تعمیرات آل این وان

تعمیرات آل این وان یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که با تکیه بر مهارت و هوشمندی کارشناسان و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. مرکز سخت افزار ایران در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه ای بر ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و با رعایت استانداردهای جهانی این حوزه به هموطنان گرامی دارد. این مرکز با تکیه بر مهندسان جوان و کارآزموده خویش، خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می دارد و توانسته است با تلاشهای شبانه روزی، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی آل این وان را به کاربران ارائه دارد.

در حال حاضر این مرکز، از معدود شرکتهای موفق و پیشرو در کشور است که توانسته است غالب اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در این دستگاه را با کمترین میزان بازگشت برطرف سازد و رضایت خاطر کاربران را فراهم سازد. مدیریت مرکز تعمیرات آل این وان کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را به دلیل اطمینان از سطح تسط و مهارت کارشناسان و مهندسان خویش گارانتی و ضمانت نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که تا زمان حصول نتیجه رضایت‌بخش در کنار شما خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز کلیه اشکالات ایجاد شده در دستگاه خویش را رفع نموده و کیفیت اولیه دستگاه خویش را بازیابید.

مرکز سخت افزار ایران و واحدهای ارائه دهنده خدمات

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران عبارتند از:

 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات ماشین های اداری
 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی انواع سیستمهای کامپیوتری ( لپ تاپ و پی سی)
 • نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی مداربسته
 • مشاوره در انتخاب تجهیزات سخت‌افزاری مناسب براساس نیاز کاربران
 • نصب نرم افزارها و سیستم عامل (خانواده ویندوز و لینوکس) مورد نیاز کاربران
 • مونتاژ و اسمبل نمودن کامپیوترهای شخصی (pc)، حرفه ای و Server
 • تعمیر و شارژ انواع کاتریج و تونر (تضمینی)
 • ارائه خدمات در محل ( مخصوص شرکت ها)
 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی قطعات سخت افزاری (CPU، مادربرد، هارد، رم، کارت گرافیک و …)
 • پشتیبانی فنی انواع سرورها
 • پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری
 • بررسی کامل و عیب یابی سخت افزار سیستم
 • بهینه سازی و ارتقای سخت افزار سیستم
 • عقد قرارداد پشتیبانی با شرکت ها
 • ارائه خدمات سخت افزاری در محل

مرکز سخت افزار ایران متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یک محصول به کاربران گرامی ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید تمامی پرسش ها و درخواستهای خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز سخت افزار ایران در بخش زیر خدمت کاربران گرامی معرفی گشته اند.

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان دل

آل این وان دل

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان اچ پی

آل این وان اچ پی

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان ایسوس

آل این وان ایسوس

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان ام اس آی

آل این وان ام اس آی

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان ایسر

آل این وان ایسر

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان لنوو

آل این وان لنوو

تعمیرات آل این وان و اخبار این حوزه

بی هیچ اغراقی می توان گفت تجربه، پشتکار و خلاقیت، هوشمندی، تخصص، دانش، نوآوری، خصیصه‌ تک تک مهندسان فعال در  مرکز تعمیرات آل این وان است که به نوبۀ خود توانسته اند در حوزۀ فعالیت های خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند و حتی الامکان در بهینه سازی دستگاه های هوشمند موجود در کشور کوشا باشند. مرکز تعمیرات آل این وان در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و مبتنی بر استانداردهای جهانی به هموطنان گرامی دارد.

مرکز تعمیرات آل این وان با تکیه بر مهندسان جوان و کارآزموده خویش، از معدود شرکتهای موفق و پیشرو کشور است که در زمینه ارائه‌ خدمات تخصصی تعمیر آل این وان مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می دارد. شما کاربران گرامی می توانید برخی از مطالب و اخبار مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیرات آل این وان و مقالات مرتبط

اگر شما نیز دارنده یکی از آل این وان های موجود در بازار هستید حتما با ما هم عقیده اید که کاربران این دستگاه می بایست اندک اطلاعاتی در مورد ساختار و ویژگی های آن داشته باشند. داشتنِ اطلاعات پایه و ابتدایی در مورد این دستگاه سبب می گردد تا کاربر راه های صحیح استفاده از این دستگاه را آموخته و با انتخاب بهترین روشهای کار با آن، به عمر مفید دستگاه بیافزاید. در بخش زیر برخی از ویژگی های کلی و ساختاری این دستگاه ارائه شده است. شما کاربران گرامی می توانید سایر مطالب و اطلاعات تکمیلی را با مراجعه به بخش مقالات دریافت نمایید.

