اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات دوربین

تعمیرات دوربین اعم از دوربین عکاسی، فیلمبرداری، دوربین حرفه‌‌ای و … با حضور در مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر دوربین حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های بهسازی و تعمیر مرتبط با انواع دوربین را به متقاضیان ارائه دهند.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران، منحصر به نوعی خاص ازاین دستگاه نیست و تمامی دوربین های فیلم‌برداری و عکاسی جیبی، حرفه‌ای، خانگی و مخصوص خودرو را شامل می گردد. مرکز تعمیرات دوربین به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از بروزترین و متعهدترین مراکز فعال در این حوزه است که به دلیل بروزرسانی های مداوم تجهیزات و امکانات خویش موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و کسب رضایت مشتریان خویش گشته است.

تعمیر دوربین

نمایندگی تعمیرات دوربین

نمایندگی تعمیرات دوربین در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران انواع این دستگاه، تیمی از زبده ترین و کارآمدترین مهندسان حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر را در اختیار آنان قرار داده است. همانگونه که می دانید تعمیرات دوربین با توجه به ساختار ویژه و حساس این محصول، نیازمند تجهیزات خاصی است که سازگاری و تناسب لازم با بدنه این دستگاه و اجزا آن را داشته باشند.

عدم توجه به ویژگی‌های این محصول در حین تعمیر سبب می‌گردد تا عیب‌یابی کارشناسی و صحیحی انجام نپذیرد و به تبع آن اقدامات صورت گرفته جهت تعمیرات دوربین نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات دوربین تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

هزینه تعمیر دوربین

آیا می دانید برای تعمیر دوربین عکاسی یا فیلمبرداری باید چقدر هزینه کرد؟ این مسئله بستگی به شدت و نوع  خرابی دستگاه دارد. در مواردی که مشکل چندان جدی نیست و نیازی به تعویض قطعات نیست، معمولا هزینه تعمیرات دوربین رقم بالایی نمی شود.

اما اگر قطعاتی مثل برد سوخته باشند یا مثلا نیاز به تعویض لنز و … باشد، باید قیمت قطعه جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیرات اضافه کنید. با توجه به این که قطعات اورجینال دوربین معمولا گران هستند، در چنین شرایطی باید خودتان را برای پرداخت مبلغ قابل توجهی به عنوان هزینه تعمیر دوربین آماده کنید.

تعمیرات دوربین

تعمیر دوربین عکاسی

تعمیرات دوربین عکاسی می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که بهره مند از بالاترین سطح تخصص و مهارت در تعمیرات دوربین عکاسی باشند زیرا ساختار فشرده و ظرافت بالای این دستگاه هیچ گونه خطا و اشتباهی را برنمی تابد و در صورت بروز خطا در فرآیند تعمیرات دوربین، امکان خرابی کامل آن وجود دارد.

از همین رو مدیریت مرکز تعمیرات دوربین عکاسی حساسیت ویژه ای در گزینش کادر این بخش داشته و نیروی انسانی فعال در این پارت را پس از آنالیزها و آزمونهای بسیار به همکاری فراخوانده اند. تعمیر دوربین عکاسی در این مرکز بر اساس جدیدترین استانداردها و متدهای تعمیر و به دست تیمی از متخصصان حرفه‌ای این حوزه انجام می پذیرد.

تعمیرات دوربین فیلمبرداری

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات دوربین فیلمبرداری محدود به مورد خاصی نیست و کاربران گرامی می توانند با حضور در این مرکز کلیه خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر این دستگاه را دریافت نمایند. برخی از موارد تعمیرات دوربین فیلم برداری در این مرکز عبارتند از: لحیم کاری پایه و پیشرفته و خارج سازی المان از مدار جایگزینی قطعات با روش های جدید، مشخص کردن منطقه معیوب دستگاه و برطرف سازی اشکالات آن، خارج کردن قطعات معیوب و جایگزین کردن آنها با قطعات اصل و اورجینال، انجام تمامی تنظیمات دیتا و آزموت دیتاها پس از تعویض حسگر، لنز و بردهای اصلی، جداسازی و اسمبل دوربین بر اساس استانداردهای کارخانه سازنده، انجام تمامی تعمیرات دوربین فیلم برداری  و رفع عیوب مرتبط با مسیر داده ها، مسیر ولتاژ و … .

