021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

بلید فتوکپی

تعمیر بلید فتوکپی یکی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌پذیرد. متقاضیان سرویس‌های مرتبط با بلید دستگاه کپی، می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان این مرکز تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض بلید دستگاه فتوکپی را ثبت نمایند.

جهت پیشگیری از خرابی بلید دستگاه کپی توصیه می‌شود استانداردهای مرتبط با این قطعه در حین کار با دستگاه کپی رعایت گردد. برای مثال توصیه می‌شود مخزن‌های بلید هر چند وقت یکبار تخلیه شود و پاکسازی و تمیز کردن آن بدون استفاده از هر گونه محلولی انجام شود. ضمن آنکه در صورت تعویض بلید فتوکپی باید دقت داشت که حتما لبه آن را به مقدار کمی پودر بچه آغشته کرد. (این کار کمک می‌کند تا بلید در موقع تماس با درام اصطلاحاً قفل نکند). توجه به این نکات کمک می‌کنند تا خرابی این قطعه دیرتر اتفاق بیفتد و عمر مفید بالاتری داشته باشد.

تعمیر بلید فتوکپی

در طول فرآیند چاپ، پس از آنکه تصویر از درام به کاغذ یا به تسمه انتقال داده می‎شود، مازادِ تونری که مورد استفاده قرار گرفته است در سطح درام‎ها باقی می‌ماند. این تونر مازاد می‌بایست پیش از آغاز عملیات بعدی درام، از روی سطح درام پاک شده و تمیز گردد. تمیز کردن این تونر دقیقاً همان کاری است که وایپر بلید دستگاه فتوکپی انجام می‌دهد. وایپر بلید، تونرهای باقی مانده بر سطح درام را جمع آوری کرده و آنها را به مخزن تونرهای ضایعاتی انتقال می‌دهد.

خرابی بلید فتوکپی به دلیل تأثیر بر کیفیت چاپ اسناد، می‌بایست در اسرع وقت با تعمیر یا تعویض برطرف گردد. در تعویض و تعمیر بلید فتوکپی، ابتدا سیم شارژر، سپس درام و در نهایت بلید دستگاه کپی خارج می‌شود تا پس از بررسی‌های انجام شده، نیاز به تعویض یا تعمیر بلید مشخص گردد. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به تعمیر و تعویض بلید دستگاه فتوکپی خود می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر فتوکپی را ثبت نمایید. توصیه می‌شود در زمان تماس نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و سرویس موردنیاز را با اوپراتور درمیان بگذارید.

علل خرابی بلید فتوکپی

لبه بلید، از پلاستیک بسیار حساسی تشکیل شده است که خراش و یا دفرمه شدن آن، افت کیفیت چاپ را در پی خواهد داشت. بنابراین در صورت نیاز به سرویس دستگاه کپی، توجه داشته باشید که به این بخش از دستگاه فشار بیش از اندازه‌ای وارد نشود. با این حال آنچه که معمولاً سبب خرابی بلید می گردد کارکرد بالای این قطعه است. استهلاک بالای این بخش از دستگاه و عدم تعویض آن، حتی ممکن است منجر به شکستگی بلید دستگاه کپی شود؛ از این رو عمر مفید این قطعه را به خاطر داشته باشید و در زمان مناسب جهت تعمیر بلید فتوکپی اقدام نمایید.

کارشناسان توصیه کرده‌اند جهت پیشگیری از خرابی زودهنگام این قطعه، مخزن‌های بلید هر چند وقت یکبار تخلیه شود. بهتر است در صورت نیاز به تعویض بلید دستگاه فتوکپی حتما لبه آن را به مقدار کمی پودر بچه آغشته کرد. این کار کمک می‌کند تا بلید در موقع تماس گرفتن با درام اصطلاحاً قفل نکند. نکته آخر آنکه توصیه می‌شود پاکسازی و تمیز کردن بلید بدون استفاده از هر گونه محلولی انجام شود.

خدمات فتوکپی در محل

در صورت نیاز به خدمات فتوکپی در محل کار، زندگی، اداره، سازمان و .. می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس دستگاه را ثبت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما کارشناس دستگاه کپی این مرکز در محل حضور یافته و سرویس‌های مورد نیاز را برروی دستگاه کپی شما اِعمال می‌نمایند.

خدمات فتوکپی در محل شامل تعمیر بلید فتوکپی، تعویض درام فتوکپی، تعمیر برد پاور دستگاه کپی، تعویض چیپست کارتریج، تعمیر هارد فتوکپی، تعمیر مین برد دستگاه کپی، تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی و سایر سرویس‌های تخصصی مرتبط با دستگاه کپی را شامل می‌گردد. شایان ذکر است جهت آسودگی خیال متقاضیان از کیفیت خدمات فتوکپی در محل کلیه سرویس‌ها مشمول گارانتی و ضمانت شده است. (جز در مواردی نظیر شارژ کارتریج)

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.