 • سهولت در استفاده
 • حذف در هم ریختگی کابل‌ها
 • جذابیت و کاربری آسان و …
 • عدم نیاز به خرید مانیتور مجزا
 • نیاز به فضای کم به دلیل عدم استفاده از کیس جداگانه
 • کاهش مصرف برق و حرارت تولیدی

آل این وان‌ها در واقع کامپیوترهایی شبیه به لپ ‌تاپ اما با صفحه نمایش بزرگتر هستند. صفحه نمایش مدل‌ های پایه آل این وان  ۱۹ اینچ است اما این دستگاه ‌ها با مانیتورهای بالاتر نیز طراحی و عرضه می‌گردند. در صورتی که شما نیز به دلیل کاربری‌ خاص خود، در جستجوی رایانه ‌ای با مانیتور بزرگ هستید، آل این وان گزینه مناسبی است زیرا در مقایسه با لپ ‌تاپ ‌های عادی مانیتور بزرگتری دارد. (بالاترین ابعادی که در ساخت لپ‌ تاپها مورد استفاده قرار گرفته است ۱۷ اینچ است). برجسته ترین ویژگی رایانه‌های All in One تعبیه گشتن لوازم جانبی آن نظیر وب‌کم، اسپیکر و… در درون بدنه آن‌ها‌ است.

در این دستگاه‌ها ماوس و کیبورد، به همراه دستگاه و از نوع بی‌سیم است، از همین ‌روست که از تراکم سیم و کابل در زمان استفاده از آن‌ها خبری نیست.  وجود چنین ویژگی هایی در آل این وان ها سبب گشته تا این دستگاه ها برای محیط های عمومی و اداری نظیر مراکز آموزشی، ادارات، بانکها، رستورانها و… بسیار مناسب گردند. علاوه بر این آل این وان می تواند انتخاب مناسبی برای گیمرها و کاربران حرفه ای باشد که به فضای کاربری بالایی نیاز دارند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس آل این وان را دریافت نمایید. مقالات مرتبط با این محصول و خدمات مرتبط با آن از طریق بخش زیر قابل دسترسی هستند.

معرفی آل این وان های موجود در بازار

آل این وان‌ها از نظر سخت افزاری در واقع کامپیوترهایی شبیه به لپ ‌تاپند با این تفاوت که صفحه نمایش بزرگتری دارند. مدل‌های پایه آل این وان معمولاً با صفحه نمایش ۱۹ اینچ و یا بالاتر عرضه می‌گردند از اینرو اگر شما نیز در جستجوی رایانه ‌ای با مانیتور بزرگ هستید، آل این وان گزینه مناسبی به نظر می‌رسد زیرا در مقایسه با لپ‌تاپ‌های عادی مانیتور بزرگ‌تری دارد. بارزترین ویژگی آل این وان ها آن  است که لوازم جانبی این دستگاه ها نظیر وب‌کم، اسپیکر و… در داخل بدنه‌ شان تعبیه شده‌ است بعلاوه در این دستگاه ماوس و کیبورد ارائه شده به همراه دستگاه از نوع بی‌سیم است.

به دلیل همین ویژگی‌هاست که برای محیط‌های عمومی و اداری نظیر مراکز آموزشی، ادارات، بانک‌ها، رستوران‌ها و… آل این وان‌ها بسیار مناسبتر هستند. شما کاربران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری هر یک از آل این وان های موجود در بازار به بخش « محصولات » مراجعه نمایید. در این بخش ضمن معرفی مدلهای گوناگون آل این وان توضیحاتی نیز درباره برخی از خدمات مرتبط با هریک از آنها نیز داده شده است.

پاسخگویی کارشناسان مرکز سخت افزار ایران به پرسش های کاربران

مرکز سخت افزار ایران واحد ارتباط با مشتریان را به منظور آنالیز عملکرد کارکنان و نیز بررسی انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی راه اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از این بخش هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات خویش را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری نمایید. این امکان نیز فراهم شده است تا شما هموطنان گرامی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر حضور کارشناسان سرویس و تعمیرات در محل را ثبت نمایید.

پس از تماس شما و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان تعمیرات به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس هر یک از دستگاه های معیوب را آغاز می‌ نمایند. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. کادر پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید کلیه پرسش های مرتبط با دستگاه های خویش را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ های این حوزه را دریافت نمایید.