کاربران این دستگاه می توانند در صورت بروز هر گونه خرابی و ایراد به مرکز تعمیرات دوربین مراجعه کرده و تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. کارشناسان این مرکز با دارا بودن بالاترین دانش فنی این حوزه و تخصصی ترین تجهیزات تعمیر قادر به رفع تمامی عیوب و ایراداتی هستند که ممکن است به هر روی در این دستگاه پدید آیند.

تعمیر انواع دوربین

تعمیرات دوربین نیکون

دوربین های نیکون را می شود از با کیفیت ترین دوربین های جهان به شمار آورد. این دوربین ها معمولا کمتر از بقیه ی برند ها دچار مشکل میشوند و دلیل آن  می تواند تعهد بسیار بالای کمپانی نیکون به کیفیت ساخت این دستگاه ها باشد. به نظر متخصصان نمایندگی تعمیرات دوربین نیکون ، بیشتر مشکلات این دوربین ها به دلیل استفاده ی نادرست کاربران از این دستگاه ها اتفاق می افتد.

تشخیص و عیب یابی این دوربین ها، تخصص بسیار بالایی لازم دارد. این تخصص را شاید تنها در نمایندگی تعمیرات دوربین نیکون بشود یافت. این مجموعه با همکاری متخصصان زبده و در اختیار داشتن انواع تجهیزات لازم، میتواند مشکلات این دوربین ها رو تعمیر نماید.

تعمیرات دوربین کانن

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن با افتخار و زیر نظر متخصصان حرفه ای و مجرب انجام کلیه ی مراحل تعمیرات این دوربین ها را در اختیار کاربران محترم قرار میدهد. این مجموعه با بهره گیری از بهترین و بالا ترین سطح تجهیزات، آماده ی خدمت رسانی است. تعمیر تمامی مشکلات دوربین های کانن در زمانی کوتاه و با کیفیتی بالا در این مجموعه انجام میگیرد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه خدمات تعمیرات دوربین کانن را بررسی کنیم می توانیم به خدماتی مثل سرویس و تمیزسازی لنزها، به روزرسانی نرم افزارها، تهیه و تعویض انواع باطری های اورجینال، تعمیر مشکلات فلش، تعویض و توزیع مموری های اورجینال با سرعت بالا، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر سوکت های شارژر وخروجی ها اشاره کنیم.

تعمیرات دوربین سونی

دوربین های سونی ممکن است خرابی های مختلفی را در طول عمر مفیدشون تجربه کنند. از متداول ترین این مشکلات می توانیم به کثیفی سنسور، مشکلات مربوط به دیافراگم، آب رفتگی، شکستگی بدنه، عدم نمایش تصویر در ال سی دی ، عدم پخش تصویر، شطرنجی شدن تصویر، گیر کردن لنز و جدا نشدن اون و کار نکردن پنل لمسی اشاره کرد. تعمیر این مشکلات نیاز به تخصص و تبحر ویژه ای دارد که متاسفانه بسیاری از مراکز تعمیر دوربین سونی از آن برخوردار نیستند.

به همین خاطر پیشنهاد میکنیم کاربران محترم هنگام خراب شدن دوربین خودشان، حتما به نمایندگی تعمیرات دوربین سونی مراجعه کنند. این نمایندگی میتواند بالا ترین سطح از خدمات تعمیر و رسیدگی به انواع مشکلات را در اختیار کاربران عزیز انواع دوربین های سونی بگذارد. تمام مراحل تعمیر، در زمانی کوتاه انجام میشود و از این نظر رضایت خاطر بسیاری از کاربران را به همراه دارد.

تعمیر دوربین عکاسی

خدمات تخصصی تعمیر دوربین

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض لنز، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعمیر و تعویض بدنه، تعمیر کلیدها، رفع ارورها، تعمیر باتری و تعویض آن در صورت نیاز، تعمیر برد، تعمیر و تعویض شاتر، تعمیرات، بخشی از از مهم ترین خدمات تعمیر دوربین به شمار می روند.

این اقدامات با توجه به نوع و شدت خرابی دوربین انجام می شوند تا در نهایت کاربر بتواند مجددا از این دستگاه استفاده کند. به لطف ضمانت نامه مرکز سخت افزار ایران می توانید اطمینان داشته باشید که قطعات جایگزین شده در دوربین شما اصل هستند و نهایت کیفیت را به شما ارائه می دهند.

