز تعمیر چاپگر کانننمایندگی مجاز تعمیر چاپگر سامسونگنمایندگی مجاز تعمیر چاپگر زیراکسنمایندگی مجاز تعمیر چاپگر برادرنمایندگی مجاز تعمیر چاپگر توشیبانمایندگی مجاز تعمیر چاپگر اچ پینمایندگی مجاز تعمیر چاپگر کونیکا مینولتانمایندگی مجاز تعمیر چاپگر پاناسونیک

خدمات مرکز تعمیر چاپگر لیزری

خدمات مرکز تعمیر چاپگر لیزری در مرکز سخت افزار ایران محدود و منحصر به برندی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاههای چاپگر لیزری می توانند با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از: تعمیرات چاپگر توشیبا، تعمیرات چاپگر کانن، تعمیرات چاپگر اپسن، تعمیرات چاپگر سامسونگ، تعمیرات چاپگر کانن، تعمیرات چاپگر برادر، تعمیرات چاپگر زیراکس، تعمیرات چاپگر فوجیتسو، تعمیرات چاپگر کونیکا مینولتا، کونیکا مینولتا و …. .

خدمات تخصصی مرکز تعمیر چاپگر لیزری نیز عبارتند از:

 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعویض و تعمیر قطعات مستهلک جهت بهینه‌سازی عملکرد دستگاه و کاهش میزان انرژی
 • تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی چاپگر و تجهیزات جانبی جدید
 • ارائه مشاوره جهت سرویس‌های زمانبندی دوره‌ای چاپگر لیزری
 • ارائه مشاوره در خصوص چگونگی عملکرد و سیستم چاپگر
 • به‌روز سازی Firmware چاپگرها جهت اصلاح عیب‌های اختلالی چاپگر
 • بررسی و اصلاح اسناد فنی چاپگر
 • تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات چاپگر
 • بازیابی و ترمیم کابل‌ها، اتصالات و قطعات سخت‌افزاری در صورت خرابی
 • عیب‌یاب پیکاپ
 • عیب یابی مسیر حرکت کاغذ
 • و بسیاری از موارد دیگر….

 • تعویض بایوس و ریست کردن چاپگر
 • شارژ کارتریج
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف چاپگر لیزری
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور چاپگر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد چاپگر و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه
 • شارژ مواد مصرفی چاپگر
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن

مقالات نمایندگی تعمیرات چاپگر لیزری

مرکز سخت افزار ایران با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، ویژگی‌ های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است. از این‌ راهرو توانسته رضایت بیش از پیش هموطنان را جلب نماید. مرکز سخت افزار ایران چه در فروش تولیدات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری با تعدادی از باتجربه ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است.

این خدمات به گونه ایست که به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک سازد. مقالات نمایندگی تعمیرات چاپگر لیزری و سایر مطالب مرتبط از طریق بخش زیر قابل دسترسی است

برخی از پرسش های پاسخ داده شده در بخش مقالات نمایندگی چاپگر عبارتند از:

 • چرا چاپگر کار نمی کند و فایل مورد نظر را چاپ نمی کند؟
 • چگونه می توان کیفیت برگ چاپ شده را بالا برد؟
 • دلیل خارج شدن برگ سفید از چاپگر چیست؟
 • چرا کاغذ در چاپگر گیر می کند؟

 • چگونه می توان فایل موجود در دستگاه های دیگر را با استفاده از چاپگر چاپ کرد؟
 • دلیل پایین بودن کیفیت برگ پرینت شده چیست؟
 • تعویض کارتریج دستگاه در چه زمانی باید انجام شود؟

سوالات متداول تعمیرات چاپگر

کارشناسان مرکز تعمیرات چاپگر لیزری همواره با خیل عظیمی از پرسش‌ها روبرو هستند که در آن‌ها کاربران گرامی خواستار توضیحاتی در باب شیوه‌های تعمیر و رفع برخی از اختلالات رایج در این چاپگرها هستند. از همین رو مهندسان این مرکز درصدد برآمده‌اند تا با تخصیص فضایی در وب‌سایت این مرکز، پاسخگوی پرسش‌های دریافت شده از سوی شما باشند.

شما نیز می‌توانید پرسش‌های خود را با مهندسان مرکز تعمیرات چاپگر لیزری در مرکز سخت افزار ایران در میان گذاشته تا در صورت امکان با بهره‌مندی از مشاوره‌های تخصصی ارائه شده در این وب‌سایت، اشکالات دستگاه‌های خویش را رفع نمایید. برخی از این پرسش ها به سوالات متداول تعمیرات چاپگر لیزری اختصاص دارد. با ما همراه باشید.

هزینه شارژ کارتریج چاپگر لیزری چقدر است؟

هزینه شارژ کارتریج های چاپگرهای لیزری سیاه و سفید بستگی به ظرفیت مخزن و مقدار تونر مصرفی آن دارد. در مورد کارتریج های پرینترهای لیزری رنگی نیز این هزینه متعاقبا بیشتر میباشد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است. از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

اخبار و خواندنی های چاپگر

امتیاز شما به این نوشته