تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیر موبایل

مرکز سخت افزار ایران ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری برای کلیه گوشی های تلفن همراه است. شما کاربران گرامی دارنده هر کدام از گوشی های تلفن همراه که باشید، می توانید با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده تان، به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل واقع در مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و تخصصی ترین سرویس های تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل را دریافت کنید.

موبایل تحویل داده شده به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل، پس از طی مرحله عیب یابی، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ارجاع داده می شود. در صورتی که مرحله عیب یابی حاکی از سخت افزاری بودن اشکال پیش آمده داشته باشد، موبایل معیوب به پارت تعمیر سخت افزاری، و به عکس، در صورتی که اشکال پیش آمده، نرم افزاری تشخیص داده شود، موبایل به پارت تعمیرات نرم افزاری تحویل داده می شود. (گاه اشکال پیش آمده هم سخت افزاری و هم نرم افزاری است که در اینصورت به هر دو پارت ارجاع داده می شود). مرحله نهایی در تعمیرات تخصصی موبایل اختصاص به تست عملکرد دستگاه دارد که معمولاً در حضور صاحب دستگاه انجام می شود.

تعمیرات موبایل

ویژگی‌های مرکز تعمیرات تخصصی موبایل

آنچه که در بدو ورود به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل مشاهده خواهید کرد پارت‌های متعدد تعمیراتی است که هر یک از آن‌ها صرفاً مرتبط با تخصص کاری خویش به ارائه خدمات می‌پردازد و -برخلاف دیگر مراکز غیرمجاز- از ورود به حوزه‌های نامرتبط خودداری می‌کند.

واحدهای تعمیرات تخصصی موبایل به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارد. تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌های سازنده صورت می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیر موبایل با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هریک از محصولات، توانایی آن را دارند تا هریک از موبایل‌های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

مرکز تعمیرات موبایل

تعمیرات نرم افزاری موبایل

تعمیرات نرم افزاری موبایل از دیگر سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل است که با استفاده از بروزترین تجهیزات و باکس های این حوزه انجام می پذیرد. دارندگان کلیه برندهای موبایل می توانند در صورت بروز اشکالات نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

 اِعمال تعمیرات نرم افزاری بر روی انواع موبایل ها در این مرکز، صرفاً پس از طی روند عیب یابی و تشخیص علل اشکالات پیش آمده انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل تسلط و تخصصی تام در حوزه فعالیت خویش داشته و در تلاشند تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در حیطه تعمیرات موبایل عرضه نمایند.

تعمیرات سخت افزاری موبایل

تعمیرات سخت افزاری موبایل با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل انجام می پذیرد. دارندگان هریک از دستگاههای موبایل   –صرف‌نظر از مدل دستگاه- می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل، خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با تعمیر سخت افزار موبایل پس از عیب یابی صحیح و شناسایی اشکال پیش آمده آغاز شده و تا بهسازی تام دستگاه ادامه می یابد.

استفاده از پیشرفته ترین متدهای عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصل شرکتی دارای لیبل (پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه) برخی از پارامترهایی جاری در مرکز تعمیر سخت افزار موبایل است که سبب پیشروی و تمایز این مرکز از سایر مراکز همکار گشته است.

تعمیرات سخت افزاری موبایل

تعمیر میکروفون موبایل

خرابی میکروفون موبایل به اَشکال مختلفی خود را نشان می‌دهد که در این میان قطع و وصل شدن صدای میکروفن، عدم ضبط صدا، ضبط صدای خش دار توسط میکروفن و ضعیف بودن صدای ضبط شده برخی از شایع‌ترین‌ها هستند. در صورت موجود اشکال در میکروفون موبایل، سایر بخش‌های مذکور و دیگر قطعات مرتبط با میکروفون بررسی شده و در صورت نیاز تعویض و یا تعمیر می‌گردند.

به دلیل حساسیت این بخش، توصیه می‌شود حتما تعمیرات میکروفون موبایل خود را صرفاً در مراکز تخصصی تعمیر موبایل انجام دهید. اگر شما نیز از کاربران گوشی های تلفن همراه هستید و در حال حاضر اشکالاتی در میکروفون دستگاه مورد استفاده تان بوجود آمده است می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل  و حضور در پارت تخصصی مربوطه اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه را مرتفع سازید.

تعمیر باتری موبایل

یکی دیگر از تعمیرات تخصصی موبایل، تعمیرات مرتبط با باتری این دستگاه است. در صورت خرابی باتری موبایل دو راه پیش پای کاربر وجود دارد. یک آنکه در صورت امکان، باتری دستگاه را با برخی روشهای سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر کند و دو آنکه، نسبت به تعویض باتری موبایل اقدام نماید. در صورتی که روش انتخاب شده، تعویض باتری موبایل باشد، بهتر است در این کار از نمونه اورجینال و شرکتی استفاده شود.

اگر شما نیز از کاربران گوشی های تلفن همراه هستید و در حال حاضر اشکالاتی در باتری دستگاه مورد استفاده تان بوجود آمده است می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل  و حضور در پارت تخصصی مربوطه اشکالات پیش آمده در این بخش از دستگاه را مرتفع سازید.

تعمیر ویبره موبایل

تعمیر ویبره موبایل یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌پذیرد. تعمیر ویبره موبایل در این مرکز، همچون سایر سرویس‌های تعمیراتی مرتبط با گوشی‌های تلفن همراه، در وهله نخست، با طی مرحله عیب‌یابی و تشخیص صحیح علت اشکال پیش آمده آغاز می‌گردد.

در مرحله عیب‌یابی، تنظیمات نرم افزاری مرتبط با ویبره موبایل و نیز بخش سخت افزاری مرتبط با این قابلیت –یعنی موتور ویبره- مورد بررسی قرار می‌گیرد و در ادامه، بسته به تشخیص کارشناس تعمیر، اقدامات لازم جهت تعمیر، تعویض و رفع مشکل کار نکردن ویبره موبایل آغاز می‌گردد. تعویض ویبره موبایل کار چندان دشوار و یا زمانبری نیست و با اندک دستکاری سخت افزار توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل  قابل انجام است.

تعمیر گلس موبایل

کاربرانی که با مشکل شکستگی صفحه نمایش مواجه شده اند می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و تعویض گلس موبایل را دریافت نمایند. فرآیند طی شده در این مرکز جهت تعویض گلس موبایل را می توان در چند مرحله جای داد که عبارت است از: جداسازی ال سی دی از فریم، جدا سازی گلس از ال سی دی، جداسازی پلارایز و چسباندن پلارایز جدیدف لمینت و حبابگیری و در نهایت پرس کردن ال سی دی به فریم.

در ارتباط با تعویض گلس موبایل بد نیست بدانید که بدلیل نازکی و حساسیت این بخش، عملیات جداسازی گلس از ال سی دی و تمیز کردن ال سی دی از چسب UV، بسیار دشوار است. در برخی موارد نیز این احتمال وجود دارد که ال سی دی در حین جداسازی گلس دچار شکستگی یا ترک گردد که این امر می بایست پیش از اقدام به تعویض گلس به دارنده دستگاه اطلاع داده شود.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل عبارت است از:

 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل اپل
 • تعمیرات تاچ انواع موبایل
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل هواوی
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل نوکیا
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل ایسوس
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل لنوو
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سامسونگ
 • بازیابی و ریکاوری اطلاعات موبایل (تمامی مدلها و برندها)
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل ال جی
 • تعویض باتری معیوب و از کار افتاده کلیه برندهای موبایل
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل اچ تی سی
 • تعویض گلس و صفحه نمایش موبایل

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، چاپ، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران به ویژه در حوزه تعمیرات تخصصی موبایل مطرح ساخته است.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است؛ از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی، چاپ و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM (واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+