تعمیر ccd دوربین

Ccd یکی از چندین سنسور دوربین است که اگر درست کار نکند، عملکرد کلی دوربین را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل هم این قطعه اهمیت زیادی در فرایند تعمیرات دوربین دارد. برای تعمیر ccd دوربین، تعمیرکار این قطعه را به خوبی بررسی می کند تا شدت و نوع آسیب دیدگی را برآورد کند.

در مرحله بعدی، این قطعه ترمیم می شود تا عملکرد دوربین و کیفیت عکسهای ثبت شده به حالت عادی بازگردد. معمولا تعمیر سی سی دی امکان پذیر است؛ مگر در حالتی که این سنسور به طور کلی از کار افتاده باشد و هیچ راهی برای تعمیر آن وجود نداشته باشد.

 • تعویض صحیح کلیه قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR
 • تعویض جک ها روی برد
 • رفع عیوب مربوط به هارد، مموری کارت و اتصال به کامپیوتر
 • رفع اشکالات مرتبط با تاچ پنل دوربین عکاسی
 • رفع اشکالات تصویر و شطرنجی و فریز شده آن
 • رفع مشکل رکورد مات در مرکز تعمیر دوربین عکاسی
 • رفع اشکال نبود تصویر از ال سی دی و ویزور و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون
 • رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین عکاسی
 • رفع اشکال گیر کردن لنز دوربین و اشکال در باز و بسته شدن آن
 • تعمیر تمامی مدل‌های دوربین فیلم برداری و عکاسی دیجیتال
 • عرضه لوازم جانبی دوربین های (کیف، سه پایه، مموری و …)
 • مشاوره رایگان در مرکز تعمیر دوربین عکاسی
 • تنظیم و تعمیر لنز دوربین جهت تعیین کیفیت دوربین
 • رفع هنگ دوربین های عکاسی و فیلمبرداری
 • تعمیر برد سوخته دوربین
 • تعمیرات حرفه ای لنز دوربین عکاسی
 • تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار
 • تعمیر فلش های حرفه ای دوربین عکاسی
 • پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها
 • شابلن زنی و ترمیم یا BGA Rework در مرکز تعمیرات دوربین عکاسی
 • تعویض اصولی سوکت های پلاستیکی با IR
 • تعمیر و تنظیم دوربین‌های فیلمبرداری و عکاسی دیجیتال
 • تعمیر انواع لنز در مرکز تعمیرات دوربین
 • تعمیردوربین‌های حرفه ای
 • تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)
 • ارائه برخی از خدمات به صورت رایگان شامل ارائه سی دی آموزشی، بروشور و کاتالوگ

نمایندگی تعمیر و فروش دوربین

بی شک تا به حال  اسم نمایندگی های مجاز را شنیده اید. نمایندگی،  مرکزی است که به صورت مجاز و رسمی فعالیت هایی مانند فروش و خدمات پس از فروش را انجام می دهد. نمایندگی تعمیرات دوربین هم با اخد مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات تخصصی دوربین اعم از دوربین های فیلم برداری و عکاسی را انجام می دهد. دوربین ها اکثر اوقات به خاطر ضربه آسیب می بینند. حساس ترین بخش دوربین لنز و کلید های روی بدنه است.

در هنگام استفاده از دوربین ممکن است با  ارور های مختلفی روبه رو شوید. رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد پیش بیاید: عدم فوکوس. جا به جا شدن عدسی های داخل لنز به خاطر باز کردن و بستن دائم لنز. شکستن کلید ها. عمل نکردن فلاش دوربین و… می باشد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات دوربین پس از عیب یابی دوربین و تشخیص مشکل نسبت به تعمیر دوربین اقدام خواهند نمود. ما همیشه تعمیر را پیشنهاد می کنیم به یاد داشته باشید تعویض قطعات دوربین آخرین راه است..

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی و ارتباطی است که با همکاری نیروهای متخصص و ماهر خویش در تلاش است تا رویکرد جدیدی را در حوزه خدمت رسانی به ثبت رسانده و با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید.

تمرکز مدیریت مرکز سخت افزار ایران بر ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و مواردی از این دست سبب گشته تا این مجموعه بدل به قطبی قدرتمند در این صنف گردد و مورد توجه بسیاری از همکاران، مشتریان و کاربران قرارگیرد.

5/5(